Letnie wyjazdy rodzinne 2021

Naszą ofertę kierujemy do rodzin, które lubią aktywnie wypoczywać i chcą spędzić trochę czasu razem, z dala od pracy, obowiązków szkolnych, i miejskiego zgiełku. W tym roku letni wyjazd rodzinny organizujemy na Mazurach. Dbamy o komfort naszych Klientów, dlatego też wybraliśmy wyjątkowy ośrodek, w którym dostępne są pokoje rodzinne lub z możliwością dostawki. Dodatkowo przepiękny teren zlokalizowany bezpośrednio nad wodą jest idealną lokalizacją do prowadzenia zajęć sportowo-rekreacyjnych. Letnie wyjazdy rodzinne nastawione są na aktywny wypoczynek i stanowią doskonałą okazję do spróbowania swoich sił w wielu różnych, często szerzej nieznanych sportach.

Dla dzieci organizujemy między innymi:

  1. Zajęcia sportowo-rekreacyjne: najczęściej są to gry i zabawy w terenie, np. podchody, ale także gra w tenisa/badmintona, frisbee czy strzelanie z łuku. Stawiamy także na zabawy w wodzie, takie jak gry zespołowe, pływanie (połączone z nauką) czy wyścigi na dmuchańcach.
  2. Gry i zabawy na sali lub boisku: gra w siatkówkę, koszykówkę, a także wiele innych dyscyplin zespołowych z całego świata. To doskonała rozrywka, a także szansa rozwoju motorycznego dziecka, niezbędnego np. na lekcjach WF.
  3. Zajęcia plastyczne: dzięki nim Twoje dziecko będzie rozwijać swoją kreatywność, a także poprawi zdolności manualne. Wierzymy że podczas wakacji stworzy wiele pięknych prac, które w przyszłości będzie miło wspominać.
  4. Kino letnie: mimo tego, że podczas organizowanych wyjazdów stawiamy na aktywny wypoczynek, to film animowany dla dzieci będzie doskonałym sposobem na relaks po intensywnym dniu.

Podczas naszych letnich wyjazdów rodzinnych, szereg atrakcji zapewniamy także rodzicom, należą do nich:

  1. Nordic walking/wycieczki piesze: podczas których uczestnicy mogą podziwiać piękno otaczającej ich natury, wyciszyć się, a także pobudzić organizm do ruchu. Takie wycieczki są również świetnym sposobem na poprawienie kondycji.
  2. Zabawy integracyjne: są doskonałą okazją na chwilę wytchnienia, która często nie jest możliwa, gdy podróżuje się samodzielnie z dziećmi. To także czas na wymianę doświadczeń z innymi rodzicami, a przede wszystkim lepsze poznanie się.
  3. Zajęcia sportowe: w zależności od kierunku podróży może to być np. nauka windsurfingu, gry zespołowe, jazda na rowerze lub joga.

Na wyjeździe rodzinnym nie zapomnimy oczywiście o wspólnej rodzinnej zabawie np. przy okazji wieczornych teleturniejów lub Mokrej Baloniady jak i wycieczce kajakami/SUPami po pięknych, mazurskich wodach.

Dodatkowym atutem naszych wyjazdów są lekcje windsurfingu, które prowadzą nasi przeszkoleni i sprawdzeni instruktorzy. Swoich sił mogą spróbować zarówno dzieci, jak i dorośli.

Jak widać podczas letniego wyjazdu rodzinnego czeka na Was wiele atrakcji. Takie wakacje to doskonały sposób na to, aby miło i aktywnie wypocząć ze swoją rodziną.

kruklanki-2021

Obóz rodzinny Kruklanki

OSTATNI WOLNY POKÓJ 3-OSOBOWY!21.08 – 28.08.2021

zieleniec-2021

Obóz rodzinny Zieleniec

15.08 – 21.08.2021