Obóz dziecięcy Ryn 2018 – III Turnus

Obóz dziecięcy
Ryn 2018
III turnus
Sport, Żeglarstwo, Rowery, Windsurfing
Ostatnie wolne miejsca

WindZone&W&Z Swim

Zapis na obóz

Upewnij się, że wpisujesz poprawnie swój adres e-mail. Jeśli w ciągu 15 min nie otrzymasz maila z potwierdzeniem, sprawdź folder „Spam” skrzynki pocztowej.

Warunki uczestnictwa Wybranego Wyjazdu Letniego 2018

Please wait...
Regulamin promocji
Lista niezbędnych rzeczy
Karta uczestnika – Sport
Karta uczestnika – Żeglarstwo
Karta uczestnika – Rowery
Karta uczestnika – 2 x Windsurfing
Obozy młodzieżowe w Rynie to kontynuacja naszych obozów sportowych które są dobrze znane z Czaplinka. W tym roku zapraszamy do nowego miejsca na naszej WindZonowej mapie. Ośrodek który dla Państwa wybraliśmy dysponuje dużym ogrodzonym terenem który pozwala nam przeprowadzić wszystkie programy jakie przygotowaliśmy.

Miejsce

Obóz dziecięcy Ryn 2018 – III Turnus - Zdjęcie 1Ryn jest niewielką miejscowością położoną na Mazurach. Same miasteczko znajduje się nad dwoma jeziorami – Ryńskim i Ołów . Ośrodek „Bocianie Gniazdo” znajduje się bezpośrednio przy jeziorze Ryńskim, jeziorem od którego wiele jachtów zaczyna swoją mazurską wyprawę.

Na terenie ośrodka znajdują się dwie plaże (windsurfingowa i pływacka), boisko do piłki nożnej, siatkówki plażowej, badmintona, a także stoły do tenisa stołowego, bilarda i piłkarzyki. Do naszej dyspozycji są kajaki, rowery turystyczne i wodne oraz cały teren ośrodka, umożliwiający przeprowadzenie całego programu obozu. Dodatkowo w pobliżu znajduje się szkoła dysponująca 4 boiskami typu „Orlik” i halą sportową.

Największą zaletą ośrodka „Bocianie Gniazdo” jest nasza baza windsurfingowa, która jest zlokalizowana na jednej z plaż. Dzięki temu mamy duży komfort w prowadzeniu zajęć windsurfingowych, co jest naszym głównym celem.

Zakwaterowanie

Uczestnicy zostaną zakwaterowani w parterowych 4-6 osobowych domkach. Każdy domek posiada własną łazienkę, a także taras na którym można się spokojnie zrelaksować i odpocząć po zajęciach.

Transport

Transport autokarem na trasie Warszawa – Ryn – Warszawa.

Wyżywienie

Trzy posiłki plus podwieczorek. Śniadania i kolacja w formie stołu szwedzkiego, obiad dwudaniowy serwowany.

Terminy

14.07 – 24.07.2018

Program

Obóz dziecięcy Ryn 2018 – III Turnus - Zdjęcie 2Obóz letni Czaplinek 2018 III turnus ma charakter tematyczny. III turnus organizowany jest wraz ze szkołą pływania WZ Swim Każdy uczestnik przy zapisywaniu się wybiera temat swojego obozu. Każda grupa będzie miała swoje zajęcia w I i II bloku zajęć. Po kolacji wszystkie dzieci będą miały wspólne gry i zabawy. Nad uczestnikami będą czuwać opiekunowie dysponujący wiedzą, doświadczeniem oraz niezbędnymi uprawnieniami do przeprowadzenia swoich zajęć. W programie poza zajęciami tematycznymi będą też dwie wycieczki.

Dodatkowo wszyscy uczestnicy będą mieli codzienne zajęcia z windsurfingu.

Poniżej prezentujemy programy jakie będziemy realizować w trakcie obozu Ryn2018 III turnus:

Windsurfing

Na obozach w Rynie jedną z części programu obozu jest z kurs Windsurfingu organizowany przez naszą szkołę windsurfingu WindZone Surf School. Kurs obejmuje 8 zajęć po 1,5 h w grupach max 7 osobowych. Każdy uczestnik w cenie kursu będzie miał zapewnione:

 • sprzęt dopasowany do swoich umiejętności i wzrostu
 • kamizelkę asekuracyjną
 • teorie i praktykę na wodzie
 • opiekę doświadczonego instruktora ze szkoły WindZone Surf School

Na miejscu w szkole WindZone Surf School będzie możliwość wypożyczenia pianki choć zawsze proponujemy aby uczestnik posiadał własną.

Dobrze jest też posiadać buty do windsurfingu. Na plaży windsurfingowej znajdują się czasami muszelki i kamyki, które mogą skaleczyć gołą stopę.

Sport

Obóz dziecięcy Ryn 2018 – III Turnus - Zdjęcie 3 Sport jest najlepszą formą rozrywki, a w lato wręcz obowiązkową! Poza windsurfingiem oraz wieczornymi zajęciami sportowo-rekreacyjnymi zapraszamy dzieci do grup sportowych, gdzie w trakcie zajęć będą poznawały różne dyscypliny sportowe, z którymi nie mają styczności na szkolnych zajęciach wychowania fizycznego. Co roku przedstawiamy dzieciom nowe sporty które cieszą się prawdziwym zainteresowaniem o czym świadczyło zaangażowanie uczestników w nowe formy aktywności ruchowej. W trakcie zajęć będziemy proponować dzieciom takie gry jak Ultimate Frizbee, Tchoukball, Football Australijski, Rugby Tag,  Lacross, Skimboard, Baseball, Palant i wiele innych. Program zostanie dopasowany do wieku, sprawności i preferencji uczestników. Wiedza i kreatywność naszych instruktorów jest nieograniczona dlatego w trakcie zajęć wraz z uczestnikami stworzymy nowy sport który będziemy promować na innych

Zajęcia będą prowadzone przez stałą kadrę, z którą współpracujemy od lat. Stanowią  ją głównie absolwenci AWF, co daje gwarancję bezpieczeństwa w trakcie zajęć oraz zapewnia poprawną realizacji programu.

Cena: 1820 zł

Żeglarstwo

Wiatr wieje w różne żagle, a nasze biuro jest „strefą wszystkich wiatrów” dlatego poza opcjonalnym windsurfingiem, proponujemy także zajęcia z żeglarstwa. Zajęcia będą prowadzone przez doświadczonego żeglarza jachtowego który pływa na łodziach żaglowych dłużej niż uczestnicy obozu znają słowo jacht :).

Uczestnicy będą pływać codziennie po 3 h na jachcie typu Omega, Sasanka i DZ. Zajęcia z żeglarstwa będą prowadzone maksymalnie w 5 os grupach. W trakcie zajęć uczestnicy będą uczyć się konstrukcji jachtu, manewrów a także kultury żeglarskiej. W trakcie obozu będzie również całodzienna wyprawa Żeglarska po wszystkich cudownych zatokach jeziora Ryńskiego.

Naszym celem jest zarażenie młodzieży bakcylem żeglarskim. Wraz z naszym instruktorem pokażemy uczestnikom radość z żeglowania i satysfakcje jaką daje pływanie z pełnymi żaglami.

Cena: 1950 zł

Rowery

Mazury są idealnym miejscem do wycieczek rowerowych. Piękne krajobrazy, ciekawe trasy, dużo małych miejscowości i przede wszystkim mnóstwo jezior w których można się zrelaksować w przerwie. W trakcie obozu rowerowego młodzież na swoich rowerach wraz z instruktorem będą przemierzać nowe trasy w poszukiwaniu najpiękniejszych zakątków Warmii i Mazur. Ponadto młodzież będzie się uczyć serwisu rowerowego.

Serdecznie zapraszamy wszystkich cyklistów!

Cena: 1820 zł

2 x Windsurfing

Dla miłośników sportów wodnych mamy podwójną dawkę windsurfingu!. Uczestnicy profilu z podwójnym windsurfingiem będą mogli pływać 3 h dziennie pływając zarówno z instruktorem jak i doskonaląc swoje umiejętności towarzysząc innym grupom. Zajęcia windsurfingowe w tym przypadku będą nastawione na doskonalenie umiejętności, zdobywanie wiedzy teoretycznej i serwis sprzętu aby w przyszłości może zostać instruktorem?

Najważniejsze dla windsurferów to dobrze się bawić i to będzie główne nasze założenie.

Cena: 2020 zł/os

Kierownik

Karol Zieliński, tel. 505681206

Absolwent AWF, instruktor pływania i snowboardu.

Wieloletni wychowawca i kierownik na obozach dziecięcych i młodzieżowych.

Właściciel szkoły pływania WindZone Swimming School, niezastąpiony kierownik na obozach WindZone.

Ceny obejmują

 • Transport: Łódź – Warszawa – Ryn – Warszawa – Łódź
 • Zakwaterowanie
 • Pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie plus podwieczorek)
 • Opiekę kadry instruktorskiej
 • Realizację programu
 • Szkolenie windsurfingowe
 • Dostępność sprzętu sportowego
 • Wycieczki
 • Ubezpieczenie OC i NNW dla uczestników
 • Najlepszą zabawę, 100% bezpieczeństwa i codzienna porcję uśmiechu 🙂