OBÓZ ODWOŁANY
Wyjazd rodzinny Piaski 2022

Termin

22.08 – 28.08.2022

Cena

Od 1449 zł/os

Miejsce

Piaski

RODZINA – PLAŻOWANIE – SPORT – REKREACJA – DOBRA ZABAWA

Pod tymi hasłami kryje się letni wyjazd rodzinny 2022.

WYJAZD RODZINNY przeznaczony jest dla osób, które kochają aktywne i wspólne spędzanie czasu. Celem, który nam przyświeca jest integracja, budowanie więzi i organizacja wyjazdów w taki sposób, aby każdy: i dziecko, i rodzic mógł należycie wypocząć świetnie się przy tym bawiąc. Proponujemy wyjazd w rodzinnym gronie i spędzenie czasu razem z innymi rodzinami.

Wyjazd rodzinny Piaski 2022 nastawiony jest także na spędzanie czasu na PLAŻY i kąpiele w morzu. Korzystając z uroków miejsca, w które się udamy, a także ciszę i spokój jaki daje małą ilość turystów mamy w planach spacery brzegiem morza, zabawy na plaży, kąpiele, tańce w wodzie i konkursy. Skoro już będziemy tak blisko morza, warto to wykorzystać!

Głównym atutem letniego wyjazdu rodzinnego Piaski 2022 jest SPORT w każdej jego formie. Zapewnimy Wam ogromną dawkę ruchu na świeżym powietrzu. Od zawsze dużą wagę przywiązujemy do sportu i rekreacji. W czasach, jakie nas zastały wszyscy zostaliśmy pozbawieni możliwości wspólnych gier i zabaw na dworze, które przecież mogą być taką trakcją! Przy zachowaniu obostrzeń sanitarnych zajęcia na świeżym powietrzu są idealnym rozwiązaniem.

Sport i REKREACJA często idą w parze. W naszym wydaniu rekreacja to aktywne spędzanie czasu bez rywalizacji czysto sportowej. Raz będzie to zabawa w wodzie, innym razem gry leśne albo gry podwórkowe. Nie zabraknie także wielkiej, rodzinnej gry terenowej.

Wyjazdy z WindZone Travel zawsze były i będą dogodną formą spędzenia letniego czasu na zabawach. Z naszymi instruktorami ta ZABAWA będzie ciekawa, interesująca, odkrywcza i pełna emocji. Jesteśmy specami od dobrej zabawy. Posiadamy sporą dawkę wiedzy w tym zakresie, ale rozumiemy także potrzeby dzieci rozmawiając z nimi o ich oczekiwaniach i ulubionych aktywnościach. Dopasowujemy zajęcia sportowo/rekreacyjne do ich oczekiwań.

W skrócie:
Za dnia dziećmi zajmuje się nasza kadra, więc dorośli mogą korzystać z uroków okolicy lub innych zajęć przewidzianych w programie. Czekają na Was m.in. gry i zabawy dla małych i dużych, zajęcia na wodzie czy zajęcia sportowe. Wieczorami relaks w postaci rozciągania dla dorosłych i przykładowo planszówek dla dzieci. Następnie całymi rodzinami spotkamy się na wspólnej zabawie.

Na wyjeździe rodzinnym Piaski 2022 jest czas na wszystko. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Transport

We własnym zakresie.

Termin

22.08 – 28.08.2022

Wyżywienie

3 posiłki dziennie śniadania, obiady i kolacje wydawane w formie bufetu.

Jednego wieczoru podczas wyjazdu odbędzie się także ognisko z kiełbaskami i muzyką.

Miejsce

OŚRODEK EDUKACJI EKOLOGICZNEJ, położony jest na najdalej wysuniętej na wschód plaży w Polsce, na samym końcu zielonej Mierzei Wiślanej, otoczonej od północy wodami Morza Bałtyckiego, a od południa Zalewu Wiślanego.

Nasz Ośrodek leży w obszarze administracyjnym jednego z najmniejszych miast będącego jednocześnie jednym z najpopularniejszych kurortów polskiego wybrzeża KRYNICY MORSKIEJ, w jej najspokojniejszej części dawno nazwaną PIASKI. Odległość do rozrywkowego centrum KRYNICY MORSKIEJ to 11 km. Miejscowość ta została przysypana przez wędrujące piaski w początkach XIX wieku i dzięki czemu zawdzięcza swoją nazwę. Miejsce to jest oazą ciszy i spokoju. Czysty las, długa piaszczysta plaża, łagodnie opadające dno morskie i cieplejsza niż na zachodnim wybrzeżu Bałtyku woda latem zachęca do słonecznych kąpieli, a w innych porach roku do spacerów wzdłuż brzegu morskiego, nagradzając najbardziej spostrzegawczych żywicznym skarbem – BURSZTYNEM.

Na terenie ośrodka znajduje się ogrzewana hala sportowo-rekreacyjna 500 m.kw., dwie sale wykładowe, boisko trawiaste, duża wiata oraz plenerowy plac zabaw tzw. Outdoor Fitness Center.

Przed ośrodkiem natomiast rozpoczyna się nowa ścieżka rowerowa biegnąca wzdłuż morza w kierunku Gdańska.

Zakwaterowanie

DWIE OPCJE DO WYBORU

Do dyspozycji gości są pokoje w budynku POD KOTWICĄ 2-5 osobowe oraz domki 4-7 osobowe. Liczba konkretnych pokoi jest ograniczona.

Domki

Wyposażenie domku:

 • obszerny salon z narożną kanapą, stół z krzesłami, tv-led z wi-fi i smart tv
 • w pełni wyposażony aneks kuchenny (płyta ceramiczna dwa palniki, mikrofalówka, lodówka, czajnik bezprzewodowy, naczynia, sztućce, garnki, patelnia)
 • sypialnia tzw. małżeńska, duże łoże małżeńskie /160 cm szerokości/ lub  dwa pojedyncze łóżka, szafa;
 • pokoik dla dzieci: pojedyncze łóżko + łóżko piętrowe, szafa
 • łazienka – toaleta, umywalka, natrysk


Każdy z domków ma teren przed domkiem z krzesłami i stołem ogrodowym lub drewnianymi ławami.

Pokoje w budynku pod kotwicą

 • Pokoje 2-5 osobowe.
 • Każdy z pokoi posiada łazienkę.
 • Każdy z nich komfortowo wyposażony w pojedyncze łóżka
  (niektóre pokoje są z balkonami i widokiem na Zalew Wiślany oraz Wysoczyznę Elbląską).
 • Na ogrodzonym terenie znajduje się bezpłatny parking.

Bezpieczeństwo

Biuro podróży WindZone Travel spełnia wszelkie wymagania dot. organizacji wyjazdów w dobie wirusa SARS-CoV-2.

Na naszych wyjazdach letnich 2021 a także zimowych 2022 nie odnotowaliśmy żadnego przypadku zarażenia wirusem SARS-CoV-2. Dzięki wprowadzonej profilaktyce oraz zastosowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa na siedem wyjazdów dziecięcych oraz młodzieżowych zorganizowanych latem 2021 oraz dwa zimą 2022, żadne dziecko nie wróciło z wyjazdu chore czy z podejrzeniem koronawirusa.

Jednocześnie zapewniamy, że na wyjazdach dziecięcych i młodzieżowych lato 2022 dołożymy wszelkich starań, aby były one całkowicie bezpieczne poczynając od bezpiecznego przejazdu autokarem, zadbaniu o higienę na terenie ośrodka wypoczynku, bezpiecznie prowadzonych zajęć z dziećmi, zdrowej kadry wychowawczej oraz na zdrowych współuczestnikach wyjazdu kończąc. 

Informujemy, iż na bieżąco śledzimy informacje z Ministerstwa Edukacji i Nauki, Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Program

Wyjazd rodzinny Piaski 2022 nastawiony jest na aktywny wypoczynek dla całych rodzin.

Program obozu podzielony jest na 3 części: animacje i zajęcia dla dzieci, zajęcia ruchowe dla dorosłych oraz wieczorne animacje dla całych rodzin. Naszym celem jest zarówno zorganizowanie w aktywny sposób czasu wolnego jak i umożliwienie odpoczynku, jaki wszystkim się należy na urlopie.

Podane godziny zajęć i posiłków są orientacyjne, po przyjeździe odbędzie się spotkanie organizacyjne, gdzie zostanie omówiony program dnia oraz całego wyjazdu.

Zajęcia dla dzieci

Chusta Klanza

Kolorowa chusta może być atrakcją dla małych i dużych. Nasza kadra z pewnością wybierze najlepsze zabawy integracyjne i zapoznawcze.

Dwa ognie

Znana z sal gimnastycznych w szkole gra, polegająca na wyautowaniu zawodników drużyny przeciwnej.

Dwie Flagi​

Uwielbiana przez obozowiczów gra terenowa dla każdego. Schowaj flagę i zdobądź flagę przeciwnej drużyny!

Zajęcia plastyczne

Odpoczynek nad kartką i kredkami to też frajda. Z pewnością razem z Waszymi pociechami stworzymy coś niesamowitego!

Kolorowe Party

Zabawa z wykorzystaniem proszków holi to radość i… przepiękne zdjęcia!

WindZonowy Runmageddon

Nie ma nic przyjemniejszego, jak nietypowy wyścig, z wieloma przeszkodami, w którym można się nieco ubrudzić. Każdy może się sprawdzić, ale tylko raz!

Crazy Games

Podwórkowe zabawy z czasów naszych rodziców i nie tylko.

Ultimate frisbee

Fantastyczna gra zespołowa nie generująca fizycznego kontaktu z przeciwnikiem. Kto grał ten wie, że wciąga po uszy nie tylko młodszych, ale i starszych uczestników.

Zabawy w morzu

Zabawy oraz kąpiele w morzu pod nadzorem ratownika.

Gry leśne

Korzystając z tak pięknych okoliczności przyrody, zabierzemy grupę dzieci na gry leśne m.in.: podchody, przemytnicy i wiele innych.

Zajęcia dla dorosłych

Poranne treningi na plaży

Jeśli będziecie mieli ochotę na więcej aktywności, nasi instruktorzy zabiorą Was na poranny na plaży. Trochę wysiłku podczas wakacji jeszcze nikomu nie zaszkodziło.

Rozciąganie / Joga

Po całym dniu wrażeń wieczorne rozciąganie to najprzyjemniejsze, co możemy Wam zaoferować. A jeśli jeszcze połączy się to z pięknym zachodem słońca i trawą pod stopami to gwarantujemy, że nikt nie będzie chciał szybko tego kończyć.

Nordic walking

Spacer połączony z treningiem z kijkami? Dlaczego nie! To aktywność dla każdego. Przy okazji z pewnością lepiej się poznamy.

Bieganie

Dla wszystkich chętnych proponujemy wspólne bieganie. W takich okolicznościach przyrody to czysta przyjemność!

Pétanque – Bule

Ta tradycyjna francuska gra towarzyska z elementami zręcznościowymi to idealny pomysł na spędzenie czasu na powietrzu.  Zasady są bardzo proste, a udział wziąć w niej  może każdy, kto jest w stanie unieść i rzucić metalową kulą.

Zajęcia dla całych rodzin

Rodzinna gra terenowa

Drużyny gotowe? Szybkie wytłumaczenie zasad gry i zaczynamy! Kto wykaże się sprytem, kto będzie szybszy? Kto zostanie liderem? Przekonamy się podczas rozgrywki, gdzie swoją wiedzą będą musiały wykazać się dzieci oraz dorośli!​

Mokra Baloniada

Turniej „siatkówki” balonami z wodą. Orzeźwi i sprawi wiele radości.

Ognisko

Nie ma nic lepszego jak wieczorna integracja przy ognisku z kiełbaskami, pieczonym chlebkiem lub piankami wraz z zabawą.

Planszówki

Gry planszowe, karciane, polegające na szczęściu, skupieniu czy logicznym myśleniu. Kochamy je wszystkie! Mamy sporą kolekcję, ale jeśli chcecie pochwalić się swoimi ulubieńcami – koniecznie weźcie je na wyjazd! Z chęcią je przetestujemy.

KUBB

Popularna w Skandynawii gra rekreacyjna polegająca na strąceniu pionków przeciwnika.

Ringo

Szybkie wytłumaczenie zasad, „schowanie jednej ręki” i już jesteś gotowy do wielkiej gry w ringo!

Teleturnieje

Wieczorne zabawy dla każdego. Dziewczyny vs Chłopaki, Parada Kłamców, Jaka to melodia oraz Familiada. Dużo śmiechu gwarantowane! ​

Gry i zabawy na plaży

Chill na plaży – wszystkim się to marzy! Poza zasłużonym odpoczynkiem pobawimy się na sportowo oraz stworzymy konkurs rzeźb z piasku.

Badminton

Sport drużynowy, który cieszy się ogromną popularnością wśród uczestników. Kto przejdzie do wielkiego finału?

Zabawy integracyjne

Nie ma niczego fajniejszego niż poznawanie nowych uczestników i zawieranie przyjaźni w formie zabawowej.

Wszystkie atrakcje dobierane będą w zależności od pogody oraz nastrojów uczestników wyjazdu.

Cena

od 1449 zł/os*
(zaliczka 500 zł)
Cena wyjazdu zależy od wielkości rodziny, liczby osób dorosłych i dzieci i opcji zakwaterowania. Każde zgłoszenie zostanie policzone indywidualnie i przesłane na podany adres mailowy.

WindZone Michał Gąsiński, ul. Rozłogi 12A / 10, 01-310 Warszawa
Tytuł: Piaski, imię i nazwisko zgłaszającego
Ing Bank Śląski: 78 1050 1041 1000 0092 0703 2344

Zaliczkę należy uiścić po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego. Zaliczka jest bezzwrotna i stanowi podstawę do uczestnictwa w wyjeździe.

Pełną kwotę należy uregulować do dnia 26.06.2022.

Cena obejmuje:

 • Zakwaterowanie (6 noclegów),
 • 3 posiłki dziennie:  śniadania, obiady, kolacje,
 • Kadrę WindZone realizującą program wyjazdu i sprawującą opiekę nad uczestnikami,
 • Nagrody oraz upominki,
 • Dostępność sprzętu sportowego,
 • Realizację programu,
 • Ubezpieczenie NNW dla uczestników (Signal Iduna: 10 000zł).

Cena nie obejmuje:

 • Transportu.