Jak wyglądają nasze wyjazdy w dobie SARS-CoV-2?

Organizacją wyjazdów dla dzieci, młodzieży oraz rodzin zajmujemy się od 2015 roku. Zorganizowaliśmy do tej pory ponad 50 różnych wyjazdów latem i zimą nie wliczając w to zestawienie wycieczek szkolnych.

Obecny czas jest trudny nie tylko dla naszej branży turystycznej, choć odczuwamy to nadzwyczaj mocno.

Jednak w naturze założycieli WindZone jest upór i dążenie do postawionych celów. Stąd, kiedy pojawiały się plotki o „odwołaniu wakacji” dla dzieci – nikt z nas w to nie wierzył.

W naszej mentalności tkwi przekonanie, że NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH. Staramy się znajdować rozwiązania do każdej trudnej sytuacji, jaka nas spotyka. Nie wszystkie nasze projekty kończą się pełnym sukcesem, ale zawsze w pewnej części założenia i plany się udają gdyż nigdy się nie poddajemy!

Tak też było latem 2020. Uparcie wierzyliśmy, że uda nam się zorganizować zaplanowane wcześniej (przed pandemią) obozy.

Niestety, kilka wyjazdów musieliśmy odwołać, a frekwencja w tym roku nie była tak wysoka jak w roku 2019, jednak wciąż zadowalająca. 160 uczestników zdecydowało się na wyjazd latem z WindZone. Udało nam się zorganizować 4 kolonie dla dzieci, 3 obozy młodzieżowe, 1 wyjazd rodzinny. Po cichu nazywamy ten wyczyn małym sukcesem w dobie panującego wirusa. Biuro podróży WindZone Travel spełnia wszelkie wymagania dot. wyjazdów dla dzieci i młodzieży. Latem nie odnotowaliśmy żadnego przypadku zarażenia wirusem SARS-CoV-2. Na siedem wyjazdów dziecięcych oraz młodzieżowych zorganizowanych latem 2020, żadne dziecko nie wróciło z wyjazdu chore czy z podejrzeniem koranawirusa.

Jak wyglądają wyjazdy dla dzieci, jakie są obostrzenia i czy dzieci mają czas, by się bawić?

Poza codziennym pomiarem temperatury, zwiększoną czujnością i obserwacją zdrowia dzieci, wprowadzeniem obowiązkowej dezynfekcji rąk oraz przypominaniu o dokładnym ich myciu, a także odkażaniem sprzętu animacyjnego nasze wyjazdy wyglądają całkiem „normalnie”. Jest czas na zabawę i wspólne spędzanie czasu.

Na wyjazdach dziecięcych i młodzieżowych zimą 2021 dołożymy wszelkich starań, aby były one całkowicie bezpieczne poczynając od bezpiecznego przejazdu autokarem, ośrodka wypoczynku, prowadzonych zajęć z dziećmi, zdrowej kadry wychowawczej oraz na zdrowych współuczestnikach wyjazdu kończąc. 

Informujemy, iż na bieżąco śledzimy informacje z Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Czasy mamy wyjątkowe, jednak potrafimy się do nich dostosować, jednocześnie nie odbierając dzieciom frajdy z obozu, w którym biorą udział.

Wierzymy, że zimą 2021 będzie podobnie jak w poprzednich latach, a wyjazdy na Słowację, do Zieleńca czy Świeradowa – Zdroju będą wydarzeniem, w którym po prostu trzeba uczestniczyć.

Sprawdź naszą ofertę wyjazdów zimowych:
Obozy dla dzieci
Obozy dla młodzieży
Wyjazdy rodzinne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.