Obóz sportowo-pływacko-przygodowy Jantar 2018

Obóz dziecięcy
Jantar 2018
Sportowo-pływacko-przygodowy

WindZone&WZSS

Zapis na obóz

Upewnij się, że wpisujesz poprawnie swój adres e-mail. Jeśli w ciągu 15 min nie otrzymasz maila z potwierdzeniem, sprawdź folder „Spam” skrzynki pocztowej.

Warunki uczestnictwa Wybranego Wyjazdu Letniego 2018

Please wait...
Regulamin promocji
Lista niezbędnych rzeczy
Karta uczestnika
Obóz sportowo – pływacki Jantar 2018 jest idealnym rozwiązaniem na koniec wakacji. Z jednej strony będziemy ćwiczyć na pływalni więc młodzież będzie mogła spokojnie przypomnieć sobie wszystko przed nowym rokiem szkolnym albo nauczyć się lepiej pływać np. przed obowiązkowymi zajęciami pływackimi w 2 klasach.

Z drugiej strony jest to ostatni moment aby wypocząć w wakacje. Morze, słońce i dużo zabawy to znak rozpoznawczy tego wyjazdu! Obóz sportowo-pływacko-przygodowy Jantar 2018 - Zdjęcie 1Ponadto na obozie Jantar 2018 będzie kolejna edycja wyjazdu przygodowego powstałego na podstawie programów telewizyjnych Agent. Codziennie przed obiadem młodzież będzie miała nowe konkurencje które na koniec obozu wyłonią zwycięzcę naszej zabawy.

Miejsce

Obóz sportowo/pływacki będzie miał miejsce w miejscowości Jantar, znajdującej się nad zatoką gdańską. Sama miejscowość jest turystyczną wizytówką tego regionu, a szeroka plaża zapewni młodzieży idealny wypoczynek na koniec wakacji.

Ośrodek Bursztyn, w którym będą zakwaterowani uczestnicy, jest wyposażony w bogatą infrastrukturę sportową. Poza boiskami do piłki nożnej i koszykówki posiada również wielofunkcyjną salę gimnastyczna/fitness, na której można przeprowadzić wszelkiego rodzaju zajęcia ruchowe. Ponadto na terenie ośrodka znajduje się basen z podgrzewaną wodą, z którego w pochmurne dni uczestnicy będą chętnie korzystać. Ośrodek Bursztyn oddalony jest 8 min piechotą przez las od plaży.

Zakwaterowanie

Obóz sportowo-pływacko-przygodowy Jantar 2018 - Zdjęcie 2Uczestnicy będą zakwaterowani w domkach 4-6 osobowych wyposażonych w pełen węzeł sanitarny.

Dokładne informacje wraz ze zdjęciami znajdą Państwo na stronie:
www.orwbursztyn.pl

Transport

Transport autokarem na trasie Warszawa – Jantar – Warszawa.

Wyżywienie

Trzy posiłki plus podwieczorek. Śniadania i kolacja w formie stołu szwedzkiego, obiad dwudaniowy serwowany.

Termin

21.08 – 31.08.2018

Program

W programie obozu będą codzienne zajęcia sportowe, pływackie, plażing, a także ogólnoobozowa zabawa w Agenta!!! Kto będzie Agentem? Obóz sportowo-pływacko-przygodowy Jantar 2018 - Zdjęcie 3Z uwagi na bogatą infrastrukturę sportową i piękne lasy znajdujące się przed plaża dzieci będą miały codziennie do wyboru mnóstwo atrakcji, a w przypadku korzystnej pogody zajęcia sportowo/rekreacyjne na plaży nad morzem. Oczywiście wszystko połączone z relaksem jaki jest niezbędny przed startem roku szkolnego. W przypadku zajęć sportowych dzieci zasmakują dyscyplin nieolimpijskich, takich jak: Ultimate frisbee, Tchoukball, Football Australijski, Lacross itp. Dodatkowo w trakcie wyjazdu będziemy proponować dużo zabaw terenowych gdyż las znajdujący się obok ośrodka jest wręcz stworzony do tego typu rozgrywki.

Ponadto, co drugi dzień dzieci będą miały zajęcia pływackie na pływalni oddalonej od ośrodka o 500 m. Zajęcia będą realizowane przez naszych instruktorów. Zajęcia będą dopasowane do poziomu umiejętności uczestników.

W programie:

 • Codzienne zajęcia sportowo/rekreacyjne na terenie ośrodka
 • Codzienne zajęcia przygodowe – Agent – realizowane na terenie ośrodka, w pobliskim lesie a także na plaży i w innych miejscach niezbędnych do wykonania danej konkurencji
 • Zajęcia sportowo/relaksacyjne na plaży (od frisbee po budowanie zamków z piasku)
 • Co drugi dzień po obiedzie zajęcia pływackie na pływalni
 • Wieczorne zajęcia artystyczne – integracyjne
 • Gry i zabawy ruchowe zarówno na terenie ośrodka jak i w mieście lub na plaży
 • Dużo zabawy i wypoczynku

Kierownik

Karol Zieliński, tel. 505681206

Absolwent AWF, instruktor pływania i snowboardu.

Wieloletni wychowawca i kierownik na obozach dziecięcych i młodzieżowych.

Właściciel szkoły pływania WindZone Swimming School, niezastąpiony kierownik na obozach WindZone.

Cena

1700 zł/os

Cena obejmuje:

 • Transport Warszawa – Jantar – Warszawa
 • Zakwaterowanie
 • Pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie plus podwieczorek)
 • Opiekę kadry instruktorskiej
 • Realizację programu
 • Zajęcia pływackie
 • Dostępność sprzętu sportowego
 • Wycieczkę
 • Ubezpieczenie OC i NNW dla uczestników
 • Najlepszą zabawę, 100% bezpieczeństwa i wypoczynek godny końca wakacji