Ryn – mazurskie centrum aktywnego wypoczynku

Doskonale wiemy, że podczas letniego wypoczynku liczy się dobra zabawa, ale również samo miejsce, w którym spędza się urlop. Dlatego właśnie na naszą bazę wypadową wybraliśmy Ryn! Jego doskonała lokalizacja (znajduje się między Giżyckiem, a Mikołajkami) sprawia, że świetnie nadaje się do wypoczynku, ale również wielu aktywności fizycznych.

Ryn – nieograniczone możliwości i aktywny wypoczynek na łonie natury

Naszą bazą wypadową zarówno podczas obozów, jak i innych wyjazdów zorganizowanych jest Port Bocianie Gniazdo. To właśnie tutaj, dzięki WindZone Travel możliwa jest nauka windsurfingu, a także swoje miejsce ma wypożyczalnia różnego rodzaju sprzętów do sportów wodnych, w tym również SUPy.

Dzięki dużym możliwościom sprzętowym (Port Bocianie Gniazdo posiada łodzie żaglowe i motorowe na wynajem) Ryn jest idealnym miejscem na aktywny wypoczynek!

To właśnie w Rynie w tym roku organizujemy aż trzy obozy dziecięco-młodzieżowe.

Mazury to niezwykłe miejsce, które doskonale nadaje się do odpoczynku z dala od miejskiego zgiełku, a także szansa na zobaczenie nowych, nieznanych dotąd miejsc. Miłośnikom spacerów oraz jazdy na rowerze polecamy ścieżkę sportowo-rekreacyjną, której trasa wiedzie dookoła jeziora Ołów i pozwala podziwiać piękne krajobrazy. Warto również zobaczyć znajdujące się na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich kanały wodne – Szymoński, Midouński, Grunwaldzki oraz Tałcki, które cieszą się dużą popularnością wśród wędkarzy. Natomiast do odpoczynku doskonale sprawdzi się plaża położona na terenie Bocianiego Gniazda, idealna do opalania i kąpieli.

Ryn – idealne miejsce na wakacje.

To mazurskie miasto oferuje mnóstwo możliwości, dlatego też obraliśmy je jako bazę wypadową na nasze obozy. Poza aktywnym wypoczynkiem na świeżym powietrzu – nauką windsurfingu, pływaniu na SUPach i e-foilach oraz jazdą na rowerze na dzieci i młodzież czeka jeszcze wiele innych atrakcji. W czasie obozów zwiedzamy miasto i okoliczne atrakcje.

Jeśli do tej pory nogi nie powiodły Cię do Rynu, niech to się zmieni w te wakacje.

Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.