Letnie obozy młodzieżowe 2021

Dziękujemy Wam za zaufanie i wybranie WindZone Travel,
jako organizatora wyjazdu dla Was i Waszych dzieci.
Dziękujemy za wsparcie i wspólnie spędzony czas.
Oferta lato 2021 już wkrótce. Do zobaczenia!

Doskonale wiemy, że wakacje to wyjątkowy czas, zwłaszcza dla dzieci i młodzieży. Dlatego też w naszej ofercie znalazły się różnorodne obozy tematyczne, spośród których każdy wybierze odpowiedni dla siebie.

Jeśli chcesz, żeby Twoje dziecko stało się bardziej samodzielne, nawiązało znajomości z rówieśnikami oraz zdobyło nowe umiejętności, to wakacyjny wyjazd mu w tym pomoże. Obozy młodzieżowe, które organizujemy zostały podzielone tematycznie, tak aby każdy rodzic znalazł ciekawy wyjazd dla swojej pociechy, np. jeśli Twoje dziecko lubi pływać, to najlepiej wysłać je na obóz ratowniczy.

Tego typu wyjazd na pewno spodoba się wszystkim, którzy chcą poprawić lub nabyć umiejętności z zakresu ratownictwa wodnego. Uczestnicy wezmą udział w zajęciach szkoleniowych obejmujących pływanie po jeziorze, a także w symulacjach ratowniczych z wykorzystaniem łodzi motorowej. Co więcej, będą mieli również szanse nabyć odpowiednie uprawnienia (jeśli zbierze się odpowiednia liczba chętnych).

Wyjazdy organizowane przez WindZone do jednak nie tylko nauka, ale przede wszystkim świetna zabawa, którą urozmaicają różnorodne ćwiczenia i wycieczki. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

BRAK WOLNYCH MIEJSC

BRAK WOLNYCH MIEJSC

Obóz Ratowniczy
Rukławki

09.07 – 19.07.2020

BRAK WOLNYCH MIEJSC

Obóz Wędrowny
Mazury

19.07 – 31.07.2020