Obozy dziecięce, młodzieżowe, rodzinne i szkoła pływania

O nas

Sport wyzwala pozytywne emocje, pobudza do uczciwej rywalizacji oraz uczy wytrwałości i radzenia sobie z porażkami. Organizowane przez nas kolonie i obozy dla dzieci w zależności od pory roku opierają się m.in. na następujących dyscyplinach sportowych:

Windzone to nie tylko obozy młodzieżowe czy kolonie dla dzieci. Organizujemy także zielone szkoły, na których również serwujemy sporą dawkę aktywności fizycznej i integracji. Planując taki wyjazd zwracamy uwagę na charakter dostępnej infrastruktury. Wybieramy te obiekty, które pozwalają na uprawianie sportów różnego rodzaju. Ponadto prowadzimy stacjonarnie w Warszawie (na pływalni na Nowym Bemowie) zajęcia grupowe i indywidualne w zakresie nauki i szlifowania umiejętności pływania.

W naszej ofercie proponujemy także obozy rodzinne, podczas których nikt nie będzie się nudził. Zapewniamy rozrywkę dostosowaną do wieku i dorosłych, i ich pociech. To świetny sposób, aby spędzić czas wspólnie, aktywnie, a przy tym rewelacyjnie się bawić. Każdorazowo zapewniamy świetną infrastrukturę oraz program z dobrze wyważonym czasem przeznaczonym na aktywność sportową, wypoczynek oraz rekreację. Już teraz możecie zaplanować wyjazd dla swoich pociech albo całej swojej rodziny – zarówno na lato, jak i na zimę!

Organizowane przez nas obozy młodzieżowe windsurfingowe lub narciarskie to nauka w kontrolowanych warunkach i świetna zabawa. Posiadamy rewelacyjną bazę na Warmii, która przystosowana jest do szkolenia windsurfingowego oraz młodzieżowych obozów sportowych. W okresie zimowym proponujemy wyprawy narciarsko/snowboardowe na Słowację lub do Zieleńca.

Wycieczki

Proponujemy dwa rodzaje wycieczek:
jednodniowe – w Warszawie i okolicach
wielodniowe – na terenie całej Polski

Ofertę kierujemy do młodzieży szkolnej: z poziomu szkoły podstawowej oraz liceum. Możemy też zorganizować wycieczkę rodzinną, z udziałem dzieci i ich rodziców.

Cele i program wycieczek dobieramy tak, aby w każdym miejscu uczestnicy mieli możliwość poznać ciekawostki związane z historią, biologią czy geografią regionu, który odwiedzamy. Jednocześnie zależy nam na tym, aby uczestnicy mieli jak najwięcej okazji do aktywności. Stąd w naszych ofertach znajdziecie między innymi propozycje gier terenowych, które wymagają ruchu, a jednocześnie mogą dostarczyć różnego rodzaju informacje.

Dzięki posiadanemu sprzętowi sportowemu wszystkie atrakcje związane ze sportem są nieodpłatne. Organizujemy wyjazdy bogate w atrakcje, które nie wymagają dodatkowych kosztów.

Dysponujemy kadrą, która ma bogate doświadczenie w pracy z dziećmi/młodzieżą i jednocześnie przeszłość sportową. Dzięki temu zapewniamy uczestnikom niezapomniane wyjazdy.

Obozy letnie

Warto już dziś zaplanować wakacyjne wyjazdy. Jeśli szukasz ciekawej opcji dla siebie oraz swoich bliskich, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.  Proponujemy obozy dziecięce oraz młodzieżowe, a także wyjazdy rodzinne.

Doskonale wiemy, że dzieci mają różne zainteresowania, które warto rozwijać, w związku z tym stworzyliśmy kilka obozów tematycznych dla dzieci. Obozy młodzieżowe nastawione są na aktywny wypoczynek wraz z nabyciem różnych umiejętności, np. pływania, ratownictwa, gotowania czy savoir-vivre. W ofercie znajdziecie także wyjazdy rodzinne, dla wszystkich tych, którzy lubią aktywnie spędzać razem czas w gronie najbliższej rodziny.

Naszą ofertę dodatkowo wzbogaca szkolenie windsurfingowe, jakie świadczymy na większości z wyjazdów.

Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Sprawdź sam!

Obozy zimowe

Naszą zimową ofertę kierujemy do dzieci oraz młodzieży, a także do rodzin, które chcą połączyć zimowy wypoczynek w górach wraz z szaleństwem na stoku. Wyjazdy zimowe, które organizujemy odbywają się w sprawdzonych przez nas obiektach. Wszystkie nastawione są na aktywny wypoczynek oraz stanowią doskonałą okazję do podniesienia swoich umiejętności na stoku.

Prowadzimy zajęcia w różnych grupach szkoleniowych, zależnych od zaawansowania oraz wieku uczestników. Na naszych obozach dzieci i młodzież spędzają na stoku około 6h dziennie.
Po południu kadra zapewnia im dodatkowe atrakcje w postaci animacji, przygotowanych teleturniejów, gier oraz zabaw integracyjnych. Dodatkowo podczas każdego obozu grupa korzysta z dnia relaksu udając się na pobliskie termy. Nie zwlekaj, sprawdź naszą ofertę jeszcze dziś.

Windsurfing

Windsurfing stanowi doskonałą formę rozrywki dla dzieci i dorosłych. Jeśli chcesz zacząć przygodę z surfowaniem lub doskonalić zdobyte wcześniej umiejętności, to świetnie się składa! W malowniczym Rynie organizujemy zajęcia dla dzieci i dorosłych na różnym poziomie zaawansowania. Wszystkie z nich prowadzone są pod nadzorem doświadczonych instruktorów, którzy dbają o bezpieczeństwo i pomagają uczestnikom doskonalić technikę.

Zajęcia z windsurfingu odbywają się w naszej bazie w porcie Bocianie Gniazdo w Rynie przez całe wakacje, dzięki czemu z pewnością znajdziesz czas, aby spróbować swoich sił w tym sporcie. To doskonały sposób na połączenie rozrywki z aktywnością fizyczną, a także szansa na znalezienie nowego hobby.

Zależy nam na tym, aby zapewnić uczniom jak najlepsze warunki, dlatego też dysponujemy bazą szkoleniową, odpowiednio przystosowaną do treningów. Sprzęt na którym ćwiczymy dopasowany jest do każdego poziomu zarówno pływania jak i wzrostu. Dla uczestników mamy także kapoki a także SUPy na których można zrelaksować się na wodzie.

Zajęcia prowadzimy w grupach (obozy) jak i indywidualnie. Latem 2021 mamy dla Państwa następującą ofertę:

Zajęcia indywidualne z instruktorem – 60 min – 90 zł
Zajęcia grupowe (4-8 os.) – 90 min – 50 zł/os
Wypożyczenie kompletu sprzętu – 60 min – 35 zł

W przypadku zebrania większej grupy osób cena ustalana jest indywidualnie z klientami.

Dlaczego warto zacząć przygodę z tym sportem?

Zalet jest wiele, przede wszystkim to doskonała forma spędzania czasu na świeżym powietrzu, a także kontakt z naturą i możliwość podziwiania pięknych krajobrazów (zwłaszcza w Rynie). Sport ten jest również korzystny dla zdrowia, znacznie poprawia sylwetkę, wzmacniając przy tym ramiona, nogi i cały kręgosłup.

Windsurfing dostarcza niezapomnianych wrażeń, w postaci letniego wiatru we włosach, ciepłej wody obmywającej stopy i wspaniałych widoków, które można podziwiać z nieznanej dotąd perspektywy.

Klientów zainteresowanych udziałem w zajęciach lub ofertą obozów dla dzieci i młodzieży zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na zadane pytania.

FAQ

Na obóz lub wyjazd przyjmujemy zapisy poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie z ofertą. Jeśli nie ukazuje się opcja zapisów może to oznaczać, że jeszcze zapisy się nie rozpoczęły.

Po wypełnieniu formularza z naszej strony, otrzymają Państwo maila potwierdzającego wraz z danymi do wpłaty. Mail ten jest potwierdzeniem zgłoszenia.

Niekoniecznie. Zdarza się, że potwierdzenie zgłoszenia czasem ląduje w SPAMie lub w jakiś sposób nie trafia do Państwa skrzynki. Jeśli tak się stanie i w ciągu 10 minut od wysłania zgłoszenia nie otrzymają Państwo potwierdzenia, prosimy o wiadomość mailową na: kontakt@windzone.pl. Wówczas wyjaśnimy sytuację.

Kiedy na stronie pojawi się informacja o braku miejsc, zwykle oznacza to, że już nikogo nie możemy dopisać do listy wyjazdów. Zdarzają się jednak sytuacje awaryjne i czasem ktoś rezygnuje. Możemy dopisać Państwa na listę rezerwową. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Oczywiście! Doceniamy naszych stałych klientów! Za każdy wyjazd z WindZone otrzymują Państwo 1% zniżki. Maksymalnie można uzyskać zniżkę w wysokości 5%. Czasem też umieszczamy specjalne oferty cenowe na stronie.

Cenę wyjazdu np. 1500zł mnożymy przez 0,03 (w przypadku 3% zniżki). Wychodzi 45zł. Od ceny wyjazdu (1500zł) odejmujemy 45zł i otrzymujemy kwotę 1455zł. Końcowa kwota to cena wyjazdu, którą należy wpłacić na konto WindZone.

Prosimy o zapoznanie się z warunkami uczestnictwa w wyjeździe dostępnymi na stronie, a także o maila z opisem sytuacji na kontakt@windzone.pl

WindZone prowadzą ludzie, ludzie z uczuciami, może coś poradzimy.

Staramy się sprawdzać wszystkie Państwa wpłaty. Gdy zobaczymy błąd kontaktujemy się z Państwem. Mogą nam to Państwo ułatwić wcześniej wysyłając wiadomość z taką informacją na naszą skrzynkę mailową. Dokonamy zwrotu.

Oczywiście, że wystawiamy faktury. Dane do faktury można wypisać przy zgłoszeniu na wyjazd lub później dosłać nam je na adres: kontakt@windzone.pl w tytule wpisując: FAKTURA ZA WYJAZD.

Jesteśmy zdania, że bezpieczeństwo to jedna z podstawowych składowych wyjazdu. Zawsze ubezpieczamy naszych uczestników zarówno dzieci jak i dorosłych.

Oczywiście. Prosimy o taką informację wcześniej przy zgłoszeniu na wyjazd lub mailowo. Kiedy dziecko już przebywa na obozie prosimy także o wysłanie informacji do kierownika wyjazdu.

Oczywiście, nie ma najmniejszego problemu. Prosimy o taką informację w momencie zgłoszenia dziecka (rubryka: dodatkowe informacje) lub drogą mailową.

Poniżej sekcji DOKUMENTY znajdują się pliki: “Lista niezbędnych rzeczy na obozy letnie” oraz “Lista niezbędnych rzeczy na obozy zimowe” – czyli odpowiedź na Państwa zapytanie.

Uczestnicy zostaną podzieleni na grupy (maksymalnie 9 osobowe) wedle wieku i umiejętności. Każda grupa ma na stałe przypisanego instruktora, który się nią opiekuje zarówno przed zajęciami, w trakcie jak i po zajęciach pomagając m.in. ze sprzętem. Grupy ćwiczą na stoku i trasach dostosowanych do poziomu i umiejętności zjeżdżających.

O ile w przypadku zajęć windsurfingowych latem nie ma przymusu udziału w zajęciach windsurfingowych, o tyle w szkoleniu narciarskim/snowboardowym jest. Zajęcia szkoleniowe na stoku są dla każdego uczestnika wyjazdu. Nie mamy w praktyce zostawać z częścią grupy w ośrodku i prowadzić im zajęć zastępczych.

Zajęcia prowadzone są przez instruktorów w małych grupach. Dzieci podzielone są na grupy wg umiejętności. Podziału dokonujemy na miejscu po zapoznaniu się z grupą. W zależności od liczby wykupionych godzin oraz od liczebności grupy zajęcia mogą być 1x dziennie lub 2 x dziennie.

Jeśli po pierwszych, czasem drugich zajęciach dziecko poczuje bakcyla, a kadra instruktorów wyrobi się z przeprowadzeniem więcej niż deklarowana liczba godzin zajęć windsurfingowych, wówczas nie ma problemu. W pierwszej kolejności należy zapytać kierownika wyjazdu o zgodę. Ewentualną dopłatę do zajęć przekazujemy w dniu powrotu grupy.

WindZone wciąż się rozwija. Posiadamy w swojej ofercie wyjazdy kilkudniowe dla grup szkolnych. Jednak nie posiadamy oferty stałej tego typu wyjazdów. Jeśli są Państwo zainteresowani poprosimy o informację mailową na kontakt@windzone.pl, a nasz przedstawiciel zgłosi się do Państwa z dopytaniem o szczegóły (np. wiek, liczba osób, preferowany kierunek czy długość wyjazdu) i wówczas stworzy dla Państwa ofertę wyjazdową.

Oczywiście, że jest taka opcja. Poniżej przedstawiamy opis całej procedury:
 1. Wykupienie polisy od rezygnacji z wyjazdu może nastąpić na 30 dni przed rozpoczęciem imprezy
 2. Kwota jaką trzeba zapłacić to 2,95% od ceny wyjazdu
 3. Dane potrzebne do wystawienia polisy:
  • Imię Nazwisko osoby podpisującej umowę
  • Adres zamieszkania
  • Data urodzenia
  • Pesel
  • Mail
  • Numer telefonu
 4. Aby polisa była ważna i aktywna należy ją opłacić w ciągu 24h od jej wystawienia w innym przypadku polisa przepada i staje się nieaktywna

Dane kontaktowe

WindZone

Michał kom.: (+48) 508 327 409
Email: kontakt@windzone.pl

Biuro & adres korespondencyjny:

Centrum Handlowe Bemowo
ul. Powstańców Śląskich 124/106
01-466 Warszawa
NIP: 5222786133

Opłaty za obozy:

Odbiorca: WindZone Michał Gąsiński
Adres:
ul. Rozłogi 12A/10, 01-310 Warszawa
Nr konta:
78 1050 1041 1000 0092 0703 2344
Tytuł: imię i nazwisko uczestnika oraz nazwa obozu

Masz pytania? Napisz do nas!