WINDSURFING CAMP
Stręgielek 2022

Wiek uczestników 9 – 16 lat

Termin

05.07 – 15.07.2022

Jeśli w ciągu 15 min nie otrzymasz maila do potwierdzenia rejestracji, sprawdź folder „Spam” skrzynki pocztowej. Jeśli masz problem z wysłaniem formularza lub nie dotarło do Ciebie potwierdzenie zgłoszenia, to prosimy o kontakt mailowy pod: kontakt@znurtem.com

Cena

2369 zł/os

Miejsce

Stręgielek

WINDSURFING – SPORT – EKOLOGIA – DOBRA ZABAWA – KULTURA OSOBISTA

Obóz organizowany przy współpracy ze Stowarzyszeniem Ratownictwa i Sportów Wodnych NURT.

W tym roku zapraszamy młodszą jak i starszą młodzież na wyjątkowy i jedyny w tegorocznej ofercie obóz windsurfingowy –  STRĘGIELEK WINDSURFING CAMP 2022!

WINDSURFING jest naszą pasją. WindZone Travel słynie ze szkoleń windsurfingowych prowadzonych przez naszych najlepszych instruktorów. Do tej pory szkoliliśmy w Rynie, ale po czterech latach czas na zmiany i nowy Ośrodek w miejscowości Stręgielek nad jeziorem Stręgiel.

Każdy z uczestników będzie mógł wybrać szkolenie złożone z 5 lub 8 zajęć. Szkolenia będą prowadzone na każdym poziomie – od początkującego do zaawansowanego. Na czas zajęć zapewniamy sprzęt, piankę, kapok i opiekę instruktora.

W programie obozu poza szkoleniem windsurfingowym przewidujemy dużo zabawy, rozrywki, a wszystko w SPORTowym/rekreacyjnym anturażu. Od zawsze dużą wagę przywiązujemy do sportu i rekreacji. W czasach, jakie nas zastały szczególnie dzieci zostały pozbawione jakichkolwiek możliwości wspólnych gier i zabaw na dworze, co w przypadku rozwoju młodego człowieka jest niezbędne. Przy zachowaniu obostrzeń sanitarnych rekreacja na świeżym powietrzu jest idealnym rozwiązaniem wpływającym na wzrost odporności i zdrowie dzieci.

Na obozie STRĘGIELEK WINDSURFING CAMP 2022, poza zabawami i grami czysto sportowymi uczestnicy zaznają także uroków natury. EKOLOGIA jest niezbędna, aby nasza planeta dalej kwitła i cieszyła nas m.in. pięknymi lasami. Tę ideę spróbujemy przekazać także naszym uczestnikom m.in. wręczając im wielorazowe butelki z filtrem do wody. Wierzymy, że tym sposobem przyczynimy się do mniejszego zużycia plastiku i oszczędności wody.

Obozy letnie zawsze były i będą dogodną formą spędzenia letniego czasu na zabawach, a z naszymi instruktorami ta ZABAWA będzie ciekawa, interesująca, odkrywcza i pełna emocji. Jesteśmy specami od dobrej zabawy. Posiadamy sporą dawkę wiedzy w tym zakresie, ale rozumiemy także potrzeby dzieci rozmawiając z nimi o ich oczekiwaniach i ulubionych aktywnościach. Dopasowujemy zajęcia sportowo/rekreacyjne do ich oczekiwań. Na obozach WindZone Travel nie ma miejsca na nudę! Nie zajmujemy uczestnikom jednak całego dnia, wiedząc że czas wolny na spędzenie z rówieśnikami jest równie ważny, co plażowanie.

Ponadto obozy z WindZone Travel to także życiowe wartości, które staramy się przekazać naszym podopiecznym. Na naszych obozach dbamy o KULTURĘ OSOBISTĄ, koleżeńskie zachowania w grupie, współpracę, a także Savoir Vivre.

Stręgielek WINDSURFING CAMP 2022 jest idealnym wyborem dla młodych miłośników windsurfingu a także dobrej zabawy

Transport

Autokarem, na trasie:
Łódź – Warszawa - Stręgielek – Warszawa - Łódź.

Termin

05.07 – 15.07.2022

Wyżywienie

Trzy posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolacja) podane w formie szwedzkiego stołu.

Miejsce

Stręgielek jest małą wsią w województwie warmińsko – mazurskim, w gminie Pozezdrze. Ośrodek Omega, w którym będziemy przebywać znajduje się bezpośrednio nad jeziorem Stręgiel, na którym w ciszy i spokoju, bez intensywnego ruchu żeglownego, grupa będzie mogła ćwiczyć windsurfing i sporty wodne.

Sam Ośrodek wyposażony jest w infrastrukturę sportową z dwoma boiskami sportowymi i dużym terenem zielonym, na którym będziemy realizować zajęcia sportowe.

Ośrodek wyposażony jest też w stołówkę i salę konferencyjną.

Strona internetowa: http://omega.mazury.pl/

Zakwaterowanie

Grupa będzie zakwaterowana w budynku hotelowym w pokojach 3 – 5 osobowych wyposażonych w łazienkę.

Bezpieczeństwo

Biuro podróży WindZone Travel spełnia wszelkie wymagania dot. organizacji wyjazdów w dobie wirusa SARS-CoV-2.

Na naszych wyjazdach letnich 2021 a także zimowych 2022 nie odnotowaliśmy żadnego przypadku zarażenia wirusem SARS-CoV-2. Dzięki wprowadzonej profilaktyce oraz zastosowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa na siedem wyjazdów dziecięcych oraz młodzieżowych zorganizowanych latem 2021 oraz dwa zimą 2022, żadne dziecko nie wróciło z wyjazdu chore czy z podejrzeniem koronawirusa.

Jednocześnie zapewniamy, że na wyjazdach dziecięcych i młodzieżowych lato 2022 dołożymy wszelkich starań, aby były one całkowicie bezpieczne poczynając od bezpiecznego przejazdu autokarem, zadbaniu o higienę na terenie ośrodka wypoczynku, bezpiecznie prowadzonych zajęć z dziećmi, zdrowej kadry wychowawczej oraz na zdrowych współuczestnikach wyjazdu kończąc. 

Informujemy, iż na bieżąco śledzimy informacje z Ministerstwa Edukacji i Nauki, Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Program

Program Stręgielek WINDSURFING CAMP 2022 nastawiony jest na szkolenie windsurfingowe, ruch, dobrą zabawę i letni relax. Poniżej przedstawiamy program wyjazdu.

Windsurfing

Na wyjeździe Stręgielek WINDSURFING CAMP 2022 można skorzystać ze szkolenia windsurfingowego. Do wyboru są dwie opcje zajęciowe:

 • 5 zajęć (300 zł),
 • 8 zajęć (450 zł).


Jedne zajęcia trwają ok. 90 minut. Uczestnicy będą podzieleni na grupy odpowiadające ich umiejętnościom – max 6 os w grupie.

W cenie kursu zapewnione jest szkolenie zarówno teoretyczne na lądzie jak i praktyczne na wodzie. Oczywiście wszyscy uczestnicy będą pod stałą opieką instruktora wyposażeni w sprzęt pływający (deskę i pędnik), a także piankę (jeśli będzie potrzebna) i kapok.

Nasza kadra windsurfingowa jeździ z nami od lat, więc śmiało możemy zagwarantować nabycie umiejętności windsurfingowych, bezpieczeństwo i dobrą zabawę. Windsurfing jest najlepszą forma rekreacji nad wodą zarówno dla małego jak i dużego!

W przypadku braku wiatru uczestnicy będą odbywali zajęcia zastępcze na SUPach.

Płatność za szkolenie przyjmowana jest gotówką – na obozie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja są niezbędnym elementem każdego obozu WindZone Travel. Zajęcia sportowo rekreacyjne będą realizowane codziennie w wymiarze czasowym odpowiadającym programowi i warunkom atmosferycznym.

Wiemy, jak bardzo dzieci potrzebują aktywności na świeżym powietrzu, szczególnie w czasach, jakie mamy obecnie.  W programie wyjazdu nie zabraknie na pewno znanych i popularnych gier zespołowych (piłka nożna, siatkówka, badminton) oraz terenowych (podchody) czy zabaw w wodzie.

W programie sportowo-rekreacyjnym znajdziecie m.in.:

Ultimate frisbee

Fantastyczna gra zespołowa nie generująca fizycznego kontaktu z przeciwnikiem. Kto grał ten wie, że wciąga po uszy nie tylko młodszych, ale i starszych uczestników.

Kąpiele w jeziorze

Zabawy oraz kąpiele w jeziorze pod nadzorem ratownika. Nasza wodna kreatywność nie ma końca, zaczynając od zabawy w siatkówkę wodną, przez wyścigi na dmuchańcach, po zajęcia poprawiające technikę pływania.

Ringo

Szybkie wytłumaczenie zasad, „schowanie jednej ręki” i już jesteś gotowy do wielkiej gry w ringo!

Archery Games

Super zabawa szczególnie w tak pięknym lesie jaki mamy wokół Ośrodka. Dzieci odpowiednio zabezpieczone w maski ochronne realizują scenariusz zabawy mając do dyspozycji łuki i zakończone gąbką strzały.

Palant

Rewelacyjna gra zespołowa zbliżona do amerykańskiego baseballu.

Tchoukball

Bezkontaktowa zespołowa gra sportowa rozgrywana przez dwie drużyny z użyciem piłki oraz dwóch specjalnych ram z naciągniętą siatką, które pełnią rolę bramek. Tego raczej nie znajdziecie w szkolnym programie. 🙂

Rugby Tag

Świetna gra zespołowa ucząca współpracy. Nie występują tutaj elementy szarży (ataku na zawodnika z piłką). Sprzyja rozwoju fizycznemu w szkolnej edukacji, jest też świetnym wprowadzeniem do rugby.

Piłka Nożna

Gra drużynowa nie tylko dla chłopców. Emocje jak na mundialu!

Badminton

Sport drużynowy, który cieszy się ogromną popularnością wśród uczestników. Kto przejdzie do wielkiego finału?

Zabawy integracyjne

Nie ma niczego fajniejszego niż poznawanie nowych uczestników i zawieranie przyjaźni w formie zabawowej.

Wszystkie atrakcje dobierane będą w zależności od pogody oraz nastrojów uczestników wyjazdu.

Rozrywka

W trakcie wakacji, gdy nie ma obowiązków szkolnych, jest czas na rozrywkę! Zawsze wprowadzamy elementy rozrywkowe do zajęć, ale wieczorami lub za dnia, gdy już zdążyliśmy nabiegać się za piłką dobrze jest wspólnie się pośmiać, popracować w grupach lub wygrać obozowy teleturniej! W programie rozrywkowym znajdziecie:

Team building

Gry i zabawy uczące pracy w grupie, integrujące, wyznaczające mocne strony grupy, pełne śmiechu.

Dwie Flagi

Uwielbiana przez obozowiczów gra terenowa dla każdego. Schowaj flagę i zdobądź flagę przeciwnej drużyny!

Crazy Games

Podwórkowe zabawy z czasów naszych rodziców i nie tylko.

Chusta Klanza

Kolorowa chusta może być atrakcją dla małych i dużych. Nasza kadra z pewnością wybierze najlepsze zabawy integracyjne i zapoznawcze.

Ognisko

Nie ma nic lepszego jak wieczorna integracja przy ognisku z kiełbaskami, pieczonym chlebkiem lub piankami wraz z zabawą.

Disco

Dyskoteka w wybranym przez uczestników klimacie pełna zabaw i tańców dla każdego.

Teleturnieje

Wieczorne zabawy dla każdego. Dziewczyny vs Chłopaki, Parada Kłamców, Jaka to melodia oraz Familiada. Dużo śmiechu gwarantowane! ​

Mokra Baloniada

Turniej „siatkówki” balonami z wodą. Orzeźwi i sprawi wiele radości.

Kolorowe Party

Zabawa z wykorzystaniem proszków holi to radość i… przepiękne zdjęcia!

WindZonowy Runmageddon

Nie ma nic przyjemniejszego, jak nietypowy wyścig, z wieloma przeszkodami, w którym można się nieco ubrudzić. Każdy może się sprawdzić, ale tylko raz!

WindZonowa 50-tka​

Popisowa gra terenowa WindZone Travel. Sprawność fizyczna, wiedza, opanowanie oraz poczucie humoru na pewno się tutaj przydadzą. Aha, nie zapomnijcie także o szczęściu.​

Plażowanie

Chill na plaży – dzieciom się to marzy! Poza zasłużonym odpoczynkiem pobawimy się na sportowo oraz stworzymy konkurs rzeźb z piasku.

Wszystkie atrakcje dobierane będą w zależności od pogody oraz nastrojów uczestników wyjazdu.

Turystyka

Obozy młodzieżowe zawsze były i będą okazją do zwiedzania Polski przez młodych ludzi. Zarówno miasta, zabytki jak i przyroda bywają w niektórych zakątkach Polski unikatowe na skalę światową.

Na tym obozie planujemy: wycieczkę do Giżycka.

Czas wolny

Pojęcie „czasu wolnego” na naszych wyjazdach ogranicza się do przerwy poobiedniej i okresu przed ciszą nocną. Przerwa poobiednia to z reguły 1-1,5h odpoczynku, możliwość wykonania telefonu do rodziców (telefony zbierane są przez kadrę po przerwie poobiedniej), a także stworzenie przestrzeni dla uczestników na ich własne, kreatywne zabawy. Przygotowując się do snu dzieci również mają chwilę dla siebie którą mogą wykorzystać wedle uznania, o ile już się umyli lub wiedzą kiedy to nastąpi.

W przypadku słonecznej pogody między zajęciami będą proponowane dłuższe przerwy pozwalające na odpoczynek od słońca.

Podane godziny zajęć i posiłków są orientacyjne.

Zajęcia fakultatywne

E-foil

Atrakcja od 13 roku życia!

150 zł

40 min – zajęcia z instruktorem

Nowość w Polsce, a i świeża atrakcja na całym świecie. Deska która dzięki foilowi (maszt ze skrzydłami schowane pod wodą) wchodzi w ślizg po czym… unosi się nad wodą i leci!!! Niesamowite uczucie, nieporównywalne z niczym innym.

Płatność za zajęcia gotówką na obozie. 

Cena

2369zł
(zaliczka 500zł)

Stowarzyszenie NURT, ul. Powstańców Śląskich 124/106, 01-466 Warszawa
Tytuł: Imię i nazwisko uczestnika plus termin zajęć.
Nr konta: 75 1020 1185 0000 4002 0305 1513

Zaliczkę należy uiścić po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego. Zaliczka jest bezzwrotna i stanowi podstawę do uczestnictwa w wyjeździe.

Pełną kwotę należy uregulować do dnia 13.06.2022.

Cena obejmuje:

 • Transport • Transport Łódź – Warszawa – Stręgielek – Warszawa – Łódź,
 • Zakwaterowanie (10 noclegów!),
 • Pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie),
 • Wycieczkę do Giżycka,
 • Nagrody oraz upominki,
 • Ognisko z pieczeniem kiełbasek,
 • Dostępność sprzętu sportowego,
 • Realizację programu,
 • Ubezpieczenie NNW (Signal Iduna: 10 000zł) dla uczestników.

Cena nie obejmuje:

 • Zajęć windsurfingowych,
 • Zajęć fakultatywnych.