Letnie wyjazdy rodzinne 2021

Dziękujemy Wam za zaufanie i wybranie WindZone Travel,
jako organizatora wyjazdu dla Was i Waszych dzieci.
Dziękujemy za wsparcie i wspólnie spędzony czas.
Oferta lato 2021 już wkrótce. Do zobaczenia!

Lato coraz bliżej, dlatego warto już dziś zaplanować wakacyjne wyjazdy. Jeśli szukasz ciekawej opcji dla swoich pociech, to najlepszym rozwiązaniem są obozy dziecięce. Taki wyjazd pozytywnie wpłynie na ich samodzielność a także da możliwość nawiązania nowych znajomości i zdobycia umiejętności.

Doskonale wiemy, że dzieci mają różne zainteresowania, które warto rozwijać, w związku z tym rodzicom oferujemy także obóz dla sportowców! Polecamy wyjazdy nastawione na gimnastykę oraz sportowo kondycyjne, natomiast dla miłośników kreatywnego myślenia najlepiej sprawdzą się te rekreacyjno-kreatywne. Ciekawą alternatywą są także wyjazdy, podczas których dzieci równocześnie bawią się i uczą języka obcego.

W zależności od turnusu wakacyjne wyjazdy kierujemy do dzieci w wieku od 8 do 14 lat. Takie grupy pozwalają na nawiązywanie znajomości między uczestnikami i uczą pracy w grupach. Podczas wyjazdu organizowane są różne zajęcia, a także wyjazdy do pobliskich miejscowości, dlatego Twoja pociecha nie będzie się nudzić.

Jak wygląda taki wyjazd?

W większości są to wyjazdy 12-dniowe, podczas których uczestnicy mają zapewnione zakwaterowanie oraz pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie). Autokar zabiera uczestników z Warszawy i zawozi do miejscowości Ryn, znajdującej się pomiędzy Giżyckiem, a Mikołajkami. W wakacje planujemy również dwa obozy do Jantaru – pływacki, na którym będziemy prowadzić różnego rodzaju szkolenia doskonalące styl oraz umiejętności pływackie, a także sportowo-rekreacyjny.

BRAK WOLNYCH MIEJSC

Wyjazd rodzinny Rukławki

12.07 – 18.07.2020