Obóz Early Stage Movie & Sport
Ryn 2021

Wiek uczestników 8 – 13 lat
ZAPISY ZAKOŃCZONE

EARLY STAGE – SPORT – EKOLOGIA – DOBRA ZABAWA – KULTURA OSOBISTA

Pod tymi hasłami kryje się pierwszy letni wyjazd do Rynu.


Razem z naszą sprawdzoną ekipą z EARLY STAGE Angielski dla dzieci i młodzieży zapraszamy na praktyczną zabawę językiem przy okazji warsztatów filmowych. Dzieci będą miały okazję do przejścia przez cały proces twórczy (od pomysłu do premiery) tworząc anglojęzyczne produkcje. To nieprzeciętna okazja do tego, aby poznać nowe wyrazy, zwroty ale i szlifować swoje umiejętności dbając o poprawną wymowę. W zeszłym roku przekonaliśmy się, że uczestnicy szybko poczuli się swobodnie na planie i oglądając premierę, znali już wszystkie teksty! To była prosta decyzja, aby znów zorganizować obóz w takiej formie. Na zajęciach dzieci będą mogły wykorzystać swoją wiedzę, a także nauczyć się czegoś nowego w języku Hollywood!

Poza zajęciami w języku angielskim w programie wyjazdu nie zabraknie także szeroko rozumianego SPORTU, ruchu na świeżym powietrzu, który jest wpisany w DNA WindZone Travel. Od zawsze dużą wagę przywiązujemy do sportu i rekreacji. W czasach, jakie nas zastały szczególnie dzieci zostały pozbawione jakichkolwiek możliwości wspólnych gier i zabaw na dworze, co w przypadku rozwoju młodego człowieka jest niezbędne. Przy zachowaniu obostrzeń sanitarnych rekreacja na świeżym powietrzu jest idealnym rozwiązaniem wpływającym na wzrost odporności i zdrowie dzieci.

Na obozie Early Stage Movie & Sport poza zabawami i grami czysto sportowymi uczestnicy zaznają także uroków natury. EKOLOGIA jest niezbędna, aby nasza planeta dalej kwitła i cieszyła nas m.in. pięknymi lasami. Tę ideę spróbujemy przekazać także naszym uczestnikom m.in. wręczając im wielorazowe butelki z filtrem do wody. Wierzymy, że tym sposobem przyczynimy się do mniejszego zużycia plastiku i oszczędności wody.

Obozy letnie zawsze były i będą dogodną formą spędzenia letniego czasu na zabawach, a z naszymi instruktorami ta ZABAWA będzie ciekawa, interesująca, odkrywcza i pełna emocji. Jesteśmy specami od dobrej zabawy. Posiadamy sporą dawkę wiedzy w tym zakresie, ale rozumiemy także potrzeby dzieci rozmawiając z nimi o ich oczekiwaniach i ulubionych aktywnościach. Dopasowujemy zajęcia sportowo/rekreacyjne do ich oczekiwań.

Ponadto obozy z WindZone Travel to także życiowe wartości, które staramy się przekazać naszym podopiecznym. Na naszych obozach dbamy o KULTURĘ OSOBISTĄ, koleżeńskie zachowania w grupie, współpracę, a także Savoir Vivre.

Tylko na tym wyjeździe będzie można poczuć się zarówno gwiazdą filmową jak i sportową!

Transport

Autokarem, na trasie:
Warszawa – Ryn – Warszawa.

Termin

28.06 – 09.07.2021

Wyżywienie

3 posiłki dziennie.
Posiłki w formie stołu szwedzkiego.

Miejsce

Ryn jest malowniczą miejscowością położoną w sercu centrum mazur między Giżyckiem, a Mikołajkami nieopodal najdłuższego szlaku wodnego z Węgorzewa do Piszu nad jeziorem Ryńskim.

Ośrodek „Ośrodek Żeglarsko Wypoczynkowy Bocianie Gniazdo” posiada własne dojście do jeziora. Plaża dostosowana jest zarówno do wypoczynku, pływania jak i zajęć rekreacyjnych. Zapewniamy ratownika pilnującego naszej grupy w wodzie.

Dodatkowym atutem ośrodka jest posiadanie bogatej infrastruktury rekreacyjnej, olbrzymiej przestrzeni oraz boisk zarówno na terenie ośrodka jak i w sąsiedztwie (trzy boiska typu „Orlik”).

Zakwaterowanie

Baza noclegowa składa się z budynków na które składają się 3 domki, każdy wyposażony w 3 pokoje z pełnym węzłem sanitarnym. W sumie w każdym domku może być 6-7 osób (w trzech pokojach)

Stołówka znajduje się na terenie ośrodka.

Bezpieczeństwo

Biuro podróży WindZone Travel spełnia wszelkie wymagania dot. organizacji wyjazdów w dobie wirusa SARS-CoV-2.

Na naszych wyjazdach letnich 2020 nie odnotowaliśmy żadnego przypadku zarażenia wirusem SARS-CoV-2. Dzięki wprowadzonej profilaktyce oraz zastosowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa na siedem wyjazdów dziecięcych oraz młodzieżowych zorganizowanych latem 2020, żadne dziecko nie wróciło z wyjazdu chore czy z podejrzeniem koronawirusa.

Jednocześnie zapewniamy, że na wyjazdach dziecięcych i młodzieżowych lato 2021 dołożymy wszelkich starań, aby były one całkowicie bezpieczne poczynając od bezpiecznego przejazdu autokarem, zadbaniu o higienę na terenie ośrodka wypoczynku, bezpiecznie prowadzonych zajęć z dziećmi, zdrowej kadry wychowawczej oraz na zdrowych współuczestnikach wyjazdu kończąc.

Informujemy, iż na bieżąco śledzimy informacje z Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Program

Program obozu Early Stage Movie & Sport 2021 nastawiony jest na szlifowanie języka angielskiego, ruch, zabawę i poznanie okolicy. W związku z tym nasz program i atrakcje składające się na niego podzieliliśmy na trzy części: sport i rekreacja, rozrywka i nauka oraz turystyka.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja to nasze flagowe zajęcia, które będą realizowane codziennie w wymiarze czasowym odpowiadającym programowi i warunkom atmosferycznym.

Wiemy, jak bardzo dzieci potrzebują aktywności na świeżym powietrzu, szczególnie w czasach, jakie mamy obecnie.  W programie wyjazdu nie zabraknie na pewno znanych i popularnych gier zespołowych (piłka nożna, siatkówka, badminton) oraz terenowych (podchody) czy zabaw w wodzie.

W programie sportowo-rekreacyjnym znajdziecie m.in.:

KUBB

Popularna w Skandynawii gra rekreacyjna polegająca na strąceniu pionków przeciwnika.

Ultimate frisbee

Fantastyczna gra zespołowa nie generująca fizycznego kontaktu z przeciwnikiem. Kto grał ten wie, że wciąga po uszy nie tylko młodszych, ale i starszych uczestników.

Kąpiele w jeziorze

Zabawy oraz kąpiele w jeziorze pod nadzorem ratownika.

Ringo

Szybkie wytłumaczenie zasad, „schowanie jednej ręki” i już jesteś gotowy do wielkiej gry w ringo!

Archery Games

Dzieci odpowiednio zabezpieczone w maski ochronne realizują scenariusz zabawy mając do dyspozycji łuki i zakończone gąbką strzały.

Piłka Nożna

Gra drużynowa nie tylko dla chłopców. Przepięknie skoszona trawa na pobliskim orliku i odpowiednio zmotywowani zawodnicy to gwarancja emocji jak na mundialu!

Badminton

Sport drużynowy, który cieszy się ogromną popularnością wśród uczestników. Kto przejdzie do wielkiego finału?

Palant

Rewelacyjna gra zespołowa zbliżona do amerykańskiego baseballu.

Rugby Tag

Świetna gra zespołowa ucząca współpracy. Nie występują tutaj elementy szarży (ataku na zawodnika z piłką). Sprzyja rozwoju fizycznemu w szkolnej edukacji, jest też świetnym wprowadzeniem do rugby.

Tchoukball

Bezkontaktowa zespołowa gra sportowa rozgrywana przez dwie drużyny z użyciem piłki oraz dwóch specjalnych ram z naciągniętą siatką, które pełnią rolę bramek. Tego raczej nie znajdziecie w szkolnym programie. 🙂

Zabawy integracyjne

Nie ma niczego fajniejszego niż poznawanie nowych uczestników i zawieranie przyjaźni w formie zabawowej.

Na terenie Ośrodka Bocianie Gniazdo znajduje się nasza baza windsurfingowa, gdzie będą organizowane zajęcia windsurfingowe, a także przechowywany cały sprzęt pływający. Będzie to miejsce zbiórek przed każdymi zajęciami na wodzie.

W programie obozu każdy uczestnik będzie mógł skorzystać z dwóch jednostek zajęć:

 • Windsurfingowych (jedna jednostka zajęciowa)
 • Na SUPie (jedna jednostka zajęciowa)


Dodatkowe zajęcia windsurfingu będą wykupywane po wykorzystaniu pakietu podstawowego wg załączonego cennika.

Wszystkie atrakcje dobierane będą w zależności od pogody oraz nastrojów uczestników wyjazdu.

Rozrywka i nauka

W trakcie wakacji, gdy nie ma obowiązków szkolnych, jest czas na rozrywkę! Oczywiście dlatego nasze zajęcia angielskiego nie są nudną, sztywną formą zajęć. Early Stage to nauka przez zabawę. Serio! Sami się przekonajcie!

Zawsze wprowadzamy elementy rozrywkowe do wszystkich zajęć. Wieczorami lub za dnia, gdy już zdążyliśmy nabiegać się za piłką dobrze jest wspólnie się pośmiać, popracować w grupach lub wygrać obozowy teleturniej!

W programie rozrywkowo-naukowym znajdziecie:

Angielski Early Stage

Tylko w tym terminie!

Ten kto był, ten wie – jaką frajdą są te zajęcia! Dzieci będą miały codzienny kontakt z językiem angielskim bawiąc się przy prestiżowej hollywoodzkiej produkcji. To świetna propozycja dla tych, którzy odczuwają barierę językową, a także dla wszystkich, którzy chcieliby nieco podszkolić swój warsztat. Forma zajęć jest dostosowana do wieku i umiejętności dzieci.

LEGO

Tylko w tym terminie!

W tym roku postanowiliśmy urozmaicić obóz letni o zabawy Lego. Każdy zna te popularne klocki, ale czy każdy potrafi zbudować Świat WindZone? Albo zaprogramować swoją budowlę tak, aby się ruszała? Pokażemy, nauczymy i spróbujemy pobudzić kreatywność naszej młodzieży.

Obozowy Escape room

Tylko w tym terminie!

Nasza obozowa wersja popularnych Escape roomów. Zabawa polega na wydostaniu się z pokoju poprzez rozwiązanie wszelkich, wcześniej przygotowanych zagadek. Uczestnicy wyjazdu zostaną wciągnięci w najlepszą rozgrywkę ever! Sprawdzimy, jak radzą sobie w pracy zespołowej i kto ma predyspozycje na lidera?

Cała rozgrywka będzie odbywała się przy obecności prowadzącego. Żaden pokój/domek nie będzie zamknięty na klucz. Każdy uczestnik na życzenie będzie miał możliwość opuszczenia pokoju.

Chusta Klanza

Kolorowa chusta może być atrakcją dla małych i dużych. Nasza kadra z pewnością wybierze najlepsze zabawy integracyjne i zapoznawcze.

Challenge Day

Dzień, w którym będą odbywały się wszystkie finały obozowych rozgrywek. Gwarantujemy, że od samego rana wszyscy będą mocno podekscytowani. Dla każdego przewidziane są nagrody, a dla najlepszych wyróżnienia.

Disco

Dyskoteka w wybranym przez uczestników klimacie pełna zabaw i tańców dla każdego.

Dwie Flagi

Uwielbiana przez obozowiczów gra terenowa dla każdego. Schowaj flagę i zdobądź flagę przeciwnej drużyny!

WindZonowa 50-tka​

Popisowa gra terenowa WindZone Travel. Sprawność fizyczna, wiedza, opanowanie oraz poczucie humoru na pewno się tutaj przydadzą. Aha, nie zapomnijcie także o szczęściu.

Ognisko

Nie ma nic lepszego jak wieczorna integracja przy ognisku z kiełbaskami, pieczonym chlebkiem lub piankami wraz z zabawą.

Teambuilding

Gry i zabawy uczące pracy w grupie, integrujące, wyznaczające mocne strony grupy, pełne śmiechu.

Teleturnieje

Wieczorne zabawy dla każdego. Dziewczyny vs Chłopaki, Parada Kłamców, Jaka to melodia oraz Familiada. Dużo śmiechu gwarantowane! ​

Mokra Baloniada

Turniej „siatkówki” balonami z wodą. Orzeźwi i sprawi wiele radości.

Kolorowe Party

Zabawa z wykorzystaniem proszków holi to radość i… przepiękne zdjęcia!

WindZonowy Runmageddon

Nie ma nic przyjemniejszego, jak nietypowy wyścig, z wieloma przeszkodami, w którym można się nieco ubrudzić. Każdy może się sprawdzić, ale tylko raz!

Crazy Games

Podwórkowe zabawy z czasów naszych rodziców i nie tylko.

Plażowanie

Chill na plaży – dzieciom się to marzy! Poza zasłużonym odpoczynkiem pobawimy się na sportowo oraz stworzymy konkurs rzeźb z piasku.

Ty decydujesz!

Na każdym z naszych wyjazdów możesz mieć wpływ na wybór aktywności/zabawy/sportu danego dnia. Kadra będzie zbierała wieczorem anonimowe głosy od uczestników z ich prośbami dot. kolejnego dnia.

Wszystkie atrakcje dobierane będą w zależności od pogody oraz nastrojów uczestników wyjazdu.

Turystyka

Obozy młodzieżowe zawsze były i będą okazją do zwiedzania Polski przez młodych ludzi. Zarówno miasta, zabytki jak i przyroda bywają w niektórych zakątkach Polski unikatowe na skalę światową. Na tym obozie planujemy wycieczkę do Giżycka – gdzie młodzież zwiedzi największy zabytek na Maurach Twierdzę Boyen. Nie zabraknie także czasu na plażowanie oraz zakup pamiątek. Ponadto zorganizujemy też wycieczkę SUPami i deskami na oddaloną o kilkaset metrów bezludną wyspę. Czy znajdziemy nowe formy fauny i flory? Kto wie?

Nie zabraknie też spaceru do Rynu w celach pamiątkowych i gofrowych.

.

Czas wolny

Pojęcie „czasu wolnego” na naszych wyjazdach ogranicza się do przerwy poobiedniej i okresu przed ciszą nocną. Przerwa poobiednia to z reguły 1-1,5h odpoczynku, możliwość wykonania telefonu do rodziców (telefony zbierane są przez kadrę po przerwie poobiedniej), a także stworzenie przestrzeni dla uczestników na ich własne, kreatywne zabawy. Przygotowując się do snu dzieci również mają chwilę dla siebie którą mogą wykorzystać wedle uznania, o ile już się umyli lub wiedzą kiedy to nastąpi.

Podane godziny zajęć i posiłków są orientacyjne, przed wyjazdem wszystkim zapisanym na wyjazd prześlemy informację z obowiązującym planem dnia.

Zajęcia fakultatywne

Windsurfing*

Zajęcia w grupach z instruktorem

Do wyboru:

5 jednostek zajęciowych** – 250,00 zł
10 jednostek zajęciowych** – 450,00 zł

Zajęcia windsurfingowe na każdym poziomie zaawansowania. Nauczymy zarówno pływać od podstaw, jak i udoskonalimy posiadane umiejętności. Uczestnicy dostaną też informacje teoretyczne, które pomogą „okiełznać” ten sport.

* W przypadku niepogody gwarantujemy zajęcia teoretyczne, zajęcia na „sucho” oraz zabawy na deskach.
** Jednostka zajęciowa – 75-90 min zajęć

Płatność za szkolenie windsurfingowe gotówką w dniu wyjazdu.

Kierownik

Aleksandra Rzeźniczek

Absolwentka Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Od 2018 roku związana z WindZone Travel. Na co dzień odbiera Wasze telefony i współtworzy oferty wyjazdowe. Od 2010 roku wakacje oraz zimowiska spędza na wyjazdach z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi w roli wychowawcy, animatora, instruktora czy kierownika. Ma pozytywne podejście do życia. Niektórzy sądzą, że nielegalnie magazynuje pokłady niespożytej energii 😊.  Zawsze z zaangażowaniem i uśmiechem prowadzi zajęcia, gdyż sprawia Jej to przyjemność. Na pytanie „z kim łatwiej się pracuje z dziećmi czy dorosłymi?”, odpowiada: hmmm… z jedną i drugą grupą są inne doświadczenia, ale jedno jest pewne: zawsze jest ciekawie!

Cena

1999 zł
(zaliczka 500zł)

WindZone Michał Gąsiński, ul. Rozłogi 12A / 10, 01-310 Warszawa
Tytuł: Jantar, imię i nazwisko uczestnika
Ing Bank Śląski: 78 1050 1041 1000 0092 0703 2344

Zaliczkę należy uiścić po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego. Zaliczka jest bezzwrotna i stanowi podstawę do uczestnictwa w wyjeździe.

Pełną kwotę należy uregulować do dnia 07.06.2021.

Cena obejmuje:

 • Transport Warszawa – Ryn – Warszawa,
 • Zakwaterowanie (11 noclegów!),
 • Pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie),
 • 2 jednostki zajęciowe windsurfingowych/SUP,
 • Wycieczkę do Giżycka oraz bilety zwiedzania Twierdzy Boyen,
 • Nagrody oraz upominki,
 • Dostępność sprzętu sportowego,
 • Realizację programu,
 • Ubezpieczenie NNW dla uczestników.

Cena nie obejmuje:

 • Zajęć fakultatywnych.