Wyjazd rodzinny Kruklanki 2021

ZAPISY ZAKOŃCZONE

RODZINA – WINDSURFING – REKREACJA – PSYCHOLOGIA DZIECIĘCA – DOBRA ZABAWA

Pod tymi hasłami kryje się letni wyjazd rodzinny 2021.

Tegoroczny wyjazd przeznaczony jest dla RODZIN, które kochają aktywne i wspólne spędzanie czasu. Celem, który nam przyświeca jest integracja, budowanie więzi i organizacja wyjazdów w taki sposób, aby każdy: i dziecko, i rodzic mógł należycie wypocząć świetnie się przy tym bawiąc. Proponujemy wyjazd w rodzinnym gronie i spędzenie czasu razem z innymi rodzinami.

Wyjazd nastawiony jest także na sporty wodne w tym: WINDSURFING.

To chyba najlepsza forma wypoczynku nad wodą. Większość wyjazdów, jakie organizuje WindZone Travel w swoim programie zawiera właśnie windsurfing. Przekonaliśmy do tego sportu wielu młodych adeptów (starszaków także 😊).

W programie wyjazdu każdy uczestnik (niezależnie od wieku) będzie mógł skorzystać z zajęć: Windsurfingowych (jedna jednostka zajęciowa) oraz na SUPie (jedna jednostka zajęciowa). Ta aktywność prowadzona jest przez naszych doświadczonych instruktorów. Dodatkowe zajęcia dla zainteresowanych będzie można wykupić na miejscu (więcej informacji w sekcji: zajęcia fakultatywne).

Głównym atutem letniego wyjazdu rodzinnego 2021 jest REKREACJA w każdej jego formie. Zapewnimy Wam ogromną dawkę ruchu na świeżym powietrzu, który jest wpisany w DNA WindZone Travel. Od zawsze dużą wagę przywiązujemy do sportu i rekreacji. W czasach, jakie nas zastały wszyscy zostaliśmy pozbawieni możliwości wspólnych gier i zabaw na dworze, co w przypadku rozwoju młodego człowieka jest niezbędne. Przy zachowaniu obostrzeń sanitarnych zajęcia na świeżym powietrzu będą idealnym rozwiązaniem. W naszym wydaniu rekreacja to aktywne spędzanie czasu bez rywalizacji czysto sportowej. Raz będzie to zabawa w wodzie, innym razem wycieczka na SUPach albo zabawy z łukami (Archery Games). Nie zabraknie także wielkiej, rodzinnej gry terenowej.


W tym roku proponujemy Państwu również WARSZTATY DLA DOROSŁYCH Z PSYCHOLOGII DZIECIĘCEJ z Virginią Narojczyk (sprawdź: Całkiem Fajnie o Rozwoju). Virginia poprowadzi warsztaty dla zainteresowanych rodziców o tematyce:

 • jak budować i wzmacniać relację z dzieckiem?
 • jak mówić by dziecko słuchało?
 • jak mówić by zachęcić do nauki?
 • jak radzić sobie ze złością dziecka i złością na dziecko?
 • nagrody i kary w wychowaniu dziecka.

Forma warsztatów będzie zależała od grupy. Mogą to być spotkania nad jeziorem czy wieczorne rozmowy w przyjaznym rodzicom środowisku.

Wszyscy uczestnicy będą mieli także możliwość spotkania oraz zadania pytań indywidualnie.

Wyjazdy z WindZone Travel zawsze były i będą dogodną formą spędzenia letniego czasu na zabawach. Z naszymi instruktorami ta ZABAWA będzie ciekawa, interesująca, odkrywcza i pełna emocji. Jesteśmy specami od dobrej zabawy. Posiadamy sporą dawkę wiedzy w tym zakresie, ale rozumiemy także potrzeby dzieci rozmawiając z nimi o ich oczekiwaniach i ulubionych aktywnościach. Dopasowujemy zajęcia sportowo/rekreacyjne do ich oczekiwań.

Podsumowując: Za dnia dziećmi zajmuje się nasza kadra, więc dorośli mogą korzystać z uroków okolicy lub innych zajęć przewidzianych w programie. Czekają na Was m.in. gry i zabawy dla małych i dużych, zajęcia na wodzie czy zajęcia sportowe. Wieczorami relaks w postaci rozciągania dla dorosłych i przykładowo planszówek dla dzieci. Następnie całymi rodzinami spotkamy się na wspólnej zabawie.

Na wyjeździe rodzinnym Kruklanki 2021 jest czas na wszystko. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Transport

We własnym zakresie.

Termin

21.08 – 27.08.2021

Wyżywienie

W restauracji OW HELENA

Śniadanie (stół szwedzki) – dania ciepłe i zimna płyta, kawa, herbata, mleko, soki, woda mineralna.
Obiad (stół szwedzki) – zupy, II dania, dodatki, surówki, deser, kawa, herbata, soki, woda mineralna
Kolacja (stół szwedzki) – dania ciepłe i zimna płyta, kawa, herbata, soki, woda mineralna

Jednego wieczoru podczas wyjazdu odbędzie się także ognisko z kiełbaskami i muzyką.

Miejsce

OW Helena, położony nad brzegiem jeziora, w pobliżu Puszczy Boreckiej, 18 km od Giżycka – to doskonałe miejsce na rodzinny wypoczynek na Mazurach. Jezioro Gołdopiwo (jedno z najczystszych jezior w Polsce) jest objęte strefą ciszy. Ośrodek posiada własną piaszczystą plażę, pomost i wypożyczalnię sprzętu wodnego. Do dyspozycji uczestników wyjazdu rodzinnego będą łódki, kajaki i rowery wodne. Ośrodek posiada także bogatą infrastrukturę, która zapewnia mnóstwo innych okazji do aktywnego i przyjemnego spędzania rodzinnych wakacji na Mazurach. Duży zielony 2-hektarowy teren z zadbanym ogrodem, ławeczkami i altankami, wielofunkcyjne boisko, siłownia, kręgielnia, tenis stołowy, jacuzzi, sauny, taras widokowy i kawiarnia – to część spośród licznych, proponowanych tu atrakcji.

Dzieci znajdą tu także salę zabaw z domkiem, zjeżdżalnią, ogromnymi klockami, suchym basenem z piłeczkami, jeździkami i innymi atrakcjami.

Na świeżym powietrzu maluchy mogą się wyszaleć na placu zabaw, na którym czekają na nie huśtawki, trampolina, piaskownica, domki i konstrukcje do wspinania.

Na potrzeby wyjazdu na terenie ośrodka stworzona zostanie WindZonowa baza windsurfingowa. Tak, by każdy mógł zgłębić tajniki tego przyjemnego i pięknego sportu.

Strona internetowa ośrodka: https://www.owhelena.com.pl/

Zakwaterowanie

Do dyspozycji gości są pokoje 2,3,4 i 5 osobowe (liczba konkretnych pokoi ograniczona).

Wszystkie pokoje są w tym samym wysokim standardzie (telewizor, lodówka, czajnik) z własną łazienką.

Bezpieczeństwo

Biuro podróży WindZone Travel spełnia wszelkie wymagania dot. organizacji wyjazdów w dobie wirusa SARS-CoV-2.

Na naszych wyjazdach letnich 2020 nie odnotowaliśmy żadnego przypadku zarażenia wirusem SARS-CoV-2. Dzięki wprowadzonej profilaktyce oraz zastosowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa na siedem wyjazdów dziecięcych oraz młodzieżowych zorganizowanych latem 2020, żadne dziecko nie wróciło z wyjazdu chore czy z podejrzeniem koronawirusa.

Jednocześnie zapewniamy, że na wyjazdach dziecięcych i młodzieżowych lato 2021 dołożymy wszelkich starań, aby były one całkowicie bezpieczne poczynając od bezpiecznego przejazdu autokarem, zadbaniu o higienę na terenie ośrodka wypoczynku, bezpiecznie prowadzonych zajęć z dziećmi, zdrowej kadry wychowawczej oraz na zdrowych współuczestnikach wyjazdu kończąc.

Informujemy, iż na bieżąco śledzimy informacje z Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Program

Wyjazd rodzinny Kruklanki 2021 nastawiony jest na aktywny wypoczynek dla całych rodzin.

Program obozu podzielony jest na 3 części: animacje i zajęcia dla dzieci, zajęcia ruchowe dla dorosłych oraz wieczorne animacje dla całych rodzin. Naszym celem jest zarówno zorganizowanie w aktywny sposób czasu wolnego jak i umożliwienie odpoczynku, jaki wszystkim się należy na urlopie.

Podane godziny zajęć i posiłków są orientacyjne, przed wyjazdem wszystkim zapisanym na wyjazd prześlemy informację z obowiązującym planem dnia.

Zajęcia dla dzieci

Chusta Klanza

Kolorowa chusta może być atrakcją dla małych i dużych. Nasza kadra z pewnością wybierze najlepsze zabawy integracyjne i zapoznawcze.

Dwa ognie

Znana z sal gimnastycznych w szkole gra, polegająca na wyautowaniu zawodników drużyny przeciwnej.

Dwie Flagi​

Uwielbiana przez obozowiczów gra terenowa dla każdego. Schowaj flagę i zdobądź flagę przeciwnej drużyny!

Zajęcia plastyczne

Odpoczynek nad kartką i kredkami to też frajda. Z pewnością razem z Waszymi pociechami stworzymy coś niesamowitego!

Kolorowe Party

Zabawa z wykorzystaniem proszków holi to radość i… przepiękne zdjęcia!

WindZonowy Runmageddon

Nie ma nic przyjemniejszego, jak nietypowy wyścig, z wieloma przeszkodami, w którym można się nieco ubrudzić. Każdy może się sprawdzić, ale tylko raz!

Crazy Games

Podwórkowe zabawy z czasów naszych rodziców i nie tylko.

Ultimate frisbee

Fantastyczna gra zespołowa nie generująca fizycznego kontaktu z przeciwnikiem. Kto grał ten wie, że wciąga po uszy nie tylko młodszych, ale i starszych uczestników.

Zabawy w wodzie

Zabawy oraz kąpiele w jeziorze pod nadzorem ratownika.

Archery Games

Dzieci odpowiednio zabezpieczone w maski ochronne realizują scenariusz zabawy mając do dyspozycji łuki i zakończone gąbką strzały.

Zajęcia dla dorosłych

Warsztaty z psychologii dziecięcej

Podjęliśmy współpracę z Virginią Narojczyk i Jej marką Całkiem Fajnie o Rozwoju. Virginia zajmuje się terapią dzieci stojących w obliczu wyzwań rozwojowych. Z wykształcenia jest psychologiem oraz pedagogiem terapeutą. Prowadząc terapie współpracuje z dziećmi oraz dorosłymi. Prowadzi także liczne kursy oraz szkolenia dla rodziców. Na naszym wyjeździe Virginia poprowadzi warsztaty dla wszystkich zainteresowanych rodziców. Będzie też możliwość spotkań indywidualnych. 

Rozciąganie / Joga

Po całym dniu wrażeń wieczorne rozciąganie to najprzyjemniejsze, co możemy Wam zaoferować. A jeśli jeszcze połączy się to z pięknym zachodem słońca i trawą pod stopami to gwarantujemy, że nikt nie będzie chciał szybko tego kończyć.

Nordic walking

Spacer połączony z treningiem z kijkami? Dlaczego nie! To aktywność dla każdego. Przy okazji z pewnością lepiej się poznamy.

Zajęcia siłowe i aerobowe

Jeśli będziecie mieli ochotę na więcej aktywności, nasi instruktorzy zabiorą Was na trening siłowy. Trochę wysiłku podczas wakacji jeszcze nikomu nie zaszkodziło.

Zajęcia dla całych rodzin

Rodzinna gra terenowa

Drużyny gotowe? Szybkie wytłumaczenie zasad gry i zaczynamy! Kto wykaże się sprytem, kto będzie szybszy? Kto zostanie liderem? Przekonamy się podczas rozgrywki, gdzie swoją wiedzą będą musiały wykazać się dzieci oraz dorośli!​

Mokra Baloniada

Turniej „siatkówki” balonami z wodą. Orzeźwi i sprawi wiele radości.

Ognisko

Nie ma nic lepszego jak wieczorna integracja przy ognisku z kiełbaskami, pieczonym chlebkiem lub piankami wraz z zabawą.

Planszówki

Gry planszowe, karciane, polegające na szczęściu, skupieniu czy logicznym myśleniu. Kochamy je wszystkie! Mamy sporą kolekcję, ale jeśli chcecie pochwalić się swoimi ulubieńcami – koniecznie weźcie je na wyjazd! Z chęcią je przetestujemy.

KUBB/Bule

Podobne zasady, podobna gra z tym, że jedna ze Skandynawii a druga z Francji. Jedna i druga bardzo popularna w swoich krajach.

Cornhole

Prosta gra polegająca na trafieniu woreczkami z fasolą do celu. Podobna w zasadach do Kubb i Buli.

Ringo

Szybkie wytłumaczenie zasad, „schowanie jednej ręki” i już jesteś gotowy do wielkiej gry w ringo!

Teleturnieje

Wieczorne zabawy dla każdego. Dziewczyny vs Chłopaki, Parada Kłamców, Jaka to melodia oraz Familiada. Dużo śmiechu gwarantowane! ​

Gry i zabawy na plaży

Chill na plaży – wszystkim się to marzy! Poza zasłużonym odpoczynkiem pobawimy się na sportowo oraz stworzymy konkurs rzeźb z piasku.

Badminton

Sport drużynowy, który cieszy się ogromną popularnością wśród uczestników. Kto przejdzie do wielkiego finału?

Zabawy integracyjne

Nie ma niczego fajniejszego niż poznawanie nowych uczestników i zawieranie przyjaźni w formie zabawowej.

Kajaki

Nieśmiertelna atrakcja nad wodą, którą wszyscy lubią. Zwiedzimy okolicę, sprawdzimy czy na Mazurach są jakieś bezludne wyspy. Przy okazji pokażemy Wam prawidłową i energooszczędną technikę wiosłowania, tak byśmy wszyscy zdołali wrócić do brzegu.

W programie obozu każdy uczestnik będzie mógł skorzystać z dwóch jednostek zajęć:

 • Windsurfingowych (jedna jednostka zajęciowa)
 • Na SUPie (jedna jednostka zajęciowa)


Dodatkowe zajęcia windsurfingu będą wykupywane po wykorzystaniu pakietu podstawowego wg załączonego cennika (zajęcia fakultatywne).

Wszystkie atrakcje dobierane będą w zależności od pogody oraz nastrojów uczestników wyjazdu.

Zajęcia fakultatywne

E-foil

150 zł

40min – zajęcia z instruktorem
Atrakcja od 13 roku życia!

Nowość w Polsce, a i świeża atrakcja na całym świecie. Deska która dzięki foilowi (maszt ze skrzydłami schowane pod wodą) wchodzi w ślizg po czym… unosi się nad wodą i leci!!! Niesamowite uczucie, nieporównywalne z niczym innym.

Windsurfing*

Zajęcia w grupach z instruktorem
5 jednostek zajęciowych** – 250,00 zł

Zajęcia windsurfingowe na każdym poziomie zaawansowania. Nauczymy zarówno pływać od podstaw, jak i udoskonalimy posiadane umiejętności. Uczestnicy dostaną też informacje teoretyczne, które pomogą „okiełznać” ten sport.

* W przypadku niepogody gwarantujemy zajęcia teoretyczne, zajęcia na „sucho” oraz zabawy na deskach.
** Jednostka zajęciowa – 75-90 min zajęć

Płatność za szkolenie e-foilowe oraz windsurfingowe gotówką w dniu wyjazdu.

Kierownik

Aleksandra Rzeźniczek

Absolwentka Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Od 2018 roku związana z WindZone Travel. Na co dzień odbiera Wasze telefony i współtworzy oferty wyjazdowe. Od 2010 roku wakacje oraz zimowiska spędza na wyjazdach z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi w roli wychowawcy, animatora, instruktora czy kierownika. Ma pozytywne podejście do życia. Niektórzy sądzą, że nielegalnie magazynuje pokłady niespożytej energii 😊.  Zawsze z zaangażowaniem i uśmiechem prowadzi zajęcia, gdyż sprawia Jej to przyjemność. Na pytanie „z kim łatwiej się pracuje z dziećmi czy dorosłymi?”, odpowiada: hmmm… z jedną i drugą grupą są inne doświadczenia, ale jedno jest pewne: zawsze jest ciekawie!

Cena

1750zł/os*
(zaliczka 500zł)
* każdy uczestnik powyżej 3 roku życia

WindZone Michał Gąsiński, ul. Rozłogi 12A / 10, 01-310 Warszawa
Tytuł: Jantar, imię i nazwisko uczestnika
Ing Bank Śląski: 78 1050 1041 1000 0092 0703 2344

Zaliczkę należy uiścić po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego. Zaliczka jest bezzwrotna i stanowi podstawę do uczestnictwa w wyjeździe.

Pełną kwotę należy uregulować do dnia 30.07.2021.

Cena obejmuje:

 • Zakwaterowanie (6 noclegów),
 • 3 posiłki dziennie:  śniadania, obiady i kolacje,
 • Kadrę WindZone realizującą program wyjazdu i sprawującą opiekę nad uczestnikami,
 • Nagrody oraz upominki,
 • Dostępność sprzętu sportowego,
 • Realizację programu dla dzieci,
 • Realizację programu dla dorosłych,
 • Ubezpieczenie NNW dla uczestników.

Cena nie obejmuje:

 • Transportu,
 • Monitorowanego parkingu – 10 zł / doba / samochód osobowy,
 • Wypożyczenia rowerów turystycznych – pierwsza godzina 10 zł, każda następna zaczęta godzina 5 zł, cały dzień 40 zł,
 • Kręgielni – 30 zł / godz. / 1 tor,
 • Wynajęcia pokoju wodnego (sauna parowa, jacuzzi) – 50 zł / godz.,
 • Ruskiej bani (sauna sucha opalana drewnem) zamówienia indywidualne: 60 zł / godz., kolejna godz. tego samego seansu 50 zł.