Wyjazd Rodzinny Rukławki 2018

Wyjazd Rodzinny Rukławki 2018
Brak wolnych miejsc

WindZone&WZSS&WindZone Surf Spot

Zapis na obóz

Upewnij się, że wpisujesz poprawnie swój adres e-mail. Jeśli w ciągu 15 min nie otrzymasz maila z potwierdzeniem, sprawdź folder „Spam” skrzynki pocztowej.

Warunki uczestnictwa Wybranego Wyjazdu Letniego 2018

Please wait...
Regulamin promocji
Lista niezbędnych rzeczy
Wyjazdy rodzinne są idealną propozycja dla rodzin chcących wspólnie i aktywnie spędzić letni wypoczynek. Proponujemy wypoczynek w pięknym miejscu jakim jest Biskupiec połączony z licznymi atrakcjami zarówno dla dzieci jak i rodziców.

Miejsce

Wyjazd Rodzinny Rukławki 2018- Zdjęcie 1Rukławki są małą miejscowością położoną obok Biskupca na Warmii. Hotel „Słoneczny Brzeg” znajduje się bezpośrednio przy jeziorze Dadaj.

Hotel „Słoneczny Brzeg” jest pensjonatem o wysokim standardzie zarówno noclegowym jak i rekreacyjnym. Dzięki położeniu na brzegiem jeziora Dadaj na terenie ośrodka znajduje się plaża idealnie zagospodarowana dla wczasowiczów. Ponadto do dyspozycji gości jest wielofunkcyjne boisko, a także plac zabaw i strefa rekreacji stworzona przez naszą firmę.

Główną zaletą hotelu „Słoneczny Brzeg” jest nasza baza windsurfingowa, która jest zlokalizowana na terenie zewnętrznym hotelu. Dzięki temu mamy duży komfort w prowadzeniu zajęć windsurfingowych.

Zakwaterowanie

Wyjazd Rodzinny Rukławki 2018 - Zdjęcie 2Hotel „Słoneczny Brzeg” oferuje noclegi  w pokojach 2, 3 i 4 osobowych. Każdy pokój posiada własną łazienkę, a także balkon, na którym można się spokojnie zrelaksować, podziwiać widoki jakie rozciągają się w okolicy ośrodka.

Szczegółowe informacje odnośnie hotelu „Słoneczny Brzeg” i zdjęcia pokoi znajdą Państwo na stronie:
www.slonecznybrzeg.mazury.pl

Transport

Transport na miejsce wypoczynku we własnym zakresie. Prosimy o zabranie na wyjazd rowerów gdyż planowana jest wycieczka rowerowa.

Wyżywienie

Wyjazd Rodzinny Rukławki 2018 - Zdjęcie 3 Na naszym wyjeździe proponujemy Państwu trzy posiłki plus podwieczorek. Śniadania i kolacja w formie stołu szwedzkiego, obiad dwudaniowy serwowany.

Termin

22.07 – 28.07.2018

Program

Wyjazd Rodzinny Rukławki 2018 - Zdjęcie 4 Wyjazd rodzinny Rukławki nastawiony jest na aktywny wypoczynek całych rodzin. Naszym celem jest zapewnienie dzieciom niecodziennych atrakcji, dzięki czemu rodzice będą mogli spokojnie wypocząć korzystając z zajęć przygotowanych specjalnie dla nich.

Dla dzieci przygotowane będą zajęcia sportowo-rekreacyjne zarówno w terenie jak i w wodzie (piłka wodna, siatkówka wodna dmuchanymi piłkami, pływanie na kąpielisku, zabawa na dmuchanych zabawkach itp.). Ponadto dzieci będą miały przygotowany program zajęć animacyjnych (kuglarstwo, zajęcia artystyczne) jak i integracyjnych w lesie (survival, podchody itp.)

Dla dorosłych mamy program aktywnego wypoczynku, na który składać się będą zajęcia aerobowe, siłowe w plenerze, zajęcia w wodzie takie jak: aqua-aerobik i pływanie, wycieczki kajakowe, rowerowe, a także wieczorne zajęcia integracyjne zarówno dla dorosłych jak i całych rodzin.

Największym atutem naszego wyjazdu rodzinnego Rukławki 2018 jest windsurfing. Na terenie ośrodka znajduje się nasza baza windsurfingowa, która będzie do Państwa dyspozycji. Dla wszystkich uczestników, zarówno dzieci jak i dorosłych, przewidziane są trzy 1,5 godzinne zajęcia z windsurfingu, prowadzone przez naszych doświadczonych instruktorów z naszej szkoły WindZone Surf School. Dodatkowe zajęcia dla zainteresowanych będzie można wykupić na miejscu.

Poniżej prezentujemy program wyjazdu rodzinnego Rukławki 2018:

 • Codzienne zajęcia ruchowe, sportowe i integracyjne dla dzieci i dorosłych
 • Wycieczki rowerowe, kajakowe i piesze dla dorosłych i całych rodzin
 • Nordic walking
 • Gry i zabawy terenowe dla dzieci
 • 3 zajęcia windsurfingowe w małych grupach dostosowanych poziomem do umiejętności uczestników
 • Wieczorne zabawy dla całych rodzin
 • Gry i zabawy na plaży
 • Rejsy łodzią żaglową i motorową (skuter) – dodatkowo płatne

Kierownik

Karol Zieliński, tel. 505681206

Absolwent AWF, instruktor pływania i snowboardu.

Wieloletni wychowawca i kierownik na obozach dziecięcych i młodzieżowych.

Właściciel szkoły pływania WindZone Swimming School, niezastąpiony kierownik na obozach WindZone.

Cena

Wyjazd Rodzinny Rukławki 2018 - Zdjęcie 5 1300 zł/os. – z windsurfingiem
1200 zł/os. – bez windsurfingu

Cena obejmuje:

 • Realizację programu wyjazdu
 • Dostęp do sprzętu sportowego
 • 3 posiłki dziennie (śniadanie i kolacja w formie stołu szwedzkiego, obiad dwudaniowy)
 • Wycieczki rowerowy i kajakowe
 • Wieczorne animacje
 • Zajęcia windsurfingowe (opcjonalnie)
 • Ognisko
 • Ubezpieczenie NNW
 • Dużo zabawy, aktywny wypoczynek i idealną atmosferę dla całej rodziny 🙂