Letnie obozy młodzieżowe 2021

Doskonale wiemy, że wakacje to wyjątkowy czas, zwłaszcza dla dzieci i młodzieży. Dlatego też w naszej ofercie znalazły się różnorodne obozy tematyczne, spośród których każdy może wybierać odpowiedni dla siebie.

Jeśli chcesz, żeby Twoje dziecko stało się bardziej samodzielne, nawiązało znajomości z rówieśnikami oraz zdobyło nowe, ciekawe umiejętności, to wakacyjny wyjazd mu w tym pomoże. Obozy młodzieżowe, które organizujemy zostały podzielone tematycznie, tak aby młodzież mogła znaleźć coś dla siebie, np. jeśli Twoje dziecko lubi pływać, to najlepiej odnajdzie się na obozie ratowniczym.

Tego typu wyjazd na pewno spodoba się wszystkim, którzy chcą poprawić lub nabyć umiejętności z zakresu ratownictwa wodnego. Uczestnicy wezmą udział w zajęciach szkoleniowych obejmujących pływanie po jeziorze, a także w symulacjach akcji ratowniczych z wykorzystaniem łodzi motorowej. Co więcej, będą mieli również szansę nabyć odpowiednie uprawnienia (jeśli zbierze się odpowiednia liczba chętnych).

Ponadto w naszej tegorocznej ofercie znajdzie się także propozycja dla wszystkich kuchmistrzów – obóz kulinarny. Jeśli Wasze dziecko uwielbia gotowanie lub chciałoby posiąść wiedzę odnośnie żywienia – ten wyjazd będzie dla niego! A może… chcielibyście, aby nauczyło się nieco samodzielności w kuchni? Śmiało, zapiszcie Go na ten właśnie wyjazd. Posiłki, przygotowywane są wspólnie przez grupy uczestników pod okiem naszej kadry, którą będą tworzyć m.in. pasjonaci oraz osoby związane zawodowo z gastronomią.

A jeśli Wasze dziecko wręcz nie może wyjść z wody i kocha aktywność w wodzie to koniecznie sprawdźcie ofertę wyjazdu z obozem sporty wodne! Windsurfing, efoil, kajaki, SUPy, a może i skutery? Wszystko czego wodna dusza zapragnie!

Ostatnią tegoroczną propozycję kierujemy do wszystkich miłośników przygód. Obóz wędrowny – to połączenie jazdy na rowerze lub pływania kajakiem oraz żeglarstwa. Wszystko na terenie naszych pięknych Mazur. Z noclegami z dala od zgiełku, zabawą na świeżym powietrzu oraz wieczornymi integracjami przy ognisku.

Wyjazdy organizowane przez WindZone Travel to nauka, świetna zabawa, którą urozmaicają różnorodne ćwiczenia i wycieczki, a także „szkoła życia”, gdyż młodzież to już nie dzieci i są też odpowiednio inaczej traktowani. Mają więcej (kontrolowanej) swobody, ale też odpowiedzialności. Każdy uczestnik ma kredyt zaufania, który wykorzysta zgodnie z jego wolą, wiedząc jakie konsekwencje niesie złamanie regulaminu. Odpowiedzialność jest nieunikniona w życiu, a my pragniemy, aby WindZonowe skorupki odpowiednio nasiąkły za młodu.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

ruklawki-ratowniczy-2021

Obóz Ratowniczy
Rukławki

ZAPISY ZAKOŃCZONE226.06 – 07.07.2021

mazury-wedrowny-2021

Obóz Wędrowny
Mazury

20.07 – 31.07.2021

ruklawki-sporty-wodne-2021

Obóz Sporty Wodne
Rukławki

ZAPISY ZAKOŃCZONE26.06 – 07.07.2020

ryn-gimnastyka-2021

Obóz gimnastyczno – rekreacyjny
Ryn

ZAPISY ZAKOŃCZONE09.07 – 20.07.2021