Zimowe wyjazdy rodzinne 2021

Naszą zimową ofertę kierujemy dla rodzin, które chcą połączyć zimowy wypoczynek w górach wraz z szaleństwem na stoku. Wyjazdy zimowe, które organizujemy odbywają się w sprawdzonych przez nas obiektach.  Tego typu wyjazdy nastawione są na aktywny wypoczynek oraz stanowią doskonałą okazję do podniesienia swoich umiejętności na stoku.

Program wyjazdu obejmuje szkolenie narciarskie oraz snowboardowe dla wszystkich chętnych dzieci (w cenie wyjazdu). Organizacja szkolenia narciarskiego lub snowboardowego dla dorosłych również nie stanowi dla nas problemu.

W ciągu dnia dzieci spędzają czas na stoku z naszymi instruktorami w grupach max 10 osobowych. W tym czasie rodzice mogą skorzystać z wolnego czasu i wybrać się w podróż po okolicy, bądź skorzystać z uroków stoku narciarskiego we własnym zakresie.
Zajęcia na stoku prowadzimy w różnych grupach, zależnych od poziomu zaawansowania.
Wszystkie grupy średnio-zaawansowana oraz zaawansowana spędzają czas na nauce jazdy na nartach oraz snowboardu około 6 h dziennie (wraz z przerwą na przekąskę oraz ciepłą herbatę w połowie zajęć).
Po południu zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnej zabawy z animatorem, proponując im różne, ciekawe opcje spędzania czasu np. grając w gry planszowe, biorąc udział w różnych warsztatach, integrując się czy ucząc pracy zespołowej.

W tym roku także postawiliśmy na współpracę ze szkołą angielskiego Early Stage. W samym województwie mazowieckim znajdziecie ich aż w 59 miastach! Czasem mamy wrażenie, że Early Stage wyskoczy nam z lodówki 😊. Nie mogło ich zatem zabraknąć na naszym wyjeździe rodzinnym. Co robią inaczej niż wszyscy? WSZYSTKO! Naprawdę. Udział w zajęciach to czysta przyjemność.

Kiedy dzieci bawią się (i uczą jednocześnie), rodziców zapraszamy w tym czasie na zajęcia rozciągające.
Wieczorem zaś wszyscy wspólnie, całymi rodzinami spotykamy się na: Rodzinnej Familiadzie, Teleturniejach np. Rodzinna Rywalizacja czy Dzieci vs Rodzice, Jaka to melodia i wiele innych.

Jak widać, nasze wyjazdy zimowe to połączenie wypoczynku i dobrej zabawy!
Nie może Was zabraknąć nawet w tym – dosyć pogmatwanym roku.

Zapraszamy!