Poronin 2023

Wiek uczestników 9 – 16 lat

Termin

18.02 – 25.02.2023

Jeśli w ciągu 15 min nie otrzymasz maila do potwierdzenia rejestracji, sprawdź folder „Spam” skrzynki pocztowej. Jeśli masz problem z wysłaniem formularza lub nie dotarło do Ciebie potwierdzenie zgłoszenia, to prosimy o kontakt mailowy pod: kontakt@windzone.pl

Cena

2299 zł/os

Miejsce

Poronin

Zapraszamy Państwa na OSTATNI obóz organizowany przez WindZone Travel.

Po sezonie zimowym zamykamy działalność ale chcielibyśmy jeszcze raz spotkać się z uczestnikami naszych obozów. Wspólnie pojeździć, pobawić, pożegnać się.

Obóz młodzieżowy Poronin 2023 jest obozem sportowo-rekreacyjnym, skierowanym do dzieci i młodzieży w wieku 9-16 lat. Celem, który przyświeca nam na wszystkich wyjazdach jest bezpieczna i dobra zabawa, a także podnoszenie umiejętności sportowych. Zapraszamy chętnych jeżdżących zarówno na nartach jak i snowboardzie, zaawansowanych jak i początkujących. Program wyjazdu obejmuje: naukę jazdy na nartach/snowboardzie, zajęcia ruchowe, piesze wycieczki po górach, zabawę na basenie oraz wieczorne animacje.

Gwarantujemy niezapomniany wypoczynek!

Transport

Autokarem z Warszawy.

Termin

18.02 – 25.02.2023

Wyżywienie

3 posiłki dziennie – śniadanie w formie bufetu szwedzkiego, prowiant na stok oraz obiadokolacja.

Miejsce

Ośrodek Folk Resort znajduje się w Majerczykówce, sąsiadującej z Poroninem oraz Murzasichle. Otoczenie polan i lasów z widokiem na Tatry zapewnia spokój, a bliska lokalizacja stoków umożliwia aktywny wypoczynek.

https://folkresort.pl/

Zakwaterowanie

Uczestnicy będą zakwaterowani w pokojach 3 – 5 osobowych wyposażonych w łazienkę.

Bezpieczeństwo

Biuro podróży WindZone Travel spełnia wszelkie wymagania dot. organizacji wyjazdów w dobie wirusa SARS-CoV-2.

Na naszych wyjazdach letnich 2021 a także zimowych 2022 nie odnotowaliśmy żadnego przypadku zarażenia wirusem SARS-CoV-2. Dzięki wprowadzonej profilaktyce oraz zastosowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa na siedem wyjazdów dziecięcych oraz młodzieżowych zorganizowanych latem 2021 oraz dwa zimą 2022, żadne dziecko nie wróciło z wyjazdu chore czy z podejrzeniem koronawirusa.

Jednocześnie zapewniamy, że na wyjeździe młodzieżowym zima 2023 dołożymy wszelkich starań, aby były one całkowicie bezpieczne poczynając od bezpiecznego przejazdu autokarem, zadbaniu o higienę na terenie ośrodka wypoczynku, bezpiecznie prowadzonych zajęć z dziećmi, zdrowej kadry wychowawczej oraz na zdrowych współuczestnikach wyjazdu kończąc. 

Informujemy, iż na bieżąco śledzimy informacje z Ministerstwa Edukacji i Nauki, Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Program

Obóz zimowy Poronin 2023 jest wyjazdem narciarsko/snowboardowym. Naszym celem jest nauka jazdy na wybranym sprzęcie oraz związana z tym dobra zabaw. Ponadto codziennie po powrocie ze stoku młodzież będzie miała zajęcia sportowo-rekreacyjne na terenie ośrodka, wokół niego lub w okolicy np.:
• gry terenowe, zabawy w plenerze
• wieczorne integracje, znane z naszych obozów teleturnieje
• gry i zabawy sportowe na terenie ośrodka.

W programie wyjazdu wycieczka do Aquaparku w Białce Tatrzańskiej.

Szkolenie

Poziomy szkolenia:
Na obozie Poronin 2023 przewidujemy następujące poziomy szkolenia narciarsko/snowboardowego:
Narty:
I grupa – grupa podstawowa, ale nie „od zera”, min jeden sezon na nartach
II grupa – grupa lekko zaawansowana, dwa sezony na nartach
III grupa – grupa średnio zaawansowana, trzy/cztery sezony na nartach
Snowboard:
I grupa – grupa lekko zaawansowana, jeden/dwa sezony na snowboardzie

Ośrodek Kotelnica to największa stacja narciarska położona na Podhalu. Znajduje się w samym centrum Białki Tatrzańskiej, 20 minut od ośrodka Folk Resort. Dysponuje 14 kilometrami tras o różnym stopniu trudności, co czyni go idealnym miejscem zarówno dla osób zaczynających swoją przygodę z nartami czy snowboardem, jak i tych bardziej doświadczonych.

Cena

2299 zł
(zaliczka 500zł)

WindZone Michał Gąsiński, ul. Rozłogi 12A / 10, 01-310 Warszawa
Tytuł: Poronin, imię i nazwisko uczestnika
Ing Bank Śląski: 78 1050 1041 1000 0092 0703 2344

Zaliczkę należy uiścić po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego. Zaliczka jest bezzwrotna i stanowi podstawę do uczestnictwa w wyjeździe.

Pełną kwotę należy uregulować do dnia 27.01.2023.

Cena obejmuje:

  • Zakwaterowanie,
  • Transport,
  • Wyżywienie,
  • Szkolenie na stoku
  • Realizację programu.

Cena nie obejmuje:

  • Karnetu na stok narciarski (karnet 650 zł za 5 dni)