3 pytania o zimowy obóz dziecięcy w Niedzicy

Nasze wyjazdy dla dzieci i młodzieży organizujemy już od 6 lat. 

Staramy się słuchać potrzeb oraz pomysłów uczestników i ich opiekunów, tak aby tworzyć fajniejsze, bardziej atrakcyjne obozy z roku na rok. Stąd, m.in. ankieta z pytaniami o wrażenia, rozsyłana po każdym wyjeździe. 

Od początku istnienia WindZone Travel dużą uwagę przywiązujemy do sportu i aktywności obozowych. Nie chodzi jedynie o aktywność fizyczną, a raczej o różnorodność programową, gdzie każdy uczestnik wyjazdu może znaleźć coś dla siebie. 

Co na Ciebie czeka na zimowym obozie dziecięcym?

Po raz pierwszy w zupełnie nowej lokalizacji – niezwykle urokliwym miejscu – Niedzicy. To obóz dla wszystkich naszych młodych uczestników. Dla tych, którzy często potrzebują wsparcia, rozmowy i poczucia bliskości wychowawcy. To obóz, na którym będziemy dużo rozmawiać o emocjach, ich wpływie na nasze samopoczucie, o ich nieświadomym ukrywaniu i rozpoznawaniu. To także wyjazd, na którym będzie czas na szlifowanie swoich narciarskich i snowboardowych umiejętności, ale nie całymi dniami! Szukaliśmy równowagi, tak aby sport (narciarstwo, snowboarding) szedł w parze z zabawą oraz nauką angielskiego i znaleźliśmy ją – właśnie na tym obozie!

W przypadku wyjazdów dziecięcych pytacie nas często: Czy moje dziecko sobie poradzi jadąc pierwszy raz na obóz? 

Na to pytanie nie potrafimy jednoznacznie odpowiedzieć. Dobrze wiesz – Drogi Rodzicu – że dużo w tej kwestii zależy od Ciebie i tego, jaki ogrom pracy wykonasz z dzieckiem przed wyjazdem. Jak się do niego przygotujecie, jakie wypracujecie nastawienie na ten wyjazd, na ile pytań będziesz musiał odpowiedzieć zanim zaprowadzisz dziecko na zbiórkę. Może warto pomyśleć o jakimś koledze/koleżance ze szkoły/podwórka? Zawsze jest raźniej. 

Z naszej strony możemy Cię jednak zapewnić – zrobimy WSZYSTKO, co w naszej mocy, aby Twoje dziecko czuło się bezpiecznie i czuło się ważne, aby mu się podobało, a także by miło wspominało ten wyjazd. 

Czy uczestnictwo w zajęciach jest obowiązkowe? 

Pamiętasz te czasy, kiedy sam wyjeżdżałeś na obóz, a największą atrakcją było wyjście do sklepu? Czasem jakieś zwiedzanie lub wyjście basen i tyle. 

U nas jest w czym wybierać! Poza porannymi zajęciami na stoku jest też czas na poznanie siebie i swoich emocji. Nie ma lepszej osoby w całej galaktyce, niż Pani Janka i Jej podejście w tej kwestii. Zostawimy Cię zatem w dobrych rękach. Dodatkowo będzie to wszystko w języku angielskim, także dzieci poprzez wymyślne zabawy i praktyki, jakie stosuje Pani Janka będą osłuchiwać się i wdrażać w nowe pojęcia i zwroty.

Wieczorami zaś będzie czas na wspólne zabawy i integracje. 

Odpowiadając, nie zmuszamy nikogo do uczestnictwa w konkretnej zabawie czy zadaniu, ale kto by chciał siedzieć sam w pokoju? 😊 

To co? Przekonaliśmy Cię? Serdecznie zapraszamy, a w przypadku jakichkolwiek pytań chętnie odpowiemy. Spędźmy wspólnie tę zimę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.