Windsurfing

Windsurfing - WindZone Surf Spot Logo
WindZone SurfSpot Promo 2018

Dziękujemy za wspólne pływanie w lato 2019 roku.
Do zobaczenia w 2020!

 

Stanowi doskonałą formę rozrywki dla dzieci i dorosłych, mowa oczywiście o Windsurfingu. Jeśli chcesz zacząć przygodę z surfowaniem lub doskonalić zdobyte wcześniej umiejętności, to świetnie się składa! W malowniczym Rynie organizujemy zajęcia dla dzieci i dorosłych na różnym poziomie zaawansowania. Wszystkie z nich prowadzone są pod nadzorem doświadczonych instruktorów, którzy dbają o bezpieczeństwo i pomagają uczestnikom doskonalić technikę.

Zajęcia z windsurfingu odbywają się w naszej bazie przez całe wakacje, dzięki czemu z pewnością znajdziesz czas, aby spróbować swoich sił w tym sporcie. To doskonały sposób na połączenie rozrywki z aktywnością fizyczną, a także szansa na znalezienie nowego hobby.

Zależy nam na tym, aby zapewnić uczniom jak najlepsze warunki, dlatego też dysponujemy bazą szkoleniową, odpowiednio przystosowaną do treningów. Natomiast nowoczesny sprzęt posiada wiele przydatnych funkcji i dodatkowo zwiększa komfort użytkowników. Co więcej, dla uczestników naszych obozów mamy atrakcyjną zniżkę, koszt 8 h windsurfingu wynosi 280 zł od osoby, a 16 h – 500 zł. W związku z tym cena za jedną lekcję w zależności od wykupionego pakietu wynosi od 32 do 35 złotych. To doskonała okazja, aby dziecko podczas wakacyjnego wyjazdu zdobyło nowe umiejętności.

Zajęcia z windsurfingu prowadzimy także dla klientów indywidualnych, koszt 1-godzinnej lekcji z instruktorem wynosi 90 zł. W przypadku zebrania większej grupy osób cena ustalana jest indywidualnie z klientami.

Dlaczego warto zacząć przygodę z tym sportem?

Zalet jest wiele, przede wszystkim to doskonała forma spędzania czasu na świeżym powietrzu, a także kontakt z naturą i możliwość podziwiania pięknych krajobrazów (zwłaszcza w Rynie). Sport ten jest również korzystny dla zdrowia, znacznie poprawia kondycję, wzmacniając przy tym ramiona, nogi i cały kręgosłup.

Windsurfing dostarcza niezapomnianych wrażeń, w postaci letniego wiatru we włosach, ciepłej wody obmywającej stopy i wspaniałych widoków, które można podziwiać z nieznanej dotąd perspektywy. Klientów zainteresowanych udziałem w zajęciach lub ofertą obozów dla dzieci i młodzieży zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na zadane pytania.