Letnie Obozy Młodzieżowe 2020

WindZone Lato promo 2019 - obozy dla dzieci i młodzieży, wyjazdy rodzinne

Letnie Obozy Młodzieżowe 2020
Oferta w trakcie przygotowania…

Wakacje to czas, na który wszyscy czekamy z utęsknieniem, dlatego jeśli chcesz zapewnić swojemu dziecku niezapomniany wyjazd, podczas którego będzie się uczyć i bawić to koniecznie sprawdź naszą ofertę.

Obozy młodzieżowe to doskonały sposób na zdobycie nowego doświadczenia, stanie się bardziej samodzielnym, a także poznanie nowych ludzi, dlatego tak ważne jest, żeby Twoje dziecko pojechało na niego chociaż raz. Strona Windzone to miejsce, w którym znajdziecie szeroki wybór ciekawych ofert stworzonych z myślą o młodzieży. Chcąc jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby nastolatków poza tradycyjnymi wyjazdami proponujemy również tematyczne.

W tegorocznej ofercie znajdzie się wyjazd zagraniczno-objazdowy do Chorwacji, na którym uczestnicy będą mieli szansę udoskonalić swoje umiejętności w zakresie kite- oraz windsurfingu, a jednocześnie zwiedzić nieznane dotąd miejsca.

Natomiast dla wszystkich miłośników aktywności fizycznej polecamy obóz wędrowny na Mazurach, podczas którego planujemy spływ SUPami, rejs jachtem i wiele innych atrakcji. Równie ciekawą opcją jest obóz windsurfingowo-żeglarski w Rynie, w trakcie, którego uczestnicy przygotowują się do zdobycia uprawnień instruktora.

Opis wyjazdu: 

Obóz ratowniczy jest skierowany do młodzieży dobrze pływającej, która chciałaby nabyć lub udoskonalić swoje umiejętności ratownicze.

Wyjazd skierowany zarówno do osób trenujących na co dzień ratownictwo  jak i młodzieży chcącej nauczyć się czego nowego w pływaniu.

Poza zajęciami z ratownictwa będą też inne sporty wodne, zajęcia na windsurfingu, SUPach, a także łodziach motorowych. W trakcie obozu będzie można podszkolić swoje umiejętności motorowodne (dla posiadaczy patentu) jak i nabyć uprawnienia (jak zbierze się odpowiednia liczba chętnych).

Dodatkowo oczywiście windsurfing, gry i zabawy zespołowe a także inne formy rekreacji uzgodnione i lubiane przez uczestników.

Program:
Zajęcia szkoleniowe z pływania w jeziorze, łodzią wiosłową, symulowane akcje ratownicze,
Symulowane akcje ratownicze z wykorzystaniem łodzi motorowej Straży Pożarnej,
Ćwiczenia rzutów rzutkami ratowniczymi,
Zajęcia motorowodne,
Zajęcia sportowo – rekreacyjne,
Wycieczki: kajakowa/SUP,
Windsurfing,
Dużo luzu i dobrej zabawy 😊