Letnie obozy dziecięce 2021

Dziękujemy Wam za zaufanie i wybranie WindZone Travel,
jako organizatora wyjazdu dla Was i Waszych dzieci.
Dziękujemy za wsparcie i wspólnie spędzony czas.
Oferta lato 2021 już wkrótce. Do zobaczenia!

Naszą ofertę kierujemy dla rodzin, które lubią aktywnie wypoczywać i chcą spędzić trochę czasu razem, z dala od pracy, szkoły i miejskiego zgiełku. Letnie wyjazdy organizujemy nad morzem i w górach, co pozwala nam zaspokoić wszelkie turystyczne upodobania. Dbamy o komfort naszych Klientów, dlatego też zawsze wybieramy sprawdzone hotele, w których dostępne są pokoje rodzinne lub z możliwością dostawki, a także menu dopasowane dla dzieci. Letnie wyjazdy rodzinne nastawione są na aktywny wypoczynek i stanowią doskonałą okazję do spróbowania swoich sił w wielu różnych sportach.

Dla dzieci organizujemy między innymi:

  1. Zajęcia sportowo-rekreacyjne: najczęściej są to gry i zabawy w terenie, np. podchody, ale także gra w tenisa, frisbee, strzelectwo z łuku. Stawiamy także na zabawy w wodzie, takie jak gry zespołowe, pływanie w basenie (połączone z nauką) lub w kąpielisku.
  2. Gry i zabawy na sali lub boisku wielofunkcyjnym: gra w siatkówkę, koszykówkę, a także wiele innych dyscyplin zespołowych. To doskonała rozrywka, a także szansa rozwoju motorycznego dziecka, niezbędnego np. na lekcjach WF.
  3. Zajęcia plastyczne: dzięki nim Twoje dziecko będzie rozwijać swoją kreatywność, a także poprawi zdolności manualne. Wierzymy że podczas wakacji stworzy wiele pięknych prac, które w przyszłości będzie miło wspominać.
  4. Kino letnie: mimo tego, że podczas organizowanych wyjazdów stawiamy na aktywny wypoczynek, to film animowany dla dzieci będzie doskonałym sposobem na relaks po intensywnym dniu.


Podczas naszych letnich wyjazdów rodzinnych, szereg atrakcji zapewniamy także rodzicom, należą do nich:

  1. Nordic walking/wycieczki piesze: podczas których uczestnicy mogą podziwiać piękno otaczającej ich natury, wyciszyć się, a także pobudzić organizm do ruchu. Takie wycieczki są również świetnym sposobem na poprawienie kondycji.
  2. Zabawy integracyjne: są doskonałą okazją na chwilę wytchnienia, która często nie jest możliwa, gdy podróżuje się samodzielnie z dziećmi. To także czas na wymianę doświadczeń z innymi rodzicami.
  3. Zajęcia sportowe: w zależności od kierunku podróży może to być np. nauka windsurfingu, gry zespołowe, jazda na rowerze lub joga.

 

Jak widać podczas letnich wyjazdów rodzinnych czeka na Was wiele atrakcji. Na każdym z nich można zapisać się także na naukę pływania, która prowadzona jest przez odpowiednio wykwalifikowaną kadrę WSS (WindZone Swimming School). Takie wakacje to doskonały sposób na to, aby miło oraz jednocześnie aktywnie wypocząć ze swoją rodziną.

Ostatnie 2 miejsca!

Obóz dziecięcy Ryn
„GIMNASTYKA”

II Turnus 08.07 – 19.07.2020

Obóz dziecięcy
sportowo – kondycyjny Ryn

III Turnus 19.07 – 30.07.2020