Obóz Zimowy Agent – edycja słowacka Liptovski Jan 2018

Zapisy zamknięte, lista pełna!

Zapraszamy w przyszłym roku!

Obóz Zimowy Agent – edycja słowacka Liptovski Jan 2018

Dzieci 7-12 lat

ZAPISY NA OBÓZ

Warunki uczestnictwa Wybranego Wyjazdu Zimowego 2018

Please wait...
Regulamin promocji
Lista niezbędnych rzeczy
Karta uczestnika

Obóz Zimowy Liptovski Jan 2018 ma charakter sportowo – rekreacyjny. Zapraszamy dzieci w wieku 9-12 lat. Naszym celem, który przyświeca nam na wszystkich wyjazdach jest bezpieczna i dobra zabawa, a także podnoszenie umiejętności sportowych. Zapraszamy chętnych jeżdżących zarówno na nartach jak i snowboardzie, zaawansowanych jak i początkujących.

Dodatkowo w trakcie obozu będziemy grać w Agenta! Uczestnicy biorąc udział w grach i zabawach będzie na koniec każdego dnia decydowała kto był Agentem co na koniec obozu wyłoni zwycięzcę naszej zabawy.

Gwarantujemy niezapomniany wypoczynek!

Zakwaterowanie:

Dziecięcy Obóz Zimowy Agent – edycja słowacka Liptovski Jan 2018 - Zdjęcie 1Liptovski Jan jest malowniczo położoną miejscowością na Słowacji. Położona jest w Niskich Tatrach po słowackiej stronie granicy. Liptovski Jan znajduje się opodal Góry Chopok, która jest głównym Ośrodkiem narciarskim słowackich Niskich Tatr. Dzięki swojemu położeniu jest atrakcyjnym miejscem na obozy sportowe i rekreacyjne takie jak nasz.

Dzieci będą zakwaterowani w Pensjonacie Galanto. Hotel posiada bazę noclegową rozmieszczoną w pokojach 2, 3, 4 osobowych. Na terenie obiektu znajduje się m.in. restauracja, sala rekreacyjna z bilardem i tenisem stołowym oraz sauna. Ponadto Hotel posiada pomieszczenia do przechowywania sprzętu narciarskiego.

Zdjęcia Pensjonatu Galanto można znaleźć na stronie:

http://avena.sk/page.php?43&stredisko=galanto

Transport:

Uczestnicy Obozu będą jechali autokarem na trasie Warszawy – Liptovski Jan – Warszawa.

Autokar pozostaje do naszej dyspozycji na czas wyjazdu.

Wyżywienie:

HB, codziennie 2 posiłki (kuchnia regionalna z naturalnych produktów) + prowiant na stok (ciepła herbata, czekolada, drożdżówka, owoc).

Termin:

14.01 – 21.01.2018 (7 nocy)

Program:

Dziecięcy Obóz Zimowy Agent – edycja słowacka Liptovski Jan 2018 - Zdjęcie 2Wyjazd zimowy Liptovski Jan 2018 jest wyjazdem narciarsko – snowboardowym – rozrywkowym. Naszym celem jest nauka jazdy na wybranym przez siebie sprzęcie i dobra zabawa z tym związana. Ponadto codziennie po powrocie ze stoku dzieci będą mieli zajęcia sportowo – rekreacyjno na terenie ośrodka, wokół niego lub w okolicy Liptovskiego Jana (m.in. gra terenowa na mieście i w okolicy ośrodka, zajęcia rekreacyjne na sali, gry i zabawy integracyjne i sportowe na terenie ośrodka). Wszystkie gry i zabawy będą sabotowane przez Agenta! Codziennie inni uczestnicy będą Agentami a na koniec obozu wyłonimy zwycięzcę naszej zabawy.

Część sportowa obozu będzie się odbywała na stoku Jasna ze szczytem Chopok. Uczestnicy zostaną podzieleni na zajęcia wedle wieku i umiejętności. Grupy będę maksymalnie 9 os i każda grupa będzie miała na stałe przypisanego instruktora, który będzie się nią opiekował zarówno przed zajęciami, w trakcie jak i po zajęciach pomagając m.in. ze sprzętem.  Każda grupa będzie ćwiczyła na stoku umożliwiającym ćwiczenie na danym poziomie.

W trakcie obozu przewidziane są dwie wycieczki: do Liptowskiego Mikulaszu i do Aquaparku Tatralandia.

Poziomy szkolenia:

Dziecięcy Obóz Zimowy Agent – edycja słowacka Liptovski Jan 2018 - Zdjęcie 3Narty:
I grupa – grupa podstawowa, min jeden sezon na nartach
II grupa – grupa lekko zaawansowana, dwa sezony na nartach
III grupa – grupa średnio zaawansowana, trzy/cztery sezony na nartach
IV grupa – grupa zaawansowana, ponad cztery sezony na nartach

Snowboard:
I grupa – Grupa zaawansowana, min. dwa sezony na snowboardzie

Kierownik:

Karol Zieliński

Karol Zieliński

Właściciel WindZone Swimming School, dyrektor do spraw wszystkiego w WindZone Travel Agency.

Mgr AWF w Warszawie, absolwent Akademii Leona Koźmińskiego kierunek zarządzanie w sporcie, instruktor pływania, instruktor snowboardu i kierownik kolonijny na obozach WindZone.

Cena:

1630 zł/os (bez skipassu)

Cena zawiera:

  • Transport
  • Zakwaterowanie
  • Wyżywienie
  • Ubezpieczenie OC, NNW i KL dla każdego uczestnika (ubezpieczenie Sport – sporty zimowe)
  • Realizację programu
  • Wycieczki
  • Podstawowy serwis narciarski i snowboardowy

Cena nie zawiera:

  • Wypożyczenia sprzętu (koszt ok 30 zł/dzień/komplet – wypożyczamy na miejscu)
  • Skipass – 130€