Szkolenie narciarskie i snowboardowe z WindZone Travel

Naszym zdaniem ferie zimowe muszą być pełne śniegu! Może nie być biało, gdy na co dzień chodzimy do pracy, ale jak ferie… to zawsze śnieżnobiałe!

Na warunki atmosferyczne nie mamy większego wpływu (choć często prosimy wszechświat o konkretną pogodę 😉), ale wybór destynacji, do których się udajemy podczas zimy zależy od nas.

Wybieramy takie miejsca, które – co by się nie działo – nie zawiodą uczestników naszych wyjazdów!

Jeździliśmy już w Szczyrku, Zieleńcu, na Słowacji…, a w tym roku nasze buty narciarskie pozostawią ślady w Niedzicy (obóz dziecięcy EARLY STAGE SNOW FUN) oraz w Demianowskiej Dolinie (wyjazd rodzinny, obóz młodzieżowy SNOW & AQUA). 

Zimowe wyjazdy, które organizujemy od początku istnienia WindZone Travel zawierają w programie: naukę jazdy na nartach lub snowboardzie.

Dlaczego?

Jesteśmy mocno zżyci ze sportem – wszelkim sportem! Jest on częścią naszego codziennego życia. Od pływania przez crossfit, jazdę na rowerze, bieganie, ćwiczenia na siłowni aż po windsurfing, e-foile, SUPy, narty, snowboard sezonowo. Kochamy ruch i wszelką aktywność fizyczną!

Uważamy zatem, że wyjazdy, które organizujemy powinny sprawiać frajdę uczestnikom i naszej kadrze (gdzie Ci drudzy, jak ustaliliśmy mają bzika na punkcie sportu).

Serca nam się radują, gdy naszą pasją jesteśmy w stanie zarazić innych, młodych ludzi.

Jak wyglądają nasze zajęcia w praktyce?

Na obozie dziecięcym EARLY STAGE SNOW FUN postawiliśmy w tym roku na 4 godzinne szkolenie w ciągu dnia (przez 5 dni obozu). Na obozie młodzieżowym SNOW & AQUA  z kolei młodzież spędzi na stoku około 6 godzin dziennie.
Po solidnym śniadaniu grupa przygotowuje się na zajęcia. Następnie zbiórka pod hotelem i udajemy się na stok. Na pierwszych zajęciach dzieci zostają podzielone na grupy, w zależności od ich wieku i umiejętności.
W każdej grupie szkoli się maksymalnie 9 osób.

Grupy ćwiczą na stoku i trasach dostosowanych do poziomu i umiejętności zjeżdżających. U nas nie ma „luźnej samodzielnej jazdy”, gdyż nie moglibyśmy wtedy zachować bezpieczeństwa. Nasi instruktorzy zwracają uwagę na technikę jazdy, wprowadzają ćwiczenia doskonalące poszczególne jej elementy ale też dbają o to, aby każdy wrócił z wyjazdu cały i zdrowy.

Zależy nam, aby młodzież zrobiła postępy w swojej jeździe na nartach/snowboardzie będąc bezpiecznym i świetnie się przy tym bawiąc.

Jadę pierwszy raz, nie wiem czy sobie poradzę…

Nie ma się czego obawiać. Małe grupy dobrane poziomem zaawansowania, instruktorzy z dużym doświadczeniem pedagogicznym, a także bezpieczeństwo, o które dbamy, sprawią że nauka sportów zimowych stanie się ulubioną atrakcją ferii zimowych. Każda grupa będzie miała na stałe przypisanego instruktora, który się nią opiekuje zarówno przed zajęciami, w trakcie jak i po zajęciach pomagając m.in. ze sprzętem.

A jeśli nie mam sprzętu…

To także nie jest problemem. Wszyscy chętni będą mogli wypożyczyć sprzęt na miejscu w rozsądnej cenie. Gogle, kask, narty, kijki, buty, deska i wiązania snowboardowe – wszystko jest na miejscu. Oczywiście sprzęt będzie dobrany i wyregulowany pod uczestnika.

Wierzymy, że wspólnie spędzimy cudowne ferie.

Czym prędzej zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta i podjęcia jedynej słusznej decyzji… Wyjazdu z WindZone Travel!!!

Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.