Wycieczka rowerowa
Kampinowski Park Narodowy
Termin
16.05.2021
Dla kogo?
Wycieczka dla dzieci i dorosłych
(minimalny wiek: 7 lat)
Zapisz się na wycieczkę
Trasa
Po Kampinowskim Parku Narodowym
Zapraszamy Was na przyjemną wycieczkę rowerową po Kampinoskim Parku Narodowym. Każdy potrafi wsiąść na rower i pojechać do Kampinosu ale nie każdy zrobi to w tak radosnej i pozytywnej atmosferze jak z nami. Dodatkowo na przerwie pobawimy się trochę frisbee wtajemniczając uczestników wyprawy w tajniki poprawnych rzutów.
Chcielibyśmy pokazać Państwu jak miłą i przyjemna może być wycieczka rowerowa z WindZone Team!
KAMPINOSKI PARK NARODOWY – polski park narodowy utworzony w 1959 roku w województwie województwo mazowieckim. Od 2000 roku KPN został wpisany na światową listę rezerwatów biosfery UNESCO. Obejmuje tereny Puszczy Kampinoskiej w pradolinie Wisły, w zachodniej części Kotliny Warszawskiej. Powierzchnia parku wynosi 38 544,33 ha, także spory teren do zwiedzania.
Trasa
- Stopień trudności: Łatwy
- Dystans: ok. 11 km
- Suma podjazdów: 90 m
Zbiórka:
godz. 9.00 – Parking – Rękopis 43a, 01-936 Warszawa
Opis trasy:
- Szlakiem turystycznym żółtym aż do Michałówki.
- Z Michałówki szlakiem turystycznym czerwonym do skrzyżowania szlaków Pod Górą Ojca.
- Ze skrzyżowania Pod Górą Ojca szlakiem turystycznym niebieskim do skrzyżowania szlaków Pod Łużową Górą.
- Ze Skrzyżowania szlaków Pod Łużową Górą sakiem turystycznym żółtym aż do Kamienia Ułanów Jazłowieckich.
- Od Kamienia Ułanów Jazłowieckich szlakiem turystycznym czarnym aż do Dąbrowy.
- Z Dąbrowy szlakiem turystycznym niebieskim/czarnym do Przedłużne.
- Z Przedłużne szlakiem turystycznym czarnym do Skrzyżowania szlaków żółty / czarny.
- Ze Skrzyżowania szlaków żółty / czarny szlakiem turystycznym żółtym do Polany Turystycznej Opaleń.
- Z Polany Turystycznej Opaleń na miejsce zbiórki.
Ważne informacje
- Wybierając się na wycieczkę z dzieckiem należy upewnić się, że dziecko potrafi jeździć na rowerze nie stwarzając zagrożenia dla siebie i innych.
- Sugerujemy wyposażyć uczestników w kaski.
- Przewidujemy czas na odpoczynek. Proponujemy zabrać ze sobą ulubione przekąski, kanapki, wodę itp.
- WindZone Travel nie odpowiada za ewentualnie odniesione urazy i kontuzje, a także wyrządzone szkody przez uczestników podczas wycieczki.
Cena
Udział w wycieczce jest całkowicie bezpłatny.
Zapisy
Zapisy przyjmujemy drogą mailową na nasz adres kontakt@windzone.pl.
W treści maila prosimy napisać:
- Imię, nazwisko, wiek uczestnika
- Datę jaka, by Państwa interesowała (można wybrać kilka)
- Telefon kontaktowy do osoby zgłaszającej
Po otrzymaniu maila i zweryfikowaniu uczestnika prześlemy informację potwierdzającą organizację wycieczki.
UWAGA
W przypadku deszczu – wycieczka zostanie odwołana.