Zima w mieście

WindZone Zima w mieście
Zapisy na Zimę w mieście 2019

Please wait...

Zima w mieście

Zima w mieście nie musi być nudna, pod warunkiem że… spędzisz ją z WindZone! Ruszamy z drugą edycją zimy na sportowo w Warszawie. Nie zabraknie zajęć na pływalni, gier i zabaw ruchowych, integracyjnych, zajęć manualnych, warsztatów kulinarnych oraz zimowego szaleństwa na Stadionie Narodowym. Sprawdźcie jakie atrakcje przygotowaliśmy dla Was w tym roku!

tydzień/ dzień tygodnia Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
TYDZIEŃ 1 (28.01-01.02.2019) Basen / Lekcja Muzealna W muzeum Sportu i Turystyki / Zoo Animacje / Warsztaty kulinarne (pizzeria) / Zabawy w Parku Szczęśliwickim Basen / Kino / Kręgielnia Zajęcia sportowe / Stadion Narodowy Planszówki / Escape room / Trampoliny
TYDZIEŃ 2 (04.02-08.02.2019) Basen / Papugarnia / Niewidzialna wystawa Animacje / Warsztaty kulinarne (pizzeria) / Zabawy w Parku Szczęśliwickim Basen / Kino / Kręgielnia Zajęcia sportowe / Stadion Narodowy Planszówki / Escape room / Trampoliny

Plan dnia


Cena
:

550 zł/os/5 dni
150 zł/os/1 dzień
Zniżka dla rodzeństw 10%/os

Poniżej przedstawiamy opis wszystkich atrakcji:

Animacje – zajęcia plastyczne + zabawy integracyjne

W ramach zajęć zaproponujemy szereg gier i zabaw integracyjnych, których celem jest poznanie się nawzajem oraz zbudowanie relacji między dziećmi. Wyznaczenie uczestnikom wspólnego zadania nie tylko zapewni im zajęcie, ale nauczy współpracy wokół wspólnego celu i zmotywuje do pracy zespołowej. Dodatkowo wszyscy razem stworzymy coś niesamowitego np. własne rakiety czy jaszczurki (i zrobimy wyścigi!), zimowe wersje hawajskich naszyjników czy odlotowe kreacje balonowe.

 

Warsztaty kulinarne – Pizzeria

Jest to niepowtarzalna okazja, by dowiedzieć się wszystkiego o tej najpopularniejszej włoskiej potrawie. Celem zajęć jest odkrywanie przez dzieci przyjemności z samodzielnej twórczości. Dzieci zasiądą przy wspólnym stole, na którym przygotowane będą produkty i akcesoria potrzebne do wypieku pizzy. Na początku zostaje przedstawiona historia powstawania pizzy. Dzieci ubrane będą w profesjonalne fartuszki i czapeczki. Każdy uczestnik przygotuje od podstaw swoją własną, prawdziwą pizzę i udekoruje ją według własnego pomysłu. Pizza wypiekana jest w piecu, pod obserwacją dzieci. Po wypieczeniu odbywa się konsumpcja własnych dzieł kulinarnych.

http://www.pepperonipizzeria.pl/zajecia/

 

Zabawy w Parku Szczęśliwickim

Park Szczęśliwicki to ponad 30 ha terenu, który mamy nadzieję będzie śnieżnobiały. Jeśli Pani Zima pozwoli wykorzystamy górzysty teren parku m.in. zjeżdżając na jabłuszkach, urządzając śnieżne wojny, tworząc zimowe igrzyska WindZonowe oraz lepiąc przeróżne pomniki, stworki, postacie ze śniegu. Alternatywą na brak śniegu będą gry i zabawy teambuildingowe, integracyjne czy terenowe przeprowadzone przez animatora WindZone np. konkursy zimowej sprawności.

 

Zima w mieście 2019 - Zdjęcie 3Basen

Klapki i kostium kąpielowy to dobry wybór nie tylko latem. Wiedzą o tym wszyscy maniacy WindZone Swimming School. W trakcie pobytu dzieci będą miały 30 min zajęć i 30 min zabawy w wodzie. Połączenie nauki z zabawą. Wszystko oczywiście odbywać się będzie pod nadzorem ratownika i instruktora WindZone na naszej pływalni “Pingwin” przy ul. Oławskiej 3a, Warszawa

 

Zima w mieście 2019 - Zdjęcie 4ZOO

Początkowo Warszawski ogród zoologiczny zajmował powierzchnię 12 ha, obecnie jego powierzchnia wynosi ponad 39 ha. Zimą w ZOO wcale nie musi być nudno! Razem z dziećmi sprawdzimy czy przypadkiem żadne ze zwierząt nie zamarzło na dworze, komu ładniej w „białej puchowej czapce” oraz kto odłożył najwięcej zimowego tłuszczu.

https://zoo.waw.pl/

 

Kino (wybór seansu po ustaleniu repertuaru przez kino)

Wyjście do kina, wspólne oglądanie seansu to nie tylko patrzenie w ekran. To przede wszystkim kształtowanie wrażliwości estetycznej u dzieci poprzez aktywny odbiór sztuki filmowej, integracja a także wyrobienie nawyków kulturalnego zachowania w miejscach publicznych. Bez względu na to jaki repertuar wybierzemy, będziemy się świetnie bawić.

 

Kręgielnia

Po zakończonym seansie udamy się do kręgielni. Dzieci będą realizowały między sobą o tytuł “Mistrza Kuli WindZone”. To doskonały sposób na aktywny wypoczynek oraz naładowanie pozytywną energią. Dodatkowo pójdziemy do sali gier gdzie uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił na automatach do gier.

http://spincity.pl/kregle/

 

Zima w mieście 2019 - Zdjęcie 1Zajęcia sportowe na hali

Sport jest nieodłącznym elementem w naszej firmie. U dzieci zwiększa odporność (co jest bardzo istotne zimą), wytrwałość w dążeniu do celu, poczucie własnej wartości, poprawia koncentrację i wiele innych cech charakteru. Na zajęciach prowadzonych przez naszych instruktorów pokażmy dzieciom gry i zabawy, w które mogą bawić się z rówieśnikami ale także zapoznamy ich z dyscyplinami sportowymi, których nie znają. Pokażemy im jak się gra w np. ultimate frizbee, tchoukball, palant czy rugby tag. Spróbujemy także wymyślić własną dyscyplinę sportu!

 

Poranek z planszówkami

Planszówki to coraz częściej wybierane wydarzenia przez dorosłych jak i dzieci. WindZone również zgromadził sporo gier planszowych (i nie tylko). Sprawdzimy, kto jest najszybszy, najbardziej opanowany, najsprytniejszy lub ma sporo szczęścia.

 

Escape Room

Pokoje zagadek są nową i kreatywną formą rozrywki, która pozwala przeżywać emocje z filmów i gier komputerowych w rzeczywistości. W świecie telefonów i tabletów jest to idealny pomysł na zajęcie czasu dzieciom. Godzina, którą grupa spędzi w Domu Zagadek to zarówno czas świetnej zabawy, jak i nauki i integracji. Stawienie czoła napotkanym zagadkom rozwija wyobraźnię, kreatywność i spostrzegawczość. Dzieci uczą się współpracy, ćwiczą zdolności logicznego myślenia i łączenia faktów. Pokoje posiadają specjalne scenariusze dostosowane trudnością do wieku graczy.

https://domzagadek.pl/escape-room/dla-dzieci/

 

Zima w mieście 2019 - Zdjęcie 2Zimowe szaleństwo na Stadionie Narodowym

Ferie bez zabawy na lodowisku nie mogą być udane. Zabierzemy dzieci na największe lodowisko w Warszawie, czyli na Stadion Narodowy. Tam z pewnością się wyjeździmy i wyszalejemy. Ponadto, pod okiem instruktorów sprawdzimy swoje siły w curlingu.

http://zimowynarodowy.pl/

 

Stacja Grawitacja – Park Trampolin

Niejednokrotnie zabieramy grupy do Parku Trampolin. To doskonałe miejsce dla każdego. Podczas skoków na trampolinie pracują wszystkie mięśnie. Wybór Parku Trampolin jako miejsca na spędzenie czasu wolnego to świetna alternatywa dla zajęć typowo sportowych na hali i przy okazji wielka frajda.

https://www.stacjagrawitacja.pl/warszawa/

 

Papugarnia

Papugarnia Carmen w Warszawie to 300 m² powierzchni i ponad 130 kolorowych ptaków i odwiedzających. Zabierzemy dzieci do miejsca, gdzie będą mogły zobaczyć najpiękniejsze papugi świata z bliska! To będzie niezwykle kolorowa przygoda. Warszawska papugarnia posiada ponad 40 różnych gatunków papug, co powoduje że jest to unikalna atrakcja dla małych i dużych. Tylko tutaj dzieci będą mogły zobaczyć te barwne, tropikalne ptaki z tak bliska, dotknąć ich, a nawet nakarmić!

http://papugarniacarmen.pl/papugarnia/warszawa/

 

Niewidzialna wystawa – czyli pozwiedzajmy inaczej

Niewidzialna Wystawa to wyjątkowa interaktywna podróż w niewidzialny świat, podczas której  dzieci będą mogły wypróbować, jak radzić sobie w codziennych sytuacjach bez pomocy wzroku – wyłącznie za pomocą zmysłu słuchu, dotyku, węchu…

Pod opieką niewidomych Przewodników dzieci odwiedzą specjalnie wyposażone i całkiem wyciemnione pomieszczenia. Doświadczą jak poruszać się w miejskim zgiełku, jak zapłacić za napój w sklepiku, jak poruszać się po mieszkaniu w całkowitych ciemnościach i nie tylko…Ciekawe? Dziwne? Obce? A może naturalne? Czy godzina bycia niewidomym może otworzyć oczy? Niewidzialna Wystawa ma zbliżyć do siebie perspektywy doświadczania jednego świata – osób widzących i niewidomych.

https://niewidzialna.pl/