Obóz dziecięco/młodzieżowy
SKI & SNB
Zieleniec 2021

Dla uczestników w wieku 10 – 16 lat
16.01 – 23.01.2021

Obóz dziecięco/młodzieżowy SKI & SNB Zieleniec 2021 to wyjazd sportowo -rekreacyjny. Zapraszamy chętnych w wieku 10 – 16 lat. Celem, który przyświeca nam na wszystkich wyjazdach jest bezpieczna i dobra zabawa, a także podnoszenie umiejętności sportowych. Zapraszamy chętnych jeżdżących zarówno na nartach jak i snowboardzie, zaawansowanych jak i początkujących. Gwarantujemy niezapomniany wypoczynek!

Program wyjazdu obejmuje: naukę jazdy na nartach/snowboardzie, zajęcia ruchowe oraz wieczorne animacje.

Transport

Autokarem z Warszawy.

Termin

16.01 – 23.01.2021

Wyżywienie

HB, Śniadania i obiadokolacje (szwedzki stół) + prowiant na stok (ciepła herbata, czekolada).
Posiłki wydawane będą na miejscu w obiekcie.

Miejsce

Zieleniec to urokliwe miejsce położone w Górach Orlickich. Kompleks wyciągów i tras narciarskich stacji narciarskiej Zieleniec Ski Arena ma wyjątkowy mikroklimat zbliżony do alpejskiego. Śnieg leży tam prawie przez 150 dni w roku, a północna wystawa stoków i niskie temperatury zapewniają dobre warunki narciarskie. Zieleniec Ski Arena – położona jest największym kurortem narciarskim w Kotlinie Kłodzkiej i jednym z największych w Polsce. Oferuje narciarzom i snowboardzistom 29 wyciągów i koleje, na które składa się także 5 nowoczesnych kanap (w tym jedna kanapo-gondola) oraz 22 kilometry dobrze przygotowanych tras.

Uczestnicy zostaną zakwaterowaniu w ośrodku GOPR tuż przy wyciągu narciarskim Winterpol. Obiekt posiada własną przytulną świetlicę, w której będą odbywały się zajęcia dla młodzieży.

Zakwaterowanie

Uczestnicy wyjazdu zostaną zakwaterowani w pokojach 2, 3, 4, 5, 6 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym.

*Zdjęcia poglądowe. W tym roku zmienił się właściciel obiektu, zaplanowany jest remont pomieszczeń.

Bezpieczeństwo

Biuro podróży WindZone Travel spełnia wszelkie wymagania dot. organizacji wyjazdów w dobie wirusa SARS-CoV-2.

Na naszych wyjazdach letnich 2020 nie odnotowaliśmy żadnego przypadku zarażenia wirusem SARS-CoV-2. Dzięki wprowadzonej profilaktyce oraz zastosowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa na siedem wyjazdów dziecięcych oraz młodzieżowych zorganizowanych latem 2020, żadne dziecko nie wróciło z wyjazdu chore czy z podejrzeniem koronawirusa.

Jednocześnie zapewniamy, że na wyjazdach dziecięcych i młodzieżowych zima 2021 dołożymy wszelkich starań, aby były one całkowicie bezpieczne poczynając od bezpiecznego przejazdu autokarem, ośrodka wypoczynku, prowadzonych zajęć z dziećmi, zdrowej kadry wychowawczej oraz na zdrowych współuczestnikach wyjazdu kończąc. 

Informujemy, iż na bieżąco śledzimy informacje z Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Na dzień dzisiejszych nie istnieje zagrożenie dot. zakazu organizacji tego typu wyjazdów w Polsce i na Słowacji. 

Program

Obóz zimowy Zieleniec SKI & SNB 2021 jest wyjazdem narciarsko/snowboardowym. Na tym wyjeździe kładziemy nacisk na dużą ilość godzin spędzonych na stoku, dużo jazdy na wybranym sprzęcie, naukę i praktykę serwisu sprzętu a także poszerzenie swojej wiedzy o narciarstwie/snowboardzie przy wykorzystaniu filmów. Zajęcia na stoku zaplanowane są codziennie, a co drugi dzień rozszerzone o jazdę wieczorną (dla chętnych). Nie zapomnimy także o zabawach integracyjnych, animacjach a także relaksie, który jest tak potrzebny po całym dniu jazdy. Młodzież będzie miała zajęcia rekreacyjne na terenie ośrodka, wokół niego lub w okolicy np.:

 • gry terenowe,
 • zajęcia ruchowe,
 • wieczorne integracje,
 • zajęcia z serwisu sprzętu,
 • ognisko w pieczeniem kiełbasek,
 • gry i zabawy sportowe na terenie ośrodka.
 

Poziomy szkolenia:
Uczestnicy zostaną podzieleni na grupy (maksymalnie 9 osobowe) wedle wieku i umiejętności. Każda grupa ma na stałe przypisanego instruktora, który się nią opiekuje zarówno przed zajęciami, w trakcie jak i po zajęciach pomagając m.in. ze sprzętem. Grupy ćwiczą na stoku i trasach dostosowanych do poziomu i umiejętności zjeżdżających.

Na obozie Zieleniec SKI & SNB 2021 przewidujemy następujące poziomy szkolenia narciarsko/snowboardowego:
Narty:
I grupa – grupa podstawowa, „od zera” pierwszy raz na nartach
II grupa – grupa lekko zaawansowana, minimum jeden/dwa sezony na nartach
III grupa – grupa średnio zaawansowana, trzy/cztery sezony na nartach

Snowboard:
I grupa – grupa średnio zaawansowana, minimum jeden sezon na snowboardzie

Gdzie jeździmy?

Zieleniec Ski Arena oferuje Państwu doskonale przygotowane trasy narciarskie, wśród których każdy miłośnik białego szaleństwa znajdzie coś dopasowanego. Trasy Zieleniec Ski Arena to aż 21 km czystej radości. Charakteryzują się one różnym stopniem trudności, urozmaicone są nartostradami, a także miejscami idealnymi dla najmłodszych, których rodzice chcą mieć pewność maksymalnego bezpieczeństwa i bezstresowej jazdy swoich pociech. Wyciągi i koleje spełnią oczekiwania zarówno początkujących narciarzy i snowboarderów, jak i użytkowników zaawansowanych, stawiających na najwyższą jakość zimowych przeżyć. Większość tras należących do Zieleniec Ski Arena jest oświetlona, więc można jeździć od rana do późnego wieczora. Stoki są regularnie naśnieżane i ratrakowane, wszystko z myślą o wygodzie użytkowania i zadowoleniu każdego Klienta.

Więcej informacji na: https://www.zieleniec.pl/

Cena

1999 zł/os
(zaliczka 500zł)

WindZone Michał Gąsiński, ul. Rozłogi 12A / 10, 01-310 Warszawa
Tytuł: Słowacja, imię i nazwisko uczestnika
Ing Bank Śląski: 78 1050 1041 1000 0092 0703 2344

Zaliczkę należy uiścić po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego. Zaliczka jest bezzwrotna i stanowi podstawę do uczestnictwa w wyjeździe.

Pełną kwotę należy uregulować do dnia 27.12.2020.

Cena zawiera:

 • Transport,
 • Zakwaterowanie,
 • Wyżywienie (śniadania, obiadokolacje),
 • Nagrody oraz upominki,
 • Dostępność sprzętu sportowego,
 • Dostępność sprzętu serwisowego,
 • Realizację programu,
 • Ubezpieczenie OC i NNW dla uczestników.

Cena nie zawiera:

 • Wypożyczenia sprzętu (koszt około 30 zł/dzień/komplet),
 • Skipassu (w zależności od poziomu będzie to inna kwota, ok. 500zł/5dni).