Lato w mieście

WindZone Lato w mieście
Zapisy na Lato w mieście 2019

Please wait...
Plan dnia

Lato w mieście
Tydzień 4 i 5 – AKCJA ODWOŁANA

Lato w mieście nie musi być nudne, pod warunkiem że… spędzisz je z WindZone! Ruszamy z kolejną edycją lata na sportowo w Warszawie. Nie zabraknie zajęć na pływalni, gier i zabaw ruchowych, integracyjnych, zajęć manualnych czy warsztatów. Sprawdźcie jakie atrakcje przygotowaliśmy dla Was w tym roku!

Uczestnicy:

Lato w mieście z WindZone skierowane jest do dzieci w wieku 8 – 12 lat. Dzieci będą się znajdowały pod opieką instruktora co zapewni im bezpieczeństwo. Zarówno podczas zajęć na boisku, zajęć terenowych jak i wycieczek.

Program:

W trakcie Lata w mieście będziemy realizować dwa programy w godzinach: 7.30-17.00. Poniżej wstępny podział na tygodnie. Każdego dnia grupa będzie miała zapewniony ciepły posiłek. W zależności od miejsca w którym dzieci będą się znajdywały około godziny 12.00 będzie organizowany obiad.

tydzień / dzień tygodnia Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
TYDZIEŃ 1 (24.06-28.06.2019) Zajęcia na pływalni / Warsztaty w Manufakturze Cukierków / Zajęcia Teambuildingowe Park Linowy / Papugarnia / Gry i zabawy w Parku Szczęśliwickim + kolejka Zajęcia na pływalni / Kino / Zajęcia Sportowe Poranek z planszówkami / Paintball laserowy / Kręgielnia Zajęcia na pływalni / Muzeum Neonów / Tworzenie Slime
TYDZIEŃ 2 (01.07-05.07.2019) Zajęcia na pływalni / Warsztaty z robienia Czekolady / Edukacyjny Spacer po Łazienkach Królewskich Wspinaczka /Zoo / Zajęcia Teambuildingowe Zajęcia na pływalni / Kino / Zajęcia Sportowe Poranek z Planszówkami / Park Trampolin/ Gry i zabawy w Parku Szczęśliwickim + kolejka Zajęcia na pływalni / Centrum Nauki Kopernik / Kręgle
TYDZIEŃ 3 (08.07-12.07.2019) Zajęcia na pływalni /Warsztaty w Manufakturze Cukierków / Zajęcia Teambuildinogwe Park Linowy / Papugarnia / Gry i zabawy w Parku Szczęśliwickim + kolejka Zajęcia na pływalni / Kino / Zajęcia Sportowe Poranek z planszówkami / Paintball laserowy / Kręgielnia Zajęcia na pływalni /Muzeum Neonów / Tworzenie Slime
TYDZIEŃ 4 (15.07-19.07.2019) AKCJA ODWOŁANA AKCJA ODWOŁANA AKCJA ODWOŁANA AKCJA ODWOŁANA AKCJA ODWOŁANA
TYDZIEŃ 5 (22.07-26.07.2019) AKCJA ODWOŁANA AKCJA ODWOŁANA AKCJA ODWOŁANA AKCJA ODWOŁANA AKCJA ODWOŁANA

Cena:

600 zł/os/5 dni
150 zł/os/1 dzień

Sprawdź czy przysługuje Ci zniżka!

*realizacja programu może ulec zmianie
** w przypadku nie zebrania grupy w liczbie 5 osób w danym tygodniu – zajęcia nie odbędą się

Poniżej przedstawiamy opis wszystkich atrakcji:

Edukacyjny Spacer po Łazienkach Królewskich

Nie od dziś wiadomo, że spacer przynosi same korzyści jeśli chodzi o samopoczucie w ciągu dnia. Zabierzemy dzieci na spacer po całym dniu wrażeń, a przy okazji opowiemy im nieco o Łazienkach Królewskich. Może uda nam się także zobaczyć kilka oswojonych wiewiórek, pięknych kolorowych pawi a także sarnę?

https://www.lazienki-krolewskie.pl/

Tworzenie Slime

Czyli tworzenie pospolitych „glutków” w różnych odsłonach. Dzieci poznają tajniki tworzenia perfekcyjnego slima. Brokat i kolory dzieci wybiorą same. Zdecydowanie uzależniająca atrakcja!

Warsztaty w Manufakturze Cukierków

Razem z dziećmi wybierzemy się na warsztaty kręcenia lizaków. Podczas warsztatów dzieci zobaczą, jak gorąca karmelowa masa wylana na granitowy blat zyskuje cudowny zapach, słodki smak oraz bajeczny kolor, a także sami stworzą swojego lizaka.

http://www.manufaktura-cukierkow.pl/

Lato w mieście 2019 - Zdjęcie 1

Centrum Nauki Kopernik

Podczas wizyty w CNK wybierzemy się do świata samodzielnego eksperymentowania. Zwiedzimy wystawę stałą jak i czasową. Sprawdzimy się w różnych zadaniach, a także obejrzymy pokaz naukowy. Nie ma nic fajniejszego niż dotykanie, eksperymentowanie oraz doświadczanie!

http://www.kopernik.org.pl/

Muzeum Neonów

To pierwsze muzeum w Polsce poświęcone starym reklamom świetlnym. W tym miejscu wszystko wygląda inaczej, a cała wystawa robi wrażenie na zwiedzających. Tak się kiedyś reklamowało. 😊

http://www.neonmuzeum.org/

Lato w mieście 2019 - Zdjęcie 6

Park Linowy

Trasa na którą zabierzemy dzieci nie dość że dostarczy im niemałej frajdy to jeszcze jest umiejscowiona w przepięknym miejscu, bo nad samą Wisłą. Pomiędzy poszczególnymi elementami parku urządzane są trasy przejść o różnym stopniu trudności, pozwalającym na dobranie ich stosownie do kondycji i umiejętności osób korzystających z tej formy rekreacji. Wszystko pod okiem przeszkolonych instruktorów.

http://www.parklinowywarszawa.pl/

Zajęcia Teambuildingowe

Przygotowaliśmy dla dzieci sporo zadań, w których będą musieli wykazać się pracą zespołową. Podpowiemy jak pracować razem jednocześnie świetnie się przy tym bawiąc.

Manufaktura czekolady

W trakcie tej wycieczki dzieci odwiedzą manufakturę czekolady, która znajduje się na ul. Marszałkowskiej. Tam wezmą udział w specjalnych warsztatach. Poznają tajniki procesu powstawania czekolady, skosztują gorącej czekolady, spróbują ziarna kakao oraz oczywiście każdy uczestnik stworzy własną tabliczkę czekolady (100g). To będzie najsłodszy dzień w ich życiu. 😊

http://www.manufakturaczekolady.pl/

Lato w mieście 2019 - Zdjęcie 5

Wspinaczka

Dzieci odwiedzą ściankę wspinaczkową FunClimb, gdzie będą mogły spróbować wspinaczki na ciekawych instalacjach, a także skoczyć na banana! Znajduje się tam 20 wspinaczkowych przeszkód, z których każda stanowi inne wyzwanie. Strefa wspinaczkowa FUN CLIMB to sport, zabawa i niezapomniane przeżycia. Wszystko pod okiem profesjonalnych instruktorów.

http://www.funclimb.pl/warszawa/

Kręgielnia

Dzieci będą realizowały między sobą o tytuł “Mistrza Kuli WindZone”. To doskonały sposób na aktywny wypoczynek oraz naładowanie pozytywną energią.

http://spincity.pl/kregle/

Kino (wybór seansu po ustaleniu repertuaru przez kino)

Wyjście do kina, wspólne oglądanie seansu to nie tylko patrzenie w ekran. To przede wszystkim kształtowanie wrażliwości estetycznej u dzieci poprzez aktywny odbiór sztuki filmowej, integracja a także wyrobienie nawyków kulturalnego zachowania w miejscach publicznych. Bez względu na tytuł filmu jaki wybierzemy, będziemy się świetnie bawić.

Lato w mieście 2019 - Zdjęcie 3

Stacja Grawitacja – Park Trampolin

Niejednokrotnie zabieramy grupy do Parku Trampolin. To doskonałe miejsce dla każdego. Podczas skoków na trampolinie pracują wszystkie mięśnie. Wybór Parku Trampolin jako miejsca na spędzenie czasu wolnego to świetna alternatywa dla zajęć typowo sportowych na hali i przy okazji wielka frajda.

https://www.stacjagrawitacja.pl/warszawa/

Papugarnia

Papugarnia Carmen w Warszawie to 300 m² powierzchni i ponad 130 kolorowych ptaków i odwiedzających. Zabierzemy dzieci do miejsca, gdzie będą mogły zobaczyć najpiękniejsze papugi świata z bliska! To będzie niezwykle kolorowa przygoda. Warszawska papugarnia posiada ponad 40 różnych gatunków papug, co powoduje że jest to unikalna atrakcja dla małych i dużych. Tylko tutaj dzieci będą mogły zobaczyć te barwne, tropikalne ptaki z tak bliska, dotknąć ich, a nawet nakarmić!

http://papugarniacarmen.pl/papugarnia/warszawa/

Poranek z planszówkami

Planszówki to coraz częściej wybierane wydarzenia przez dorosłych jak i dzieci. WindZone również zgromadził sporo gier planszowych (i nie tylko). Sprawdzimy, kto jest najszybszy, najbardziej opanowany, najsprytniejszy lub ma sporo szczęścia.

Lato w mieście 2019 - Zdjęcie 2

Paintball laserowy

Zwykły paintball to przeżytek. Laser Tag to 100% bezpieczeństwa i dobrej zabawy. Gra opiera się na tych samych zasadach, co gra paintballowa, z tą różnicą, że będziemy posługiwać się nieco inną „bronią” 😊 w pomieszczeniu zamkniętym.

ZOO

Początkowo Warszawski ogród zoologiczny zajmował powierzchnię 12 ha, obecnie jego powierzchnia wynosi ponad 39 ha. Razem z dziećmi sprawdzimy które zwierzę najwięcej je, jak długą szyję ma żyrafa oraz które zwierzę ma najwięcej energii.

https://zoo.waw.pl/

Zabawy w Parku Szczęśliwickim

Park Szczęśliwicki to ponad 30 ha terenu do gier i zabaw terenowo-sportowycj. Będą gry i zabawy teambuildingowe, integracyjne czy terenowe przeprowadzone przez animatora WindZone. Zajęcia Team Buildingowe. Obok stoku znajduje się kolejka górska – „Alpine Coaster” – gwarantująca niezłą dawkę adrenaliny. Zjazd odbywa się na dwuosobowych wózkach wyposażonych w pasy bezpieczeństwa i automatyczne hamulce.

Lato w mieście 2019 - Zdjęcie 4

Zajęcia na pływalni

Klapki i kostium kąpielowy to dobry wybór. Wiedzą o tym wszyscy maniacy WindZone Swimming School. Jednogodzinne wejście na pływalnię. Wszystko oczywiście odbywać się będzie pod nadzorem ratownika i instruktora WindZone na naszej pływalni “Pingwin” przy ul. Oławskiej 3a, Warszawa.

Zajęcia sportowe

Sport jest nieodłącznym elementem w naszej firmie. U dzieci zwiększa wytrwałość w dążeniu do celu, poczucie własnej wartości, poprawia koncentrację i wiele innych cech charakteru. Na zajęciach prowadzonych przez naszych instruktorów pokażmy dzieciom gry i zabawy, w które mogą bawić się z rówieśnikami ale także zapoznamy ich z dyscyplinami sportowymi, których być może nie znają.