Obóz młodzieżowy Czaplinek 2018 – III Turnus

Obóz młodzieżowy
Czaplinek 2018
III turnus
Agent III – Artystycznie i sportowo

Z przyczyn niezależnych od nas wyjazd odwołany.

WindZone&Music Mind&Nick Sinckler

Zapis na obóz

Upewnij się, że wpisujesz poprawnie swój adres e-mail. Jeśli w ciągu 15 min nie otrzymasz maila z potwierdzeniem, sprawdź folder „Spam” skrzynki pocztowej.

Warunki uczestnictwa Wybranego Wyjazdu Letniego 2018

Please wait...
Regulamin promocji
Lista niezbędnych rzeczy
Obozy młodzieżowe w Czaplinku to nasze miejsce w Polsce do którego wracamy już 5 rok! Cudowna okolica, wspaniały ośrodek i duża dawka aktywności fizycznej czynią te wyjazdy wyjątkowymi i pozostającymi w pamięci. Co roku poszerzamy naszą ofertę o nowe atrakcje, a także proponujemy stałe zajęcia tematyczne, które dzieci polubiły w latach poprzednich

Na III turnusie w Czaplinku zapraszamy po raz kolejny na zabawę w Agenta! Tym razem poza zadaniami sportowymi uczestnicy będą mieli warsztaty artystyczne (wokalne, taneczne i fotograficzne).

Kto będzie Agentem w jego artystyczno-sportowej odsłonie?

Miejsce

Obóz młodzieżowy Czaplinek 2018 – III Turnus - Zdjęcie 1Czaplinek jest malowniczą miejscowością położoną w sercu pojezierza Drawskiego w województwie zachodnio-pomorskim. Ośrodek „Drawtur” znajduje się bezpośrednio przy jeziorze Drawskim, jednym z najczystszych jezior w Polsce.

Na terenie ośrodka znajdują się dwie plaże (windsurfingowa i pływacka), dwa boiska do piłki nożnej, boisko do koszykówki, siatkówki plażowej, badmintona, a także kort tenisowy i stoły do tenisa stołowego. Do naszej dyspozycji są kajaki, rowery turystyczne i wodne oraz cały teren ośrodka, umożliwiający przeprowadzenie całego programu obozu. Dodatkowo w pobliżu znajduje się szeroka, miejska plaża z bogatą infrastrukturą.

Największą zaletą ośrodka „Drawtur” jest nasza baza windsurfingowa, która jest zlokalizowana na jednej z plaż. Dzięki temu mamy duży komfort w prowadzeniu zajęć windsurfingowych, co jest naszym głównym celem.

Zakwaterowanie

Obóz młodzieżowy Czaplinek 2018 – III Turnus - Zdjęcie 2Uczestnicy zostaną zakwaterowani w parterowych pawilonach, w pokojach 4-8 osobowych. Każdy pokój posiada własną łazienkę, a także taras na którym można się spokojnie zrelaksować i odpocząć po zajęciach.

Pokoje 7 osobowe są podzielone na 3 pokoje (2+2+3) i posiadają osobno toaletę i prysznic.

Jeden pokój 8 osobowy jest podzielony na 3 pokoje (3+3+2) i posiada dwie łazienki z prysznicami.

Szczegółowe informacje odnośnie Ośrodka „Drawtur” znajdą Państwo na stronie:
www.drawtur.com

Transport

Transport autokarem na trasie Warszawa – (Łódź) – Czaplinek – (Łódź) – Warszawa.

Wyżywienie

Trzy posiłki plus podwieczorek. Śniadania i kolacja w formie stołu szwedzkiego, obiad dwudaniowy serwowany.

Terminy

13.07 – 23.07.2018

Program

Obóz młodzieżowy Czaplinek 2018 – III Turnus - Zdjęcie 3Obóz letni Czaplinek 2018 III turnus Agent III ma charakter sportowo – artystyczny. Uczestnicy będą mieli zajęcia sportowe i warsztaty artystyczne ze śpiewu, tańca i fotografii. Codziennie będzie również organizowana zabawa w Agenta! Na podstawie zajęć jakie będą prowadzone w trakcie obozu, uczestnicy będą mieli też specjalne wyzwania które będzie próbował pokrzyżować Agent!

Wśród zajęć programowych będą:
– Zajęcia sportowe z dyscyplin nieolimpijskich
Warsztaty wokalne – zajęcia ze śpiewu będzie prowadził nasz wspaniały, jedyny w swoim rodzaju, Nick Sinckler. Nick poza ćwiczeniami wokalnymi będzie też prowadził zajęcia muzyczne, rytmiczne i sceniczne. W programie:

 1. Zajęcia wokalne – nauka poprawnej emisji głosu i śpiewu
 2. Nauka nut i tonacji
 3. Rytmika – nauka śpiewania z zachowaniem rytmu piosenki
 4. Muzyka – ćwiczenia ze słuchania muzyki, odgadywania tonacji, rytmu i melodii
 5. Taniec – ćwiczenia sceniczne, zachowanie się na scenie w trakcie śpiewu, kontakt wzrokowy z publicznością itp

Poza zajęciami stricte warsztatowymi Nick będzie też pokazywał dzieciom, że muzyka to przede wszystkim dobra zabawa. Znając Nicka dzieci będą się cały czas dobrze bawić. 😊

Warsztaty fotograficzne – w tym roku po raz pierwszy zapraszamy na zajęcia z fotografii. Nasza instruktorka pokaże dzieciom jak posługiwać się prawdziwym aparatem fotograficznym, nie telefonem komórkowym 😊 W programie:

 1. podstawy fotografii – wykład połączony z zabawą
 2. wspólne robienie zdjęć starym analogowym aparatem
 3. wspólne wywoływanie negatywu
 4. wspólne wywoływanie odbitek (zależy od warunków)

W ramach wspólnej sesji zdjęciowej dzieci będą odtworzyć scenki z dawnych epok np. dziewczynki mogą się przebrać w długą suknię a chłopcy za kowboja. 😀

Każde dziecko otrzyma oczywiście odbitkę i foty na płycie.

Warsztaty taneczne – jedną z ulubionych form artystycznych dla dzieci jest taniec. Uczestnicy tych zajęć razem z naszym instruktorem będą się uczyć podstawowych kroków rożnych styli tanecznych, łączyć je i tworzyć jeden wspólny nowoczesny układ. W programie:

 1. nauka kroków tanecznych
 2. rytmika – nauka słuchania muzyki i wyczuwania rytmu
 3. choreografia – nauka budowania choreografii
 4. taniec w grupie – ćwiczenie tańca w grupie

Na koniec obozu dzieci pokażą przygotowany przez siebie układ taneczny i zatańczą razem ze śpiewającym Nickiem. Oczywiście powstanie teledysk z tego występu. 😊

Windsurfing

Obóz młodzieżowy Czaplinek 2018 – III Turnus - Zdjęcie 4Jak co roku na obozie w Czaplinku będzie możliwość skorzystania z kursu Windsurfingu organizowanego przez naszych przyjaciół z Final Zone. Kurs obejmuje 8 zajęć po 1,5 h w grupach max 7 osobowych. Każdy uczestnik w cenie kursu będzie miał zapewnione:

 • sprzęt dopasowany do swoich umiejętności i wzrostu
 • kamizelkę asekuracyjną
 • teorie i praktykę na wodzie
 • opiekę doświadczonego instruktora ze szkoły Final Zone

Na miejscu w szkole Final Zone będzie możliwość wypożyczenia pianki choć zawsze proponujemy aby uczestnik posiadał własną.

Dobrze jest też posiadać buty do windsurfingu. Na plaży windsurfingowej znajdują się czasami muszelki które mogą skaleczyć gołą stopę.

Zajęcia fakultatywne

Cena: 200 zł

Kierownik

Michał Kubasiewicz, tel. 602 407 358

Nauczyciel wychowania fizycznego i biologii, instruktor pływania, siatkówki, nordic walking oraz narciarstwa.

Wychowawca i kierownik kolonii i obozów młodzieżowych z ponad 10-letnim stażem.

Właściciel agencji koncertowej Music Mind oraz inicjator i organizator zajęć Music & Fun, które będą realizowane na naszych obozach.

Cena

1850 zł/os

Cena obejmuje:

 • Transport: Warszawa – (Łódź) – Czaplinek – (Łódź) – Warszawa
 • Zakwaterowanie
 • Pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie plus podwieczorek)
 • Opiekę kadry instruktorskiej
 • Realizację programu
 • Szkolenie z pierwszej pomocy
 • Dostępność sprzętu sportowego
 • Wycieczkę do Kołobrzegu
 • Ubezpieczenie OC i NNW dla uczestników
 • Najlepszą zabawę, 100% bezpieczeństwa i codzienna porcję uśmiechu 🙂