Obóz ratowniczy Rukławki 2018

Obóz ratowniczy
Rukławki 2018

Brak wolnych miejsc

WindZone&WZSS&WindZone Surf Spot

Zapis na obóz

Upewnij się, że wpisujesz poprawnie swój adres e-mail. Jeśli w ciągu 15 min nie otrzymasz maila z potwierdzeniem, sprawdź folder „Spam” skrzynki pocztowej.

Warunki uczestnictwa Wybranego Wyjazdu Letniego 2018

Please wait...
Regulamin promocji
Lista niezbędnych rzeczy
W tym roku po raz pierwszy chcielibyśmy zaprosić młodzież posiadającą uprawnienia młodszego ratownika na turnusy szkoleniowe w Rukławkach. W Rukławkach na Warmii znajduje się nasza baza windsurfingowa i kąpielisko za które odpowiadamy. Zarówno infrastruktura jak i kąpielisko są idealnym miejscem aby młodzież mogła ćwiczyć ratownictwo i odpoczywać.

Miejsce

Obóz ratowniczy Rukławki 2018 - Zdjęcie 1 Rukławki są małą miejscowością położoną obok Biskupca na Warmii. Hotel „Słoneczny Brzeg” przy którym jest nasza baza windsurfingowa i kąpielisko znajduje się bezpośrednio przy jeziorze Dadaj.

Na terenie Hotelu znajduje się plaża idealnie zagospodarowana dla wczasowiczów. Ponadto do dyspozycji gości jest wielofunkcyjne boisko, a także plac zabaw i strefa rekreacji stworzona przez naszą firmę. Ponadto na naszej bazie windsurfingowej WindZone Surf Spot znajduje się cały sprzęt sportowy, ratowniczy i rekreacyjny który będzie wykorzystywany w trakcie obozu.

Zakwaterowanie

Obóz ratowniczy Rukławki 2018 - Zdjęcie 2Młodzież będzie zakwaterowana w domku 10 os, podzielonym na 5 pokoi. W domku będzie spała też jedna osoba z kadry gdyż wyjazd jest koedukacyjny i jest to niezbędne aby wszyscy spokojnie spali :).

Domek wyposażony jest w łazienkę i kuchnię.

Transport

Młodzież na miejsce dojedzie autobusem z dworca zachodniego bezpośrednio do Biskupca a z stamtąd spacer do Rukławek.

Wyżywienie

Obóz ratowniczy Rukławki 2018 - Zdjęcie 3 Zarówno śniadania jak i kolacje młodzież będzie przygotowywała sama. Obiady będą serwowane w restauracji Hotelu „Słoneczny Brzeg”.

Terminy

I turnus 30.06 – 06.07.2018

II turnus 07.07 – 13.07.2018

Program

Obóz ratowniczy Rukławki 2018 - Zdjęcie 4 Obóz młodzieżowy – Ratownictwo Rukławki 2018 jest stworzony specjalnie dla młodzieży która posiada uprawnienia ratownicze i chciałaby poszerzyć swoje umiejętności. Młodzież poza zajęciami szkoleniowymi będzie też miała praktyki na kąpielisku a także dużo zabawy na windsurfingu, rowerach i przy różnego rodzaju grach od badmintona po siatkówkę plażową.Z uwagi na to, że młodzież będzie wykonywała odpowiedzialne zadania będzie też odpowiednio traktowana, już nie jak dzieci. Z drugiej strony jak ktokolwiek złamie regulamin od razu wyjeżdża. Ale takiego scenariusza nie zakładam. 🙂

W programie:

 • Praktyki na kąpielisku pod nadzorem Ratownika WOPR (3 x 4h)
 • Zajęcia szkoleniowe z pływania w jeziorze, łodzią wiosłową, symulowane akcje ratownicze
 • Ćwiczenia rzutów rzutkami ratowniczymi
 • Zajęcia sportowo – rekreacyjne
 • Wycieczki kajakowa, żaglowa lub rowerowa
 • Dużo luzu i dobrej zabawy 😊

Cena

Obóz ratowniczy Rukławki 2018 - Zdjęcie 5 800 zł/os

Cena obejmuje:

 • Realizację programu wyjazdu
 • Dostęp do sprzętu sportowego i ratowniczego
 • Obiad i produkty spożywcze na śniadanie i kolacje
 • Transport komunikacją publiczną
 • Wycieczki rowerowy i kajakowe
 • Ubezpieczenie OC i NNW
 • Dużo zabawy i chillu 😊