Obóz młodzieżowy
SNOW & AQUA
Słowacja 2021

Dla młodzieży w wieku 13 – 18 lat
17.01 – 24.01.2021

Jeśli w ciągu 15 min nie otrzymasz maila do potwierdzenia rejestracji, sprawdź folder „Spam” skrzynki pocztowej. Jeśli masz problem z wysłaniem formularza lub nie dotarło do Ciebie potwierdzenie zgłoszenia, to prosimy o kontakt mailowy pod: kontakt@windzone.pl

Obóz młodzieżowy Słowacja SNOW & AQUA 2021 to wyjazd sportowo -rekreacyjny. Zapraszamy młodzież w wieku 13 – 18 lat. Celem, który przyświeca nam na wszystkich wyjazdach jest bezpieczna i dobra zabawa, a także podnoszenie umiejętności sportowych. Zapraszamy chętnych jeżdżących zarówno na nartach jak i snowboardzie, zaawansowanych jak i początkujących.

Program wyjazdu obejmuje: naukę jazdy na nartach/snowboardzie, zajęcia ruchowe, piesze wycieczki po górach, zabawę na basenie oraz wieczorne animacje.

Gwarantujemy niezapomniany wypoczynek!

Transport

Autokarem z Warszawy.

Termin

17.01 – 24.01.2021

Wyżywienie

HB, codziennie 2 posiłki (śniadania i obiadokolacje) + prowiant na stok (ciepła herbata, czekolada).

Posiłki wydawane będą w hotelowej restauracji: śniadania w formie bufetu, obiadokolacje serwowane.

Miejsce

Dolina Demianowska położona jest w Niżnych Tatrach na Słowacji. Znajdują się tu słynne Jaskinie Demianowskie oraz największy ośrodek narciarski na Słowacji – Jasná u podnóża Chopoka. Jeśli jesteś zapalonym narciarzem/snowboradzistą znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz. Jasná ma 46 km tras zjazdowych, 30 wyciągów, 15 barów i restauracji. Mały alpejski klimat blisko Polski!

RELAX HOTEL FIM położony jest w samym sercu Doliny Demianowskiej, która jest jedną z najpiękniejszych i najciekawszych dolin turystycznych na Słowacji, na końcu której wznosi się majestatyczne wzgórze Tatr Niskich – Chopok.

Uczestnicy naszego wyjazdu zaznają maksymalnego komfortu i relaksu w zakresie usług noclegowych oraz gastronomicznych. Oferujemy przyjemny pobyt w pięknym i cichym otoczeniu połączony relaksem.

Strona internetowa Hotelu: http://www.fimjasna.sk/

Zakwaterowanie

Każdy pokój, w którym Państwa zakwaterujmy wyposażony jest w wygodne łóżko, stylowe meble, łazienkę, TV, Wi-Fi oraz widoki na okolicę. W hotelu znajduje się także centrum rehabilitacyjne, które oferuje basen, sauny, jacuzzi, masaże, zabiegi rehabilitacyjne, pierwszorzędny wypoczynek i relaks.

Młodzież zostanie zakwaterowana w pokojach 3 i 4 osobowych.

Bezpieczeństwo

Biuro podróży WindZone Travel spełnia wszelkie wymagania dot. organizacji wyjazdów w dobie wirusa SARS-CoV-2.

Na naszych wyjazdach letnich 2020 nie odnotowaliśmy żadnego przypadku zarażenia wirusem SARS-CoV-2. Dzięki wprowadzonej profilaktyce oraz zastosowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa na siedem wyjazdów dziecięcych oraz młodzieżowych zorganizowanych latem 2020, żadne dziecko nie wróciło z wyjazdu chore czy z podejrzeniem koronawirusa.

Jednocześnie zapewniamy, że na wyjazdach dziecięcych i młodzieżowych zima 2021 dołożymy wszelkich starań, aby były one całkowicie bezpieczne poczynając od bezpiecznego przejazdu autokarem, ośrodka wypoczynku, prowadzonych zajęć z dziećmi, zdrowej kadry wychowawczej oraz na zdrowych współuczestnikach wyjazdu kończąc. 

Informujemy, iż na bieżąco śledzimy informacje z Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Na dzień dzisiejszych nie istnieje zagrożenie dot. zakazu organizacji tego typu wyjazdów w Polsce i na Słowacji. 

Program

Obóz zimowy Słowacja SNOW & AQUA 2021 jest wyjazdem narciarsko/snowboardowym. Naszym celem jest nauka jazdy na wybranym sprzęcie oraz związana z tym dobra zabaw. Ponadto codziennie po powrocie ze stoku młodzież będzie miała zajęcia sportowo-rekreacyjne na terenie ośrodka, wokół niego lub w okolicy np.:

 • gry terenowe,
 • wieczorne integracje,
 • zajęcia/zabawa na hotelowym basenie,
 • gry i zabawy sportowe na terenie ośrodka.


W programie wyjazdu także fakultatywna wycieczka do Parku wodnego Bešeňová, Tatralandia lub do Jaskini Wolności.

Poziomy szkolenia:
Na obozie Słowacja SNOW & AQUA 2021 przewidujemy następujące poziomy szkolenia narciarsko/snowboardowego:
Narty:
I grupa – grupa podstawowa, ale nie „od zera”, min jeden sezon na nartach
II grupa – grupa lekko zaawansowana, dwa sezony na nartach
III grupa – grupa średnio zaawansowana, trzy/cztery sezony na nartach

Snowboard:
I grupa – grupa lekko zaawansowana, jeden/dwa sezony na snowboardzie

Uczestnicy zostaną podzieleni na grupy (maksymalnie 9 osobowe) wedle wieku i umiejętności. Każda grupa ma na stałe przypisanego instruktora, który się nią opiekuje zarówno przed zajęciami, w trakcie jak i po zajęciach pomagając m.in. ze sprzętem. Grupy ćwiczą na stoku i trasach dostosowanych do poziomu i umiejętności zjeżdżających.

Gdzie jeździmy?

Jasná (Chopok) tatry Niżne to największy ośrodek sportów zimowych na Słowacji, który ma najlepsze naturalne warunki do uprawiania narciarstwa i snowboardingu. Ośrodek oferuje ponad 50 km idealnie przygotowanych tras zjazdowych o różnym stopniu trudności, odpowiednich dla początkujących, rodzin z dziećmi, zaawansowanych narciarzy, jak również do organizacji zawodów na światowym poziomie. Nowoczesny system naśnieżania o długości ponad 36 km gwarantuje śnieg przez co najmniej 5 miesięcy w roku. Miłośnicy dzikiej jazdy wyszaleją się w licznych strefach freerideowych oraz w snow parku. Na oświetlonej trasie Jasná-Biela Púť jest możliwość wieczornego szusowania. Na Chopoku działają 23 wyciągi i kolejki linowe.

Więcej informacji na: https://www.jasna.sk/pl/

Cena

1899 zł/os
(zaliczka 500zł)

WindZone Michał Gąsiński, ul. Rozłogi 12A / 10, 01-310 Warszawa
Tytuł: Słowacja, imię i nazwisko uczestnika
Ing Bank Śląski: 78 1050 1041 1000 0092 0703 2344

Zaliczkę należy uiścić po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego. Zaliczka jest bezzwrotna i stanowi podstawę do uczestnictwa w wyjeździe.

Pełną kwotę należy uregulować do dnia 27.12.2020.

Wycieczki fakultatywne (dla chętnych):

Park wodny Bešeňová oferuje profesjonalne usługi na wysokim poziomie przez cały rok. Zimą można doskonale zregenerować się w 3 basenach wewnętrznych, wykonanych ze stali nierdzewnej, z ogrzewaną, krystalicznie czystą wodą. Wycieczka obejmuje trzygodzinny bilet wstępu do Parku Wodnego Bešeňova. Baseny, zjeżdżalnie, animacje.
Koszt wycieczki: 22 – 28 euro/os (dokładną cenę podamy Państwu przed wyjazdem po zebraniu grupy chętnych)

Aquapark Tatralandia – Tatralandia jest największym parkiem wodnym w tej części Europy. Podczas trzygodzinnego pobytu można korzystać z 14 termalnych basenów wyposażonych w grzybki wodne, leżaki oraz fontanny. Na terenie parku znajduje się wiele atrakcji, między innymi zjeżdżalnie na których świetnie będą się bawić zarówno dzieci jak i osoby dorosłe.
Koszt wycieczki: 20 – 34 euro/os (dokładną cenę podamy Państwu przed wyjazdem po zebraniu grupy chętnych)

Jaskinia Wolności – to część systemu Jaskiń Demianowskich na Słowacji, znajdująca się po północnej stronie Niżnych Tatr w Dolinie Demianowskiej, Długość korytarzy Jaskini Wolności, rozwiniętych w 6 poziomach wynosi 8897 m. Jest najczęściej odwiedzaną udostępnioną jaskinią na Słowacji. . Przyciąga wzrok zwiedzających bogatą sintrową ornamentyką w różnych farbach, tajemniczym podziemnym tokiem Demianowki i czarującymi jeziorkami. Tradycyjna trasa zwiedzania ma długość 1 150 m i różnicę wysokości 86 m. Na trasie jest do pokonania 913 schodów i zajmuje około 60 min. Temperatura powietrza w jaskini waha się od 6,1 do 7,0 °C.
Koszt wycieczki: 6 euro/os

Cena zawiera:

 • Transport,
 • Zakwaterowanie,
 • Wyżywienie (śniadania, obiadokolacje),
 • Opiekę wykwalifikowanej kadry,
 • Nagrody oraz upominki,
 • Dostępność sprzętu sportowego,
 • Nielimitowane korzystanie z hotelowego basenu oraz siłowni (w ramach programu obozu)
 • Realizację programu,
 • Ubezpieczenie OC i NNW dla uczestników.

Cena nie zawiera:

 • Wypożyczenia sprzętu (ok. 12-18 euro/dzień – zależne od wyboru opcji),
 • Skipassu (w zależności od poziomu będzie to inna kwota ok 150 euro za  5 dni jeżdżenia),
 • Wycieczek fakultatywnych.