Letnie obozy dziecięce 2021

Lato coraz bliżej, dlatego warto już dziś zaplanować wakacyjne wyjazdy. Jeśli szukasz ciekawej opcji dla swoich pociech, to najlepszym rozwiązaniem są obozy dziecięce. Taki wyjazd pozytywnie wpłynie na ich samodzielność a także da możliwość nawiązania nowych znajomości i zdobycia ciekawych umiejętności.

Doskonale wiemy, że dzieci mają różne zainteresowania, które warto rozwijać. W związku z tym w naszej ofercie znajdziecie w tym roku takie tematyki obozów:

W zależności od turnusu wakacyjne wyjazdy kierujemy do dzieci w wieku od 8 do 13 lat. Takie grupy pozwalają na nawiązywanie znajomości między uczestnikami i uczą pracy w grupach. Podczas wyjazdu organizowane są różne zajęcia (szczegóły w ofertach), a także okoliczne wyjazdy, stąd pewność, że Twoja pociecha nie będzie się nudzić.

Jak wygląda taki wyjazd?

W większości są to wyjazdy 12-dniowe, podczas których uczestnicy mają zapewnione zakwaterowanie oraz pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie). Autokar zabiera uczestników z Warszawy (oraz Łodzi w przypadku obozu gimnastycznego) i zawozi do miejsca docelowego wypoczynku. Na obozie kadra dba o bezpieczeństwo uczestników i realizację programu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, gdyż ilość miejsc jest ograniczona!

ryn-early-stage-2021

Obóz Early Stage Movie & Sport
Ryn

ZAPISY ZAKOŃCZONE28.06 – 09.07.2021

ryn-gimnastyka-2021

Obóz gimnastyczno – rekreacyjny
Ryn

ZAPISY ZAKOŃCZONE09.07 – 20.07.2021

jantar-2021

Obóz pływacko – rekreacyjny
Jantar

ZAPISY ZAKOŃCZONE21.08 – 31.08.2021