Lato w mieście

WindZone Lato w mieście

WindZone Lato w mieście Warszawa 2018

Zapisy

Please wait...
Serdecznie zapraszamy na Lato w mieście Warszawa 2018. Po edycji zimowej która zakończyła się sukcesem postanowiliśmy pobawić się w naszym kochanym mieście również latem.

Uczestnicy

WindZone Lato w mieście jest skierowane do dzieci w wieku 8 – 12 lat. Dzieci będą się znajdowały pod opieką 2 instruktorów co zapewni im bezpieczeństwo. Zarówno podczas zajęć na boisku, zajęć terenowych jak i wycieczek.

Program

W trakcie Lata w mieście będziemy realizować dwa programy. Poniżej wstępny podział na tygodnie A i B.

  Tydzień A Tydzień B
Poniedziałek Gry i zabawy na boisku + basen Gry i zabawy na boisku + basen
Wtorek Wycieczka do manuf. czekolady i cukierków Wycieczka do Planetarium + spacer po Warszawie
Środa Ultimate frisbee + basen Ultimate frisbee + basen
Czwartek Wspinaczka + kręgle + kino Roller Disco Wrotki + teatr
Piątek Archery Games + basen Paintball laserowy + basen

Opis atrakcji

Gry i zabawy na boisku – podobnie jak na naszych obozach tak i w tym przypadku będziemy pokazywać dzieciom różne nieolimpijskie a często regionalne dyscypliny sportowe takie jak Tchoukball, Football australijski, Football Irlandzki, GoalBall, Rugby Tag, Baseball czy Palant.

Basen – w kadrze opiekuńczej będzie zawsze instruktor pływania który 30 min poprowadzi luźne zajęcia pływackie po czym dzieci dostaną 30 min zabawy. Zajęcia będą się odbywały na pływalni Pingwin na Nowym Bemowie.

Manufaktura czekolady i cukierków – W trakcie tej wycieczki dzieci odwiedzą manufakturę czekolady która znajduje się na ul. Marszałkowskiej po czym przejdą spokojnym spacerem na ul. Nowy Świat gdzie znajduje się manufaktura cukierków. To będzie najsłodszy dzień w ich życiu. 😊

Wspinaczka – podobnie jak zimą tak i latem dzieci odwiedzą ściankę wspinaczkową FunClimb gdzie będą mogły spróbować wspinaczki na ciekawych instalacjach a także skoczyć na banana! Wszystko pod okiem profesjonalnych instruktorów.

Kręgle – kręgle to zawsze dobra rozrywka, szczególnie jeżeli są w tym samym budynku co kino. Proste zasady, dwie drużyny, rywalizacja i zabawa. 😊 Całość będzie się odbywać w SpinCity na Bemowie.

Kino – po kręglach dzieci pójdą na film do Cinema City Bemowo. W zależności od repertuaru film zostanie wybrany dwa tyg. przed wizytą w kinie.

Archery Games – nowa zabawa która jest podobna do paintballa ale dzieci bawię się strzelając z bezpiecznych, specjalnie do tego stworzonych łuków. 100% bezpieczeństwa i dobrej zabawy. 😊

Planetarium – jedna z największych atrakcji turystycznych w Warszawie jest Centrum Kopernika w którym znajduje się planetarium. Jest to wyjątkowa atrakcja dzięki której można się odprężyć, zrelaksować a także zobaczyć ciekawe zjawiska zachodzące w kosmosie i wiele się nauczyć. Po planetarium dzieci będą miały spacer nad fontanny, na lody i ogólnie po naszej warszawskiej starówce.

Wrotki – kolejna atrakcja która okazała się ciekawym rozwiązaniem na aktywne spędzenie czasu. W zimę wrotki okazały się super zabawą i tak też będzie w tym roku. A wrotkarnia na ul. Połczyńskiej jest idealnym miejscem do takiej zabawy.

Muzeum – w jednym tygodniu grupa będzie w kinie to w drugim planujemy planujemy pójść z dziećmi do Muzeum które same wybiorą. Techniki, Kolejnictwa, Ewolucji a może Wojska Polskiego? Decyzję pozostawimy dzieciom. 😊

Paintball laserowy – zwykły paintball to przeżytek. Teraz są nowe atrakcje takie jak Archery Games czy właśnie Laser Tag zwany potocznie paintballem laserowym gdyż opiera się na tych samych zasadach. 100% bezpieczeństwa i dobrej zabawy!

Obiady – grupa będzie miała codziennie zapewniony ciepły posiłek. W zależności od miejsca w którym dzieci będą się znajdywały ok 12.00 tam też będzie organizowany obiad.

Terminy

Lato w mieście będzie podzielone na 6 tygodni.

 • I tydzień A: 25.06 – 29.06
 • II tydzień B: 02.07 – 06.07
 • III tydzień A: 09.07 – 13.07
 • IV tydzień B: 16.07 – 20.07
 • V tydzień A: 23.07 – 27.07
 • VI tydzień B: 30.07 – 03.08

Każdy dzień zaczynamy zbiórką o 8.30 na pływalni Pingwin i tam też jest powrót ok godz. 16.00

Cena:

600 zł os/tydzień
2 x dzieci z jednej rodziny – 550 zł os/tydzień
2 x tydzień jedno dziecko – 550 zł os/tydzień
2 x dzieci z jednej rodziny x 2 tygodnie – 500 zł os/tydzień

Cena zawiera:

 • Realizację programu
 • Opiekę kadry
 • Bilety wstępów
 • Bilety komunikacyjne
 • Obiad
 • Ubezpieczenie NNW